Рятівник Малібу• 31 марта 2023
Засоби від пігментації на руках
Виглядає на фото дуже страшно, вживу якось зовсім не так, є кілька таких плям, чи то вже вікове, мені 36, змиритися та старіти як є чи щось ще допоможе?
Рятівник Малібу
• 31 марта 2023
Ответ дляSo_so
У меня тоже такое есть. Теперь обязательно наношу спф, надо было раньше.
Так, спф теж тепер наношу, на лице так обов’язково
Знаю подругу, в якої з юності всі плечі та грудна клітина в таких родинках, і нічо, не переймається)
А я щось дуже засмутилася
Хропочка з гривкою• 31 марта 2023
Аппаратка вроде лучше всего справляется. В будущем хочу попробовать.
Невгамовна Бу• 31 марта 2023
Ответ дляSo_so
То есть это из-за солнца, а не возрастное? Мне 39 , заметила на днях несколько веснушек на руках.
Рятівник Малібу
• 31 марта 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Сонце це пришвидшує)
Я навіть відмовилася від гель лаку, щоб не пересушувати ручки в лампі
Просто манік
А я нівроку• 01 апреля 2023
Доктор Берг на ютубе рассказывает первопричину этих пятен и как от них избавится.