Пліткарка• 16 апреля 2023
Вся суть свята Пасхи
Євреї почали святкувати Пасху ще три з половиною тисячі років тому, у єгипетському рабстві. Визволяючи євреїв з єгипетської неволі, Бог наказав їм у десятий день першого місяця взяти однорічне ягня, а на чотирнадцятий день заколоти його, намастити кров’ю одвірки, і з’їсти м’ясо, спечене на вогні, не залишаючи нічого до ранку. Тієї ночі Господь визволив Свій народ з неволі. Цей день став називатися Пасхою.
Ми, християни, також святкуємо Пасху, але не дотримуючись атрибутів єврейського свята. Цілком логічно, що може виникнути запитання: яка ж це Пасха? Відповідь знаходимо у Біблії: «Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений» (1 Кор. 5:7).
Паралель між єврейською та християнською Пасхою полягає в тому, що Ісус виступає ягням, принесеним у жертву за гріхи всього людства.
Трохи злякана• 16 апреля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Девочки,кто в других странах-как там празднуют Пасху?
Мы в Румынии-тут все приходят к церкви ближе к 12 ночи. Приходят со свечками,лампадками,факелами. Без пары минут двенадцать гасят подсветку церкви и выносят Благодатный огонь. И люди от него поджигают свои свечи и лампадки, слушают молитву и проповедь и несут по домам огонь. Так необычно,торжественно . Нам очень понравилось. Не то ,что у нас-тяни корзину, думай,как ее поставить,потом домой тянуть. Все смотрят,у кого какая,у кого какие паски... а там ощущение праздника...
А кто Вас заставляет тянуть корзину?
Повітруля• 16 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
6 лет хожу в церковь. Только однажды сдавала 200 грн когда мой ребенок ездил в христианский лагерь. А, и ещё один раз 100 грн уже не помню на что.
Пятидесятники? У нас их церковь, пастыри хорошо одеты и на машинах не дешёвых приезжают, интересно откуда у них деньги. Они давно, многие верующие выехали в канаду лет так 25 назад. Знаю база отдыха была на море, детей летом вывозили туда практически бесплатно.
Трохи злякана• 16 апреля 2023
Ответ дляТут надолго
Песах)), без Й
Пе́сах (ивр. פֶּסַח, в ашкеназском произношении — пе́йсах/пе́йсох/па́йсох; арам. פִּסְחָא писха; по-русски — песах) (с)
Тут надолго• 16 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
так мы вроде на русском говорим. нет?)
Банан-барабан• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
І з тих причин ви в цій темі? Щоб полоскотати свої атеїстичні нерви? Цікаво
Мне тоже интересно, зачем заходить в тему, где верующие люди могли бы поздравить друг друга со Светлым Праздником, если не веришь в Бога.
Умничка-помощничка• 16 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
Баптисты. Машины - восстановленные битки из Европы и Америки. Есть пастыри и на очень дешёвых машинах.
Трохи злякана• 16 апреля 2023
Ответ дляТут надолго
так мы вроде на русском говорим. нет?)
Что именно я неправильно написала? Вы меня ткнуть хотите?)
ОйЙой• 16 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Мда, згідно Вашого допису виходить, що святкуємо жертвоприношення? Яке ж це свято- людину розіп´яли(((
І взагалі, уявіть собі психіку людини, якій треба було вбити козеня((, а потім його кров´ю змазати одвірки, потім зажарити і цілу ніч їсти м´ясо, щоб нічого не лишилось
Святкують не розп´яття ( якщо я не помиляюсь, то в Страсну П´ятницю суворий піст), святкують Воскресіння
Банан-барабан• 16 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Тому що це порушує кордони моєї атеїстичності і здорового глузду. Тим більшн, що свою думку і своє відношення я чітко означила...
ну уйдите у комфортную для вас область , где ничего не порушує вашу атеистичность.
Вы имеете право на атеистичность, мы имеем право на веру в Бога.
Банан-барабан• 16 апреля 2023
В этот Светлый Праздник Всем любви, мира и душевного спокойствия!
Христос Воскрес!
Умничка-помощничка• 16 апреля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Христос Воскрес!
Воистину Воскрес!
Паспортний стіл• 16 апреля 2023
Ага, особливо віруючі кацапи і мусульмани, ріжуть голови і гвалтують дітей. Ще інквізиція во ім´я Господа Бога. І цей список безкінечний. Краще би гроші на науку і медицину давали ніж попам на крузаки і мерси.
Оле Лукойе• 16 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
с вас церковь требует денег?
Звичайно, що так...
Дитину не охрестять без грошей, також не повінчають
Секретница• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Біблія написана для всіх людей.
Для всіх, та не для всіх(
Вселенські собори будуть вирішувати, що саме можна вам читати з біблійних послань
Щодо ´всієї суті Пасхи´ - це смішно)
Бо Великдень - це наше рідне свято весняного рівнодення і навіть християнству не вдалось його знищити. Довелось підім´яти силою під себе.
