Масяня Я• 14 апреля 2023
По какому рецепту вы пекли Пасочку?
Буду первый раз печь, не хочу много возни. Хочу чтобы получилось) Заранее благодарю.
Масяня Я
• 15 апреля 2023
Ответ дляPORKA
Пекла первый раз, получились просто отпад. Рецепт дала мама подруги ( она кондитер):
Інгредієнти для опари (перед тим як місити тісто):
0,5 л теплого молока;
100 гр пресованих дріжжів;
2 столових ложки сахару.
Процес:
Все перемішати, прикрити щоб дріжжі підійшли.
Інгредієнти для тіста:
5 яєць;
200 гр сахару;
1 уп ваніліну;
150 гр м‘якого масла (не розтоплене, м‘яке наче розтало в теплі);
1 кг муки (дивитись по тісту, може бути менше або більше). Мука повинна хорошої якості;
50 гр олії.
Тісто:
В опару, там де підійшли дріжжі, додаєм 5 яєць, стакан сахару, ванілін і щіпотку солі - гарно розмішати. Муку вводити поступово. Коли тісто буде вигляду як на оладки то рукою додаєш 150 гр масла м‘якого і переминаєш, додаєш муку до утворення тіста. Воно не повинно бути забитим. Вимішуючи додаєш 50 гр олії і вимішуєш.
Якщо додаватимеш ізюм то завчасно зарар його і промий холодною водою. В тісто засиплеш уже сухий. Багато не додавай, сяде тісто.
Коли все додала і висісила прикрий полотенцем і на 40 хвилин залиш в теплі, як підійде то примни рукою, як мішаючи і знов на 20 хв щоб підійшло.
Перед викладанням тіста у форми, руки змаж олією. Розкладаєш у форму наповнення менше половини, залиш на 20 хвилин у теплі щоб тісто підійшло у формі і тільки тоді в духовку. Духовка повинна бути тепла, не гаряча. Випікаєш 25-30 хвилин на 180 градусів
0,5 л теплого молока;
100 гр пресованих дріжжів;
2 столових ложки сахару.
Процес:
Інгредієнти для тіста:
5 яєць;
200 гр сахару;
1 уп ваніліну;
50 гр олії.
Тісто:
Підкажіть будь ласка, скільки опара повинна постояти?
PORKA• 15 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я
Хвилин 15, залежить від того наскільки тепле місце. Дивіться візуально, має бути як шапочка із дріжжів. Доречі фото в мене є як раз
Зажуженная Жужжа• 16 апреля 2023
Ответ дляPORKA
0,5 л теплого молока;
100 гр пресованих дріжжів;
2 столових ложки сахару.
Процес:
Інгредієнти для тіста:
5 яєць;
200 гр сахару;
1 уп ваніліну;
50 гр олії.
Тісто:
0,5 л теплого молока;
100 гр пресованих дріжжів;
2 столових ложки сахару.
Процес:
Інгредієнти для тіста:
5 яєць;
200 гр сахару;
1 уп ваніліну;
50 гр олії.
Тісто:
Щиро дякую за рецепт! Пекла вперше в житті. Паски получились чудові! Легкі, пухкі, не сухі і не гливкі. Те що треба. Чоловік не любить паски, але ці хвалив дуже)
Масяня Я
• 16 апреля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я доречі, також по цьому рецепту робила. Добавила ще цукатів туди, чудові... І я ж також пекла вперше в житті. Дякую також автору цього рецепту.
PORKA• 16 апреля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
На здоров’я! Я теж дуже задоволена))) +пару кг гарантовано😂
PORKA• 16 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я
Я дуже рада, що у Вас вийшло! Я теж вперше робила. А які з цього тіста вийшли пиріжки…. Смак дитинства! Просто для пиріжків треба більше муки, але реально, як бабуся робила. Так що тепер цей рецепт не тільки на Паску)))
PORKA• 16 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я