Ловлю капці• 02 апреля 2023
Як мотивувати себе на спорт?
Мені 40, м´язи, шкіра в жахливому стані, вік бере своє. Як себе заставити займатись спортом? Може є якісь реально дієві поради?
Всміхайлик• 02 апреля 2023
Розкажу на своєму прикладі. Тільки мені вже 42. Все як у вас тільки ще спина болить від сидячої роботи. Після нового року взяла абонемент з тренером. От вона мене і мотивує. Постійно фоном розповідає яка я молодець, що моє тіло і здоров´я вдячне за мою роботу в залі. Постійно хвалить - от бачиш, дві неділі назад ти не могла присісти 10 разів, а зараз з вагою 12 кг 4 підходи по 20 раз.
Ну і тіло реально гарніше стає.
Всміхайлик• 02 апреля 2023
В мене тіло не сильно повне. Але пузо висіло мішком, на пердпліччях шкіра висіла соплями, плечі сутулі. За 3 місяці плечі вирізнялись, живіт пішов (він ще м´який) але тренер каже з таким темпом в червні вже надіну топ з відкритим животом.
наКоблучках• 02 апреля 2023
Мені 39. Просто почніть. Навіть вдома з присідань. Випади. Через силу. За кілька тижнів побачите зміни, от вони вас і мотивуватимуть. Ви почнете себе любити і робити щоразу більше для себе, для свого тіла. Шкіра підтягнеться, м´язи стануть пружніші. Гарне відчуття)
КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля 2023
Я стараюся вдома, мені 34. Одягаю гарну форму, купила класний килимок, кросівки. Люблю тренування на ютуб Хізер Робертсон, їй 39 і мені подобається її вигляд, природня, не перекачана і не ’суха’. Але коли є вправи зі стрибками, типу присяд-стрибок, все...я відчуваю себе безпомічним лантухом, хоча ваги зайвої 3-4 кг, і це відносно (174см/62 кг). І часто здаюся, закидую. Пробувала робити без стрибків, але тоді гризу себе, що не наповну, і що слабка і т.д...І хоча головою розумію, що краще потрохи, поступово, і головне систематично, що просто треба більше часу, але...
Королева ганделику• 02 апреля 2023
Только зал, дома фигня, бросите. Купить красивую форму, кроссовки, сумку и вперед
ПотеряласЯ Я...• 02 апреля 2023
Не надо мотивации. Только дисциплина. Просто берете и делаете. Все.
ПотеряласЯ Я...• 02 апреля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Зависит от человека. Я не бросила