Баррикадница• 24 апреля 2023
Хто на пп, дієті що ви їсте на вечерю?
Вареничніца• 24 апреля 2023
Я не на дієті, скоріше просто слідкую за своїм харчуванням. На вечір зазвичай білок + овочі (кисломолочний сир + зелень і овочі, яйця, м´ясо). У мене майже щовечора тренування, повертаюсь в районі 21 години і вечеряю легко
ФФФФристайла• 24 апреля 2023
Овочі ( салат, гриль, просто порізані) 180г. М’ясо, риба, в будь-якому вигляді 90-120г
Видящие_помогите• 24 апреля 2023
М´ясо/рибу (частіше рибу)+салат або овочі запечені.тушкована капуста,морська капуста. Дивлячись що і з чим.
Наталья Марганец• 24 апреля 2023
Овощи и угли в первой половине дня,вечером только мясо,рыба,яйца,морепродукты.