Трактор Віка• 27 апреля 2023

Дочь 17 лет просит разрешение на прокол сосков

Говорит что обдумывала давно и желает себе. Ждать до 18 не желает. Никакого другого пирсинга кроме мочек ушей у нее нет, половой жизнью насколько мне известно не живёт, про ветер в голове тоже сказать не могу - на бюджет в вузе.

Что бы вы делали в подобной ситуации? Выбивали бы глупости из головы или бы дали разрешение?
Лиса Патрикевна• 27 апреля 2023
Ответ дляНе служанка
Я тоже так всегда думала. А теперь нет. Им пофиг что будет в старости, они хотят это тату носить молодыми
Именно. Значит - не для окружающих. Мне 48, если что, тату делала в 20, 30 и 40. Подарки себе на юбилеи ))

жижифреймут• 27 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви завжди перекручуєте слова інших? Де я таке казала (для себе і сама не бачу)? Покажіть. Я в вас спитала - для кого мої тату?
Я вам відповіла, а чому ви не можете відповісти, для кого таке тату, які навіть господар тіла не бачить? Ось і відповідь на ваше питання. Якщо не можете прочитати.
Лиса Патрикевна• 27 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ви така цікава ... От з чого ви взяли, шо я не бачу мої тату? В мене гарний зір, я все на собі бачу
жижифреймут• 27 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ще раз, для кого робить тату господар тіла, які сам не бачить? Наприклад, на сідницях, на спині. Ви читати вмієте? Чи розуміти прочитаний текст?
Лиса Патрикевна• 27 апреля 2023
Звідки я зню для кого робить тату господар тіла, які сам не бачить? Я вас про мої питала , якщо ви вже забули
Раз одела не бу• 27 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Это 100% не ее идея. 1 - идея парня, надо порадовать, чтобы не у шёл к Зинке, 2. Зинка проколола, надо и мне. 3. Проколю ка я первая - буду самая востребования телка на потоке)) это жутко больно, просто адовая боль. Я не представляю, как можно до этого додуматься самой. У нее проблемы с самооценкой? Она употребляет наркотики?
А можна детальніше про ваш логічний ряд ’прокол сосків’ і ’наркотики’? Це як стати геєм подачивши поцілунок одностатевої пари? Чи отримати ветіліго через дотик?
автор Трактор Віка • 27 апреля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тобто мужу вашому сказала ще раніше?
Високі довєрітєльні відносини...
Да, она поделилась вопросом с папой. У вас ребенок не может обсудить свои желания?

Как минимум у него тоже есть не совсем стандартные украшения для нашего общества
Раз одела не бу• 27 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так, автор вже вирішила, статті про загоєння півроку в упор не хоче бачити усім задає питання, скиньте пруф, таке відчуття наче у гуглі забанили;)
Для чого взагалі питати, якщо норм для їхнього світосприйняття. Просто шкода, що не думаючи роблять проблеми, а потім через 10-20 поженают плоди своєї безвідповідальності.
Щє є статті про смертність при пологах, то може не вагітніти нікому? Який % ускладнень при пірсингу?
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут

Раз одела не бу• 28 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ни разу не видела девственницу с проколотыми сосками . Согласна это красиво, сексуально смотрится , но если я не имею интимных отношений я сама сяду перед зеркалом и любоваться буду? Думаю если у нее сейчас нет секса , то она как минимум к нему готовится. Плохого в этом ничего не вижу .
Вибачте, а скільки ви бачили оголених грудей незайманих 17ти річних дівчат? І як перевіряли незайманість і вели статистику? Чесно, смішно читати
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Для чего мы прокалываем уши, при этом сами не можем их увидеть без помощи зеркала?
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Понятия не имею. У меня только в пупке пирсинг и я его, естественно, вижу
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Наверное потому что им нравится как они выглядят с серьгами в ушах
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Вам виднее....
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вам виднее....
Я к тому что прокалываем для себя, а не для кого-то.

Сейчас с мужем обсуждали, вспомнили как я ему уши протыкала. Делал тоже для себя, от меня был единственный совет - колоть оба уха
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка

Естественно, для себя. Я об этом тут и писала
жижифреймут• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ось для інших і прокалуємо. Я це з першої сторінки говорю. І не тільки я як же складно. Щоб ІНШІ бачили нас красивими, ІНШІ. Щоб похизуватися прикрасами. Перед ІНШИМИ.
жижифреймут• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка

Ось ще фото. І ці пірсінги зроблені не для себе, а щоб себе показувати та виділятись. Щоб перехожі дивились і облизувались.
Сіґеле-міґеле• 28 апреля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Очень просто - человек с низкой самооценкой начинает самоутверждатьсч фриковатостью. Это и приколы и тату на лице например, непонятные импланты на видимых местах - это люди, которые ищут внимания и больше в принципе как этими действиями им привлечь других людей нечем, ну или они так думают. Низкая самооценка + фриковатость = наркотики.

