Паратруперсупер• 01 мая 2023
Кто разбирается в психологии? Это неустойчивая психика, абьюзер?
Не могу спокойно выйти из отношений.
Вот реально проходу не даёт.
Бывает слёзы льёт, бывает ужасная агрессия, что может больно схватить, материт, обзывает и делает пакости. Вмешивает посторонних людей, хочет чем-то отомстить, но не к чему придраться.
Вчера столько гавна мне сделал, я заблокировала. Сегодня уже пришёл, я двери не открыла.
Я дошла до того состояния, что утром позвонили в двери а у меня земля ушла из-под ног, я малую прошу тольнне открывай, сердце колотиться, а она говорит - мама, успокойся, это ко мне подружка пришла.
Я боюсь выходить из дому, он найдёт меня везде, будет насильно обнимать, идти за мной, если я даю со тысячного раза отпор, то может сделать больно или матами покрыть.
И так по кругу.
Сейчас прислал видео, там где он ещё не в блоке, сопли о любви.
Меня треясет от этого человека.
Отношения со многими странно сложились у него, часто вступает в драку, но с того, ни с сего может быть жуткая агрессия+ начинает пить.
Трезвонит ночью в дверь.
Сегодня видимо ночью прилетели какие-то птицы на балкон, я живу у озера. Я проснулась и испугалась, я подумала, что это он. Сразу думала, что нужно бежать к соседке.
Я ведь не знаю сопли он будет лить или угрожать мне.
Как отвадить?
Вот реально проходу не даёт.
И так по кругу.
Меня треясет от этого человека.
Трезвонит ночью в дверь.
Как отвадить?
Фляшка на трьох• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я хочу чтобы он уехал. Мне здесь хорошо, у детей школа, друзья.
И куда я поеду?
Где вы его нашли? Давно знакомы?
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Моменту стояння з ним на порозі не повинно було бути. Ніяких контактів, переговорів, пояснень, спілкування, биття квітами, клацання брелоком.
Я зрозуміла. Що робити якщо він тримає двері і не дає зачинити?
Або якщо наздогнав дитину чи мене і преться за мною?
РусалкаДністрова• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Речі вже віддала. Зараз можливо ще щось згадає щоб зачипити мене.
Але я зрозуміла, ніякого діалогу.
Знаєте, як заблокувала його скрізь, прям легше стало
Але я зрозуміла, ніякого діалогу.
Так. НІЯКОГО діалогу. Тим більше є донька
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Где вы его нашли? Давно знакомы?
На сз. Два года назад
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
О, мені також той хмир таке казав. Потім чула як через пару місяців мотав нерви іншій дівчині, а та ридала. Я його голос ні з ким не сплутаю.
Як Ви змогли його позбутися?
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Двері не мали бути відчинені.
Якщо наздогнав в діалоги не вступати, не відповідати. На людях бити і хапати вас не буде. Морозтесь. Дітей шкода(
Згадала ситуацію, я сіла в автобус, він наздогнав його на машині, зупинив. Водій відкрив двері, він зайшов і заглядавував в кожне крісло (автобус типу Ікарус був) поки мене не знайшов. Потім голосно на весь автобус почав командувати щось із серії ану давай бігом в машину не випенрюйся поїдем ресторан поїмо заспокоїшся. Я просто мовчки сиділа і не реагувала, наче то не до мене. Люди поверталися, всі дивились на мене, але пофіг. Мурло змушений був вийти з автобуса і поїхати по своїм справам.
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Да, прочувствовала сегодня это.
Дочку прошу в дверь не звонить, ни стучать, а звонить мне на телефон, чтобы я знала что это она.
И если он будет под дверью, увидела и уходить к подружке подождать. Не давать возможность ему попасть в квартиру.
Завтра начнёт меня на улице вылавливать
Виловить і що буде? Поб’є? Буде фізично хапати?
Фляшка на трьох• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
На сз. Два года назад
Человек нездоров явно. Звоночки сразу какие то были? Или только недавно такое началось?
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Як Ви змогли його позбутися?
Перестала грати в його ігри. Дзвонив вночі в двері, потерпіли 1 ніч, не відчинили, більше так не робив. А до того так, відчиняли би не вдобно перед сусідами було, і поліцію викликали. Поліція приїхала, він їм чайок у мене вдома зробив, показав всім видом який він свій тут і це я дурочка)
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Двері не мали бути відчинені.
Дякую, що розказали свою ситуацію. Знайомі слова - ’давай не видьоргуйся, зараз купимо торт та все що захочеш, заспокоїшся’.
А ще ’це ти так кажеш на нервах, от заспокоїшся та все буде добре’.
