AnnaOst• 13 апреля 2023

Коли закінчиться війна на думку американської розвідки

Попередню тему адмін тааак швиденько прикрив і посилання видалив, що я просто не можу не створити ще одну.
Хай буде ще одна тема на купі. Бо я не знайшла жодної.
Представники американської розвідки прогнозують, що війна між Україною та Росією перейде в 2024 рік, і жодна зі сторін не здобуде перемоги, але обидві відмовляться вести переговори про припинення конфлікту. Такі оцінки Розвідувального управління Міністерства оборони США містяться у злитих у мережу секретних документах, пише The Washington Post.
Я звичайно не обговорюю політику адміністрації сайту, але що крамольного в обговоренні статті в пресі?
Polz• 14 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Холодная думаю да, много лет. Не будет ведь такого типа « все, влага закончились и живите себе спокойно». Нифига. Не будет ничего спокойно. Мало того, я подозреваю что есть огромная вероятность войны у нас внутри страны.
Холодна війна це типу ато/оос і приліт ракет час від часу?

Svetrise• 14 апреля 2023
Ответ дляPolz
То до якого року буде війна? В статті не написано
наверно, потому что думают.. есть только промежуточный ответ.