Попередню тему адмін тааак швиденько прикрив і посилання видалив, що я просто не можу не створити ще одну.
Хай буде ще одна тема на купі. Бо я не знайшла жодної.
Представники американської розвідки прогнозують, що війна між Україною та Росією перейде в 2024 рік, і жодна зі сторін не здобуде перемоги, але обидві відмовляться вести переговори про припинення конфлікту. Такі оцінки Розвідувального управління Міністерства оборони США містяться у злитих у мережу секретних документах, пише The Washington Post.
Я звичайно не обговорюю політику адміністрації сайту, але що крамольного в обговоренні статті в пресі?
Татьяна-cb91• 13 апреля 2023
Думаю до лета 2024 еще ничего не закончится. Официально. А дальше ж еще лет 5-10 будет идти холодная. Чисто мое мнение
Yanulia_25• 13 апреля 2023
Я теж не розумію на яких умовах ця страшна війна може закінчиться і жодна зі сторін переговорів на досягне компромісу
А ці виродки ракети штампують, щоб надалі вбивати українців
ksusha1155• 13 апреля 2023
Ответ дляYanulia_25
Їхні заводи знищать партизани, не переживайте.
Yanulia_25• 13 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
Це було б дуже добре
Ответ дляЕлена10001
Дякую
Fotografkiev• 13 апреля 2023
Самий прикол у тому, що ось ніхто не знає як воно буде.
Чим вже нас тільки не лякали.
І що ядерку закидають, і білоруси підуть, і дамбу затоплять, і людей заморозять, і будемо какахи з вікна викидати, бо не буде працювати каналізація, і атомну грохнуть.
От ніхто не знає як буде. Так що і обговорювати це «підтікання» секретних даних як гадати на кавовій гущі.
Чим вже нас тільки не лякали.
Ответ дляYanulia_25
Тоже читала, что осенью могут снова начать обстреливать. Надеюсь до этого времени у нас тоже появится возможность ответки
Екатерина27• 13 апреля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Война закончится в 2023 году.
Зачем вы выдаете желаемое за действительное? Я понимаю, что всем этого очень хочется. Но реальных предпосылок нет. Ни в 23, ни в 24. Не для того эту войну начинали, чтобы быстро не закончить
Екатерина27• 13 апреля 2023
Ответ длячаревна
А откуда у вас неуверенность в этом? Какие признаки
У меня как раз уверенность.
olgabaluta• 13 апреля 2023
Будет замороженный конфликт или договорняк. Жду бан )). Тут же можно писать только патриотические посты на тему «2-3 недели».
Olga Zelenyak• 13 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ее как раз начали, чтобы быстро закончить. Но что-то пошло не так.
« Я звичайно не обговорюю політику адміністрації сайту, але що крамольного в обговоренні статті в пресі?» ничего, ведь это просто мнение.
но, по таким и подобным темам либо политика партии либо молчать.
я тоже писала тему давно уже о прогнозе и о том как в сша нескорые политики открыто заявляют о прокси войне. все сразу удалили.
да, исходя из разной информации, верю, что сша реально располагает большими знаниями и влиянием, поэтому их доводы обоснованны.
ksusha1155• 13 апреля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Чекають коли раша почне розпадатися, тоді кінець війні.
olgabaluta• 13 апреля 2023
Ответ дляSvetrise
тут и не только тут можно молчать))
И молча донатить ...
Ответ дляFotografkiev
Чим вже нас тільки не лякали.
Ви праві. Але війна не закінчиться скоро. Нас просто знищують економічно та морально.
Fotografkiev• 13 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
Вибачте, але цей процес вже давно відбувається. Фактично з самого утворення України.
Просто було якось терпимо, а стало нестерпно, але якось особливо суть не змінюється.
olgabaluta• 13 апреля 2023
Вообще, обожаю патриотов, которые ходят на интеграционные курсы в Германии (!), но пишут, как в Украине все скоро будет прекрасно!