Там була сила, логіка, символізм, то в християн лиш суперечки та постійне з´ясування - до чого тут кролики? А баранці? А яйця? І шо то за форма в паски?
Щодо ´всієї суті Пасхи´ - це смішно)
Катастрофа• 16 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
А Вас не смущает, что Библия написана для евреев, в принципе? Но они не приняли христианство, потому что Христос не соответствует их стандартам мессии?
Сама нещодавно читала Євангеліє і та Євреї,Іерусалім,гора Сіон..Про моїсєя ще
А в нас були язичницькі Боги...Я от досі не розумію,чого Володимир Русь вирішив хрестити?
Катастрофа• 16 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ну точно не вымышленному иудею поклоняться.
Исконная вера была - язычество. А христианство - чужеродная навязанная рабская программа
Так чого вигаданому? ) Ти і ж євреїв кажуть,що справа в неправильно переписаному Талмуді
Ранковий базар• 16 апреля 2023
Вас не смущает, что пасха это языческий праздник? А пасха с яйцами и глазурью символизирует член, как символ того самого плодородия?
Ответ дляПригощаю кашею
В том, что это вера наших предков, которым насильно навязали христианство. Нужно знать свои корни, а не бездумно повторять то, что навязывают. А в чём смысл вашей пасхи? Отмечаете как все да и всё, потому что так надо
Християнство прийняли 1000 років тому.
До того було язичництво. При тому, що розрізнені племена мали «своїх» богів. А враховуючи, що слов‘яни були не писемні, то та пора лишається загадкою.
Тоді стає важко визначити яка ж релігія саме Ваших предків. І що з цим робити?
Ви самі в щось конкретне вірите?
Ответ дляТракторні війська
Включила посмотреть службу. Трешняк. Какая-то ненормальная секта идолопоклонников. Все против Божьего слова и воли. Попы все в шапках расшитых золотом и камнями, люди им руки целуют, как будто они святые. Попы с каменными лицами правят службу. Кошмар. Выключила этот ужас
Звідки трансляція?
Воленс-неволенс• 16 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Аллилуйя) хоть кто то это понимает.. вообще суть религии- власть, управление, бабло
господи, спасибо, что я атеист
Воленс-неволенс• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
А що треба слов’янам? Вклонятися сонцю?
чем вам сила природа не по душе? для меня энергия природы бог. не будет солнца, вам хана
Воленс-неволенс• 16 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Сколько не была в храме такого не видела. В храме может стоять коробка для пожертвований храму. Если 2 гривны кинете, не обеднеете же.
а как же крещение детей, свадьбы, там за что оплата?
Воленс-неволенс• 16 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Великдень -- свято яке фактично було створено, а не відмічається бо канон ’наказав’ і, дуже ймовірно (як і багато ін. святкових подій) запозичено саме у язичницьких вірувань.
ПС. Комент не для обезцінювання.
язычество хоть логично и понятно.
Мишка-шалунишка• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Мені ця тема нерви не лоскоче. Побачила по деяким відписавшим у темі, що є ще адекватні люди...
Мишка-шалунишка• 16 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Я не озвучила ничего каждому, это личное. А они шлют бездумно пачками всем одинаковое
А я озвучувала і озвучує. Але це не має сенсу...
Мишка-шалунишка• 16 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ага, можно просто включить беззвучный режим.
Ага, беззвучний... коли війна, коли мамі 70, коли тітка з серцем у лікарні... Ну, включайте, я не збираюсь. Якщо люди неадекватні і тугодоходящі, то чому я повинна під них підстраюватись?
Мишка-шалунишка• 16 апреля 2023
Ответ длябибизяна
А мне неприятно, что такие как вы пишут такое о христианской вере. Люди имеют право верить в то, во что они хотят, если это облегчает им жизнь
Блин... как бы вам корректно и доступно объяснить...
Люди имеют право верить... и верят... Вот только, получается, они верят в монстра, дьявола, чудовище... Ну, если кто-то стоит над нами, то это только такое может быть... Потому что то, что у нас происходит, может происходить только с позволения, так сказать, под пристальным созерцанием той нечисти... А где ж тогда тот добрый справедливый бог, который спасает и помогает? А нет его... Нескладушка, матушка... Несостыковочка... Вот же ж незадача... пИчаль...
Місячне Сяйво• 16 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
Такі пастори мають бізнес поза церквою. У знайомого була будівельна компанія. Додатково працював пастором на громадських засадах, у протестантських церквах це розповсюджене явище.
Місячне Сяйво• 16 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Християнство прийняли 1000 років тому.
Ви самі в щось конкретне вірите?
При язицтві знання передавалися вербально. Так само зараз в Індії в релігійних шкллах буддизму знання передаються лиш вербально.
Місячне Сяйво• 16 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Якось мені тут на Порадниці пояснили: ну батюшка свое время потратил, или как . Іншого пояснення я не знаю тепер: оплата за витрачений попом час .