Шкала Радощів• 28 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Не тыкайте
Смешная :)
Сіґеле-міґеле• 28 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Облызувались? Рилли? Меня просто передергивает от этого. Или девочка вообще нечувствительная доска в постеле - тогда наверное могут прокалывать. Для всех остальных это дичайший треш. У меня в месячные так соски болят, я представляю это со штангами. Эпатаж да, для себя, для комфорта нет. Кстати, как подумаю про секс - бррррр, а если мужчина активный и огонь - и как то грудь не так сдавит - там и соски можно оторвать
Дона Ко Ко• 28 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Перечитайте ще раз уважно, я ні де не писала про старість. Тому не треба мені приписувати ваші домисли. І тому так, ви робите це для оточуючих, і навіть себе намагаєтесь в іншому переконати.
Для оточуючих роблю в таких місцях, де оточуючим не видно? Цікава думка, але не вірна.
Раз одела не бу• 28 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
У вас є психологічна освіта? Чи звідки ця дикість про низьку самооцінку, фрікуватість і бажання виділитись? Можете поділитись доказовою базою, чи це виключно ваші особисті спостереження і припущєння?
Шмоточницаца• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Как вы предлагаете переодеваться или снимать серьги когда видят другие?
я багато думала над вашим постом . Так, це в першу чергу сексуально ,я подивиласьі мені сподобалось але...В мене враження, що вам більше подобається ця ідея ,чим думка про те, що це може бути шкідливо. Свою доньку я б відмовляла і не вітала такий задум, і питання не тільки в майбутньому годуванні - ризики завжди присутні, погугліть пірсин вух і вам попадеться фото ускладнення на хрящах. Далі, з того, що я бачила: люди роблять такий пірсінг не для того, щоб носити це у ліфчику, переважно одягають напівпрозорий одяг, а то й сітку. Я впевнена, що ваша донька це зробить для сексуальності і щоб виділити цю частину тіла. І ось тут хочу підійти до того, як можна з нею про це поговорити. Груди - це не тільки красиво, це найбільша ерогенна зона на рівні із клітором. Стимуляція цієї зони жінку дуже збуджує, у чоловіків такого немає. Запропонуйте своїй доньці почекати і відчути кайф від такої стимуляції, коли вона почне займатись сексом, бо коли вона на*уй проб’є там дірки - чутливість може пропасти взагалі, вона свідомо це в себе забере. Проте, вона зможе ходити лише в одній майці, щоб всі отримували естетичну насолоду. Чи готова вона буде позбавити себе приємного, заради оточуючих? Всі татухи і пірсинги - для привертання уваги, ваша доня хоче, щоб її хотіли. Почніть з обманок на соски, я вам вже це радила.
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Для меня идеальный вариант - отговорить дочь, хороший - просто оттянуть.

Но главное чтобы они не скатились в варианте ’криво пробить в подвале’.

У нее конечно глаза горят и желает идти на риски, но пока договорились взять паузу. Нам нужно обдумать все высказанное, как минимум несколько дней, у меня есть один хороший мамолог, я все равно к нему на осмотр хожу, возьму с собой дочь, на завтра записалась. Спрошу его, и попрошу рассказывать дочери.

Про обманки - сказала чётко, не хочет даже пробовать.
Шмоточницаца• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка

ви можете пожертвувати своїм соском, щоб показати дочці всі прелєсті загоювання і т.д. Потім поділитесь враженнями від чутливості...
удачі
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
удачі
Я смогу пожертвовать своими сосками только в том случае если сама захочу пирсинг и не в каком другом.

Хватит мне ушей и опыта с пупом
Шмоточницаца• 28 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка

Хватит мне ушей и опыта с пупом
значить це питання для вас не критичне. Ну зато їй потім можна буде сказати : самадура.
ВільнаНазавжди• 28 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Человек стареет, на молодых ещё тату как то понять можно, а когда сморщенная бабуля все набитая, то выглядит это стремно. Я много таких наблюдала на пляже. Мерзость.
А що вже тій бабулі до Вашого «фе», якщо Ви і так її поховали, бо вона стара? Я думаю їй наплювати на думку сторонніх з високої гори.
Мене, навпаки, радують такі бабульки. Склріш за все в них було цікаве, насичене життя у молодості
автор Трактор Віка • 28 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Важное, но на себе ставить эксперименты не хочу. Хотела бы пирсинг - сделала бы. Не исключаю что захочу если дочь все же решиться на проколы