Просто красавица• 02 мая 2023
Кто-то думает выезжать из Украины на заработки?
Те, кто не уехал из-за войны, не думаете ли вы сейчас выезжать на заработки?
Если да, то какая страна и какая работа.
Результат:
вже голосів:
48 (37.5%)
Результат
47 (36.72%)
Не думаю выезжать
33 (25.78%)
Думаю выезжать
Ответ дляКили и Манджаро
Ну жінки які виїхали за період війни зачепляться, а чоловіки потім подадуть на воз´єднання сім´ї. Ми отримвли робочі візи, якщо моя віза підходиттме до кінця, а чоловіка так і не випустять, то поїду я з дітьми, а він вже приїде на все готове по воз´єднанню. І так багато хто зробить. Головне в цій ситуації вивезти дітей і спасати я їз буду не від ракет, а від дій нашої влади (
Цілком згодна - їхати треба зараз і одразу працювати. Ви в Канаду отримали візу?
Бува і таке• 02 мая 2023
Хто хотів, той вже виїхав.
Краще я буду на улюбленій роботі в Україні менше грошей отримувати, ніж в отелі чи на заводі закордоном працювати.
Секс-Бомба• 03 мая 2023
Я б поїхала якісь ягоди збирати чи щось таке, але поки не можу, а восени вже не сезон (
Але в Україні зараз дуже сутужно, треба готуватися до зими.