Цикавенная• 26 апреля 2023
Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?
В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляВельми шановна
Возвращайтесь. Зачем так страдать?
Є мої бажання, а є критичні обставини, на які не можу вдіяти. У стані війни, це мені здається, зрозуміло. В кожного свої проблеми.
Тема просто поділитися, може мені легше стане, якщо це проговорю і отримаю від дівчат підтримку. Дякую за розуміння.
Анонім Завгосп• 26 апреля 2023
Я бы с удовольствием жила во Львове - ментально это мой город. Сейчас живу в Одессе - не моё.
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляZlata-fc
Сподобалось місто, його атмосфера, всюди чутно українську мову, містяни дійсно більш чуйними здались.
Так, вони прекрасні люди! Допомогали як могли на початку війни, коли ми приїхали до них! Завжди буду їм вдячна
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Розумію. Одеса - прекрасне місто для подорожей, жити теж не моє.
Братья Капли• 26 апреля 2023
Я жила во Львові 4 місяці, він назавжди у моєму серці
Люди дійсно, у більшості дуже чуйні, інтелігентні.
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляБратья Капли
Так! Знаєте, я що помітила? Майже немає сварок в транспорті) вони більш врівноважені, інтелігентні
Соседушка• 26 апреля 2023
Цікаво, чому немає тем на кшталт ’Чи подобаються вам люди в Києві? В Дніпрі? В Харкові?..’
Чи тільки львів´ян кортить обмусолити?
Холодная каша• 26 апреля 2023
Мені взагалі люди подобаються, у Львові також. Жила в різних містах й до війни, й під час. Люди всюди люди
Мене у Львові трохи напружувала релігійність оточуючих, але потім я зрозуміла, що то лише традиція
Заикальница• 26 апреля 2023
Нет, сам город красивый только в центре, чем дальше тем страшнее и неухоженный.
Жила 3 месяца, но нет. Люди тоже особо не впечатлили, много писать не буду чтобы не обидеть. Одесса- мое все и люди, и город и море…
Холодная каша• 26 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Можу те саме сказати про Одесу, жила там багато років. В жодному разі не хотіла би там жити ще раз
Викупана• 26 апреля 2023
Львів´яни - вони особливі♥️
Втікаючи від фашистської окупації, жила там, тому захоплююся вчинками місцевих жителів, їхньою добротою, чуйністю, увагою, гостинністю. Це безцінно!
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
Чи тільки львів´ян кортить обмусолити?
Тому що люди тут особливі, зовсім не такі як в інших містах, менталітет інший. Чи ви не згодні?
Чарочка діда• 26 апреля 2023
Выросла в Донецке, жила в Одессе, Львове и Киеве в связи с работой. Если бы выбирала, то только Одесса. Но живу в Киеве. Львов не мой город точно, все очень медленно для меня.
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Львів´яни - вони особливі♥️
Напевно кому як повезе з людьми? Теж прожили тікаючи, але люди нам зустрілися зовсім протилежність того, що Ви описали. Нажаль…
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
А чому напружувала?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Нет, как раз люди там ......в Киеве, Одессе и Харькове куда лучше люди. Автор, не страдайте, нам в столице и без страдальцев хорошо 🙃
Ёшки_Матрёшки• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
А чем они отличаются от других?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
100%, нигде в Украине так на своих не додумались заработать
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Согласна, мы дружнее как-то запросто в трамвае можем разговор завести, а у них как-то все напрягает…
Холодная каша• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Який такий інший менталітет у львів´ян? Люди як люди, є нормальні, є не дуже
Ёшки_Матрёшки• 26 апреля 2023
Не понимаю чем так восторгаются львовянами. Люди как люди, как и везде есть нормальные, а есть злые, которые своих же украинцев русскоговорящих , такое чувство что ненавидят
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
🤣 Об этом все умолчали)
Цикавенная
• 26 апреля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так повелося, їм неприємно чути російську, в багатьох рідні або на фронті або загинули на фронті
Кудрі кручу сама• 26 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А я наоборот хочу переехать жить в Одессу, обожаю ее. Сама из Киева. Львов не мое. Все мы разные).
Бачу_майбутнє• 26 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
Мне после Киева жизнь во Львове не понравилась. Там слишком медленный темп жизни
Хто до чого звик. ) Комусь тісно на наших вузеньких вуличках, чи темп життя занадто повільний, а я, коли дитиною вперше потрапила до Києва, почувалася як домашній кіт, якого викинули на багатолюдний проспект. ))