Блакитне небо• 07 мая 2023

Як ви ставитеся до чоловіків, які зафарбовують сиве волосся?

Нещодавно ходила з одним 37 річним чоловіком на побачення, все було добре, допоки мій погляд не проскочив по його потилиці і я помітила що в нього на нижче лінії окантовки проростає сивий пушок. І стало зрозуміло, що він фарбується. І мені про себе якось навіть смішно стало, від того що в нього таке фарбоване чорне смоляне волосся, а нижче окантовки проростає коварний сивий пушок який видає усю правду.

А як ви відноситесь до чоловіків, які зафарбовують свою сивину? Я вважаю, що це якось не по чоловічому і йде від якоїсь невпевненісті в собі і вбиває брутальність.
Результат:
вже голосів: 565
364 (64.42%) Нормально ставлюсь
201 (35.58%) Ні, це не по чоловічому
Цибулька зла• 08 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я цьому не дивуюсь, тому що фарбуватись, макіяжитись, пудритись це все жіноча естетика, так склалося. А чоловікам для догляду достатьо спорту, правильного харчування, гарну зачіску і парфум, моя думка)
Может еще и волосы в паху и под мышками не убирать?

Руда ліса• 08 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
А Павло Зібров теж не мужчіна?)
Ні, звісно...
КараПузовна• 08 мая 2023
Отношение неоднозначное, потому что как правило красятся как попало, в один цвет, и это очень заметно.

Если седины стесняется, нужно красится в несколько оттенков в салоне, а не в один черный цвет.
Непереможна• 08 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это старое барахло скоро отдаст Богу душу, будет новый молодой король без седых волос
Кто его знает. Может он долгожитель в мать.
Кишмишная Мая• 08 мая 2023
Добре що слідкує за собою , особливий лайк чоловікам які доглядають за обличчям. Треба з маличку привчати чоловіків
Інно4каа• 08 мая 2023
а якщо жінки ходять з сивим волоссям,це по жіночому?
Інно4каа• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
азиаты все красятся и наш Зеля тоже,хотя не азиат.
да разве Зеля красится?
Руда ліса• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
я вам написала правило округления.а грубо или нет это к математикам.
не мной придуманы эти правила.
Зеле уже полных 45.так шо звыняйтэ.
До чого тут математика? Навіщо округлювати вік і називати 45-річних 50-річними?
Оце так цабе• 08 мая 2023
Отлично отношусь. Мужу 38 и он на 99% седой. Пытаюсь его уговорить подкраситься- не хочет

Хи хи, ну ну• 08 мая 2023
все рівно мені
Крошка Енот• 08 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
не, женщина должна 24/7 краситься, удалять волосы в нежелательных местах, а в желательных - крутиться, укладывать и ламинировать, ну и так же, конечно, маникюр, педикюр, косметолог, стильная одежда, парфюм и шо там еще я забыла, а если чего-то одного женщина не делает - то она, фуууу, неухоженная.
а мужчина подкрасил волосы - и он уже ’писец, так за собой ухаживать - это не по мужски, ходи седой, волосатