Помилуйте мадам• Изменено 18 апреля 2023

Донька хоче відкрити бізнес, що можете порадити?

Доньці подарували на День Народження гроші в сумі 12 тис гривень. І вона хоче зробити якійсь бізнес, може почати продавати щось в інстаграмі. Питає в мене пораду, а я дуб деревом, взагалі ідей не маю ніяких. Може щось порадите?
П.С. вона вміє шити , ліпити із глини, робить якісь простенькі прикраси із бісеру.
Їй 15 років
Плету корзинки• 18 апреля 2023

Ms. Iphone• 18 апреля 2023
За 12000?
Тролю як можу• 18 апреля 2023
Пусть попробует дропшиппинг. Там вложений практически нет, ну возможно нужно будет настроить таргет, поработать над визуалом. Пусть попробует, посмотрит, разберётся. Если не пойдёт- потери будут не такими плачевными
Коли мовчу- приємна жінка• 18 апреля 2023
Стоящие бизнес идеи, стоят денег. Бесплатный сыр в мышеловке.

* Про дочь и бизнес - толсто...
Два-три тижні і фсьо• 18 апреля 2023
Дівчинка молодець що хоче в щось вкласти гроші, а не просадити їх, особливо якщо це підліток
Але, думаю, Вам тут ідей не накидають)))
ПироженкА• 18 апреля 2023
Если умеет лепить из глины, то: небольшую муфельную печь нужно обязательно.
Это самое дорогое вложение, а так по мелочи, глина, стеки, глазурь.
Можно и бу печь присмотреть.
So_so• 18 апреля 2023
Пусть вложит их в учёбу. Может быть какие-то курсы? Язык?
неДоЖиру• 18 апреля 2023
Толковые курсы пусть закончит. Без продвижения страниц - эти все товары у неё никто не купит.
Плету корзинки• 18 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Та ви що? Мама дуб дерево. А що продавати? А де поставщика надійного найти? Ви пишіть все

ПироженкА• 18 апреля 2023
А ну и тел хороший должен быть, видео снимать, фото делать, вложения в инсту, реклама.
забиякина• 18 апреля 2023
Кто понимает в бизнесе, не спрашивает куда вложить. А так, увы, прогорят..
неДоЖиру• 18 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Та да, такие все простые))
забиякина• 18 апреля 2023
А вообще лучше начать с ютуба. Снимать видосы.
Сокодавка ще та• 18 апреля 2023
Нохти,писюхи, брови делать - на обучение должно хватить
Невгамовна Бу• 18 апреля 2023
Ресницы сделает лучше ,и купит себе сумку
Королева ганделику• 18 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
Можно и бу печь присмотреть.
І кому те барахло?
Не хотіла грубо, але як є
Valestina• 18 апреля 2023
Замовте їй матеріали, фурнітуру на прикраси. Для початку на 1000-2000грн. Нехай подивиться відео на ютубі як їх робити на продаж. І спробує спочатку продати на Шафа, олх.
МастерЮля• 18 апреля 2023
Шить- это лучшее
Та_шо_ж_таке• 18 апреля 2023
хай навчиться ногті робити, вії, або стригти-фарбувати - завжди з грошима буде

Королева ганделику• 18 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Поки найреальніша порада, що має якусь перспективу
Пэрисхилтонша• 18 апреля 2023
Дочка замовляла з Алі різні аксесуари, плакати, значки, одяг з символікою гри, в які вони грали з друзями
Продавала їх в соц мережах
Їй було тоді 13 і так заробляла
Чи зараз та тема популярна, я навіть не знаю
Ми вже за кордоном
Але на першому етапі я тоді шось біля 5 тис їй подарувала
Далі - сама )
Королева ганделику• 18 апреля 2023
Ответ дляValestina
Ви самі таке купуєте на цих сайтах?
ПироженкА• 18 апреля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
І кому те барахло?
Не хотіла грубо, але як є
Не делайте барахло, делайте нужное
Не все китайскую хрень покупают, есть любители эксклюзивных вещей.
Alianna88• 18 апреля 2023
Яка розумна дитина!
Можна спробувати шити сумки для закупів з цікавими принтами та сітчаті торбинки для фруктів-овочів.
Рубаю олівлє• 18 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
в 15 лет? толсто
Королева ганделику• 18 апреля 2023
Ответ дляРубаю олівлє
в 15 лет? толсто
Ліньки гуглить• 18 апреля 2023
Контрольні однокласникам за гроші хай робить. А на гроші щось з одягу купить. Що зараз 12 тис? Пуховик і джинси.
Не стесняюсь• 18 апреля 2023
Пусть купит набор блогера и занимается коучингом
Горлаю зрання• 18 апреля 2023
Идет пусь на курсы бровистов, маникюра или ресниц, делает подружкам, ведет страницу в интернете
Чарівна патика• 18 апреля 2023
ерунда это все. если сама не знает, что хочет, то ничего не получится.