Двері відчинені бувають якщо наздогнав мене і не дає зачинити або з дитиною моєю заходить.
Навіть в машині двері тримав, я не знаю скільки часу пройшло поки я змогла поїхати.
Поки доїхала додому, він вже там чекає
Знаєте, що я за ці дні зрозуміла? Я дуже люблю себе, мені зараз так добре стало від думки, що він зараз не поряд. Я з дітьми наготовула смачної їжі, з донькою два дні гуляли. В душі весна.
Залишилося ще набратися сил, бо не знаю коли він залишить мене в спокої.
Поки доїхала додому, він вже там чекає
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Фізично займає, насильно обіймає та лізе цілувати, це все прямо на вулиці може бути. Міцно тримає за руку і каже що я нікуди не піду.
Одного разу коли вирвалася, він наздогнав та силоміць тягнув на лавку. Може зробити боляче, стиснути руку або схватити за шию
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Поки доїхала додому, він вже там чекає
Як в машині тримав? Двері зачинені і ви всередині? Чи не давав сісти?
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Раньше всё завуалировано было любовью типа. М я в розовых очках. Были звоночки когда он не считался с моими желаниями, когда я ночью, например, хотела отдыхать, а он таскал меня по своим родственникам.
Когда я ночью хотела спать и побыть одна, он приходил.
И вот что насторожило.
Когда я спокойно написала сегодня не приходи. Через 15 минут он уже был под дверью
И вот что насторожило.
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ще один дибіл.
Він просто мені і на вулиці проходу не дає.
Сподіваюсь, що зможу себе відстояти та позбутися цього психа
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Не знаю, в таких ситуаціях не була. Напевно повела б себе нестандартно. Наприклад звернулась би до незнайомого чоловіка як до знайомого подаючи сигнали що ви в біді (?) і попросила б з ним пройтися до магазину чи іншого людного місця. Треба по ситуації дивитися.
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зі сторони пасажира двері, я сіла в машину, бачу біжить за мною, вставляю ключі і тільки натиснула щоб заблокувати двері, він їх відкрив, я не встигала.
Став і тримає двері. На задньому сидінні діти і він нас не відпускав. В мене дитина дуже в туалет хотіла та йому чхати на це було. Мабуть півгодини точно це шоу тривало.
Та поки ми доїхали додому, він нас наздогнав там.
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я б поїхала
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В мене така ситуація, що він дуже агресивно поводить себе. Якщо з´явиться якийсь чоловік на допомогу, потім у мене ще більші будуть проблеми.
Хіба що іншого чоловіка взяти собі тимчасово на пару місяців 😅
Паратруперсупер
• 01 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я б поїхала
Я виїхати повинна була задом з парковки біля магазину. Темно було, я боялася подряпати чиюсь машину чи не дай бог не побачити сзаду пішохода.
ХтоЯкщоНеЯ• 01 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Через лівого перехожого? У вас вже великі проблеми. Якщо все так погано отримуйте дозвіл, купуйте зброю, вчіться з нею поводитися і тримайте в бардачку(тут уточнять закони). Можна ще в охоронної фірми Замовити тривожну кнопку, якщо вам заморожує небезпека натискаєте її і наряд приїзджає. І в квартиру охорону поставте. Ломиться - не знімайте сигналізацію або натискайте тривожну кнопку. Бажано дсу, у них більше повноважень.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Порад може багато бути, але головне щоб ви для себе вирішили. Нічого не вийде якщо ви сьогодні скажете що між вами все, а завтра приймете квіти чи будете знов пояснювати чому так. Я вже мовчу про романтичну взаємність.
Фляшка на трьох• 02 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
И вот что насторожило.
Тупо как на зло делает, вот сволота...
Лучший вариант был бы, если бы у вас кто то из мужчин появился и его отвадил, необязательно мч, может брат сват отец кто угодно.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
У вас всюди є пояснення. Дітей дуже шкода зо вони в це втягнені.
Паратруперсупер
• 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А если я не дай бог его грохну с оружия? Даже травмат убивает с небольшого расстояния
Из-за идиота проблем не хватало.
Паратруперсупер
• 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так, я зрозуміла що ніяких пояснень навіть чому все закінчилося. Це немає ніякого сенсу для такої людини.
За всі поради всім дуже дякую.
Буду триматися до останнього.
Якщо не вийде, тоді в поліцію звернуся
За всі поради всім дуже дякую.
Буду триматися до останнього.
Якщо не вийде, тоді в поліцію звернуся
Паратруперсупер
• 02 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Тупо как на зло делает, вот сволота...
У меня никого нет дело в том что.
Разве что маму в гости пригласить, при ней он так не будет ко мне лезть. Я так думаю.