Цикавенная• 26 апреля 2023

Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?

В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
Вельми шановна• 26 апреля 2023
Возвращайтесь. Зачем так страдать?
Zlata-fc• 26 апреля 2023
Сподобалось місто, його атмосфера, всюди чутно українську мову, містяни дійсно більш чуйними здались.
Oks_kis• 26 апреля 2023
Мне после Киева жизнь во Львове не понравилась. Там слишком медленный темп жизни
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляВельми шановна
Возвращайтесь. Зачем так страдать?
Є мої бажання, а є критичні обставини, на які не можу вдіяти. У стані війни, це мені здається, зрозуміло. В кожного свої проблеми.
Тема просто поділитися, може мені легше стане, якщо це проговорю і отримаю від дівчат підтримку. Дякую за розуміння.
Анонім Завгосп• 26 апреля 2023
Я бы с удовольствием жила во Львове - ментально это мой город. Сейчас живу в Одессе - не моё.
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляZlata-fc
Так, вони прекрасні люди! Допомогали як могли на початку війни, коли ми приїхали до них! Завжди буду їм вдячна
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Розумію. Одеса - прекрасне місто для подорожей, жити теж не моє.
Братья Капли• 26 апреля 2023
Я жила во Львові 4 місяці, він назавжди у моєму серці
Люди дійсно, у більшості дуже чуйні, інтелігентні.
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляБратья Капли
Так! Знаєте, я що помітила? Майже немає сварок в транспорті) вони більш врівноважені, інтелігентні
Соседушка• 26 апреля 2023
Цікаво, чому немає тем на кшталт ’Чи подобаються вам люди в Києві? В Дніпрі? В Харкові?..’
Чи тільки львів´ян кортить обмусолити?
Yamarisha• 26 апреля 2023
Ні, ні за що в світі не жила б у Львові, лише разово приїхати. У мене вистачає своїх традицій. Дуже люблю своє місто і ні на який Львів його не проміняю, але я не з Києва.
Холодная каша• 26 апреля 2023
Мені взагалі люди подобаються, у Львові також. Жила в різних містах й до війни, й під час. Люди всюди люди
Мене у Львові трохи напружувала релігійність оточуючих, але потім я зрозуміла, що то лише традиція
Заикальница• 26 апреля 2023
Нет, сам город красивый только в центре, чем дальше тем страшнее и неухоженный.
Жила 3 месяца, но нет. Люди тоже особо не впечатлили, много писать не буду чтобы не обидеть. Одесса- мое все и люди, и город и море…
Холодная каша• 26 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Можу те саме сказати про Одесу, жила там багато років. В жодному разі не хотіла би там жити ще раз
Викупана• 26 апреля 2023
Львів´яни - вони особливі♥️
Втікаючи від фашистської окупації, жила там, тому захоплююся вчинками місцевих жителів, їхньою добротою, чуйністю, увагою, гостинністю. Це безцінно!
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
Чи тільки львів´ян кортить обмусолити?
Тому що люди тут особливі, зовсім не такі як в інших містах, менталітет інший. Чи ви не згодні?
Чарочка діда• 26 апреля 2023
Выросла в Донецке, жила в Одессе, Львове и Киеве в связи с работой. Если бы выбирала, то только Одесса. Но живу в Киеве. Львов не мой город точно, все очень медленно для меня.
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Львів´яни - вони особливі♥️
Напевно кому як повезе з людьми? Теж прожили тікаючи, але люди нам зустрілися зовсім протилежність того, що Ви описали. Нажаль…
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
А чому напружувала?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Нет, как раз люди там ......в Киеве, Одессе и Харькове куда лучше люди. Автор, не страдайте, нам в столице и без страдальцев хорошо 🙃
Ёшки_Матрёшки• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
А чем они отличаются от других?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
100%, нигде в Украине так на своих не додумались заработать
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Согласна, мы дружнее как-то запросто в трамвае можем разговор завести, а у них как-то все напрягает…
Холодная каша• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Який такий інший менталітет у львів´ян? Люди як люди, є нормальні, є не дуже
Ёшки_Матрёшки• 26 апреля 2023
Не понимаю чем так восторгаются львовянами. Люди как люди, как и везде есть нормальные, а есть злые, которые своих же украинцев русскоговорящих , такое чувство что ненавидят
Заикальница• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
🤣 Об этом все умолчали)
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так повелося, їм неприємно чути російську, в багатьох рідні або на фронті або загинули на фронті
Кудрі кручу сама• 26 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А я наоборот хочу переехать жить в Одессу, обожаю ее. Сама из Киева. Львов не мое. Все мы разные).
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
🤣 Об этом все умолчали)
Вот-вот)
Бачу_майбутнє• 26 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
Хто до чого звик. ) Комусь тісно на наших вузеньких вуличках, чи темп життя занадто повільний, а я, коли дитиною вперше потрапила до Києва, почувалася як домашній кіт, якого викинули на багатолюдний проспект. ))