e-l-e-n-a-10• 12 апреля 2023

Київ, Академмістечко

Дівчата, Київ. Підкажіть, будь ласка. Їду на автобусі до Київа, а далі пересідаю на потяг до Харкова. Дивлюсь на мапу і мені здається, що краще вийти на метро Академмістечко, ніж на Видубичі (тільки ці дві зупинки є в маршруті). Вірно? І чи відкрито метро Академмістечко, на мапі чомусь пише закрито. Може таке бути?
ultragringo• 12 апреля 2023
Открыто.Да,вам от него ближе на Вокзальную доехать.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Дякую!
@llesya• 12 апреля 2023
Так, з Академмістечка на метро до Вокзальної доїдете
tanek_t• 12 апреля 2023
Ви я з якої сторони будете їхати?
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Ответ дляtanek_t
Ви я з якої сторони будете їхати?
Я не зовсім розумію, яка у нього кінцева. В моїх білетах Видубичі. Я хочу у водія перепитати, якщо на Академмістечку зупиняється, то вийдемо там. А так автобус до Києва, Умань і потім Одеса написано.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Ответ дляtanek_t
Ви я з якої сторони будете їхати?
Їдемо зараз Рівно, потім Житомир, Київ. А детальніше я не розумію. Буду до водія приставати)
Bang• 12 апреля 2023
Академ виходьте і прямо до Вокзальна доїдете. З Видубичі потім пересадку до Вокзальна треба.
tanek_t• 12 апреля 2023
Ответ дляe-l-e-n-a-10
Якщо через Житомир, то можливо і до вокзалу буде їхати.
Житомирська, Академмістечко пряма гілка до метро.
Ви ніяк не вийдете на Видубичах
Яка кінцева зупинка?
tanek_t• 12 апреля 2023
Ответ дляe-l-e-n-a-10
Якщо Видубичі, то можливо, маршрут через одеську трасу. І ніяк не через академмістечко
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Ответ дляtanek_t
Ви ніяк не вийдете на Видубичах
Яка кінцева зупинка?
В білеті Видубичі. То може я нафантазувала, може він не буде їхати через Академ. Зараз вже буде зупинка у Рівно, перепитаю водія.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Ответ дляtanek_t
Можливо. Зараз дізнаюсь.
Просто я• 12 апреля 2023
Всё правильно. С Житомирской трассы вы сначала проедете через Академку и потом Выдубичи. Спросите у водителя, возможно он будет проезжать через вокзал и вы там выйдете.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Запитала. Так, Академмістечко та Видубичі. Але сумки наші не в тому багажному відділенні, яке можна на Академ відкрити і перекладати нереально, багато пасажирів, багато сумок. Їдемо до Видубичі. Нервую, що не встигнемо на потяг. Ну, вже як буде.
Дякую, дівчата!🌻
Просто я• 12 апреля 2023
Ответ дляe-l-e-n-a-10
Дякую, дівчата!🌻
Во сколько вы приезжаете и во сколько поезд?
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
За розкладом якщо приїдемо, то встигнемо. 13.30 автобус, 15.48 інтерсіті. Але ми трохи вже запізнюємось(
Просто я• 12 апреля 2023
С Выдубичей доехать до Золотых ворот это 15 минут, пересадка на Театральную с сумками пусть 10 минут, и там пару коротких остановок до вокзала, пусть ещё 10 минут.
Выходите с метро на вокзале, идёте прямо и через 50 метров спуск в подземный переход с которого есть выходы на платформы. Там большой экран с расписанием поездов и номер пути с которой отправляется поезд. Через переход вы намного быстрее попадёте к поезду, чем через сам вокзал.
Если будет что то не ясно, пишите.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Ответ для Просто я
Если будет что то не ясно, пишите.
Дякую! Про підземний не знала. Сподіваємось на краще). А там як буде).
Просто я• 12 апреля 2023
Ответ дляe-l-e-n-a-10
Успеете. Если в темпе то минут 40-50 на всё про всё.
Спускайтесь в переход на вокзале, там не реально заблудиться, везде есть таблички с указанием направления и номера жд путей.
Если не ясно что то будет, пишите. Можно даже в личку, чтоб быстрее было.
jumbo2• 12 апреля 2023
Ответ для Просто я
Если будет что то не ясно, пишите.
Здається через перехід зараз не пускають, тому що через металошукач сумки перевіряють на центральному вході
Просто я• 12 апреля 2023
Ответ дляjumbo2
О, вот об этом я не подумала. Не знаю даже, может быть и такое.
автор e-l-e-n-a-10 • 12 апреля 2023
Дівчата, дякую, встигли)