всегдаДаДа• 15 апреля 2023

Коли у вас наступив клімакс?

Ви очікували ранній клімакс?
Результат:
вже голосів: 290
205 (70.69%) Результат
25 (8.62%) 50-55
23 (7.93%) 44-50
19 (6.55%) 40-45
6 (2.07%) Після 60
6 (2.07%) 55- 60
6 (2.07%) До 40 років
палка-копалка• 15 апреля 2023
Война и стресс ускорили этот процесс , наверное, у многих женщин.😐

На паровозе• 15 апреля 2023
В 33 почалися збої, в 37 припинилася менструація. Зараз 42, на гзт. Вага росте, статтеве життя відсутне, пропав інтерес до життя. Із задоволень- їжа.
vok12• 15 апреля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Вже бачу по голосуванню, що більшість голосує за 50 років, мене це радує, можливо я теж буду середньо статистичною жінкою з клімаксому 50 років.
А чого ви конкретно боїтеся? Дітей народили ?
А я з косою• 15 апреля 2023
Ответ дляМЧСница
А на УЗИ что? И сколько ФСГ?
ФСГ - 7, при нормі від 3 до 12 у фолікулярній фазі. На УЗД бачать овуляцію чи щось на неї схоже... Чому енлометрій не очищується- незрозуміло. Лікарі призначають або фітоестрогени (думають, що це клімакс,), або дюфастон, щоб цикл налаштувати. З дюфастоном цикл є, без нього - немає((
vok12• 15 апреля 2023
Ответ дляНа паровозе
Дитину вспіли народити ?
Iro4ka2010• 15 апреля 2023
Ответ дляНа паровозе
Ви на Згт 5 років?
Вподобайден• 15 апреля 2023
Ответ дляпалка-копалка
А у вас они прекратились совсем в один месяц или какие-то были изменения до окончания?
У меня вот нет месячных...не пришли, мне 50.
У меня до совсем были сбои
На паровозе• 15 апреля 2023
Ответ дляIro4ka2010
Ви на Згт 5 років?
Два. До того гралась з циклодіноном і гомеопатією, поки вже не могла спать ночами. Безсоння, приливи страшенні, панічні атаки на рівному місці,то сльози, то крик на оточуючих. З гзт життя нормалізувалося, але вага стрімко росте. Ну я і не рухаюсь майже, і їжа це в мене головне. Знаю, що це неправильно, але інших інтересів і задоволень нема.
Прикуси Язика• 15 апреля 2023
У 37, медикаментозний

Сколько_мне_лет?• 15 апреля 2023
С началом войны начался климакс то есть, то по два месяца нет
А мне всего 43
Грустно
Вчителька з мікрорайону• 15 апреля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
А мне всего 43
Грустно
Аналогично, мне в том году было 43, менструация исчезла на 3 месяца. Потом наладилось, сейчас опять исчезла ((
За год набрала 15 кг ((( в шоке от себя
Сколько_мне_лет?• 15 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
За год набрала 15 кг ((( в шоке от себя
До войны все как часы было...
Вот сейчас снова нет
Была у гинеколога, говорит бывает и норма цикл 36-40 дней
А у меня цикл бывает и 60-72 дня это максимально, потом несколько циклов нормально
Вчителька з мікрорайону• 15 апреля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
До войны все как часы было...
Вот сейчас снова нет
Мне в том году врач выписывала гормоны, чтобы запуститься, говорила, что 43 - это очень рано
Сколько_мне_лет?• 15 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я принимала кок для восстановления цикла. Не помогло
Я б такое не носила, но продаю• 15 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
46, нет его ещё.
Тут всем за 60 разве?
У вас началя в 46 климакс?
Обижулька• 15 апреля 2023
Мне 52,пока что нет климакса,но цикл у меня уменьшился,21 день где то, у моей подруги полгода как нет месячных и приливы,ей тоже 52.У моей мамы климакс в 55 начался.
УраганнаЯ• 15 апреля 2023
А як справи у тих, хто з Міреною? Мені в жовтні виповниться 51, третя за рахунком Мірена, КД немає, груди інколи нагадують пр їх наближенння нагрубанням і болісними відчуттями, а от відслідкувати їх в реальності не можу.
На паровозе• 15 апреля 2023
Ответ дляvok12
Дитину вспіли народити ?
Дякуючи Богу, так. Чого мені це вартувало! Кожен статевий акт випрошувала у чоловіка. В мене до шлюбу статеве життя було регуляре, і вагітніла від чоловічого погляду буквально. А от чоловік не хоче нічого.
Бринзолетта• 15 апреля 2023
Ответ дляМЧСница
Нет, больше ни разу не было.
Нужно было пролечиться

МЧСница• 15 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Нужно было пролечиться
Она посещала гинеколога. Но это был 1998 год, кто там особо стремился женщине за 40 продлить репродуктивный возраст?
Бачу_майбутнє• 15 апреля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Цікавить середньостатистичний вік клімаксу
Так полно исследований.
У большинства к 50.
СирОжино пирОжино• 16 апреля 2023
Ответ дляМарина-10
Мне 48 ,подруге 50 не знаем пока что это.
Счасливчики, а у меня в 42 начался.
автор всегдаДаДа • 16 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
У 37, медикаментозний
Були якісь серйозні покази для клімаксу?
автор всегдаДаДа • 16 апреля 2023
Ответ дляvok12
Хочу встигнути завагітніти, народити
Прикуси Язика• 16 апреля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Так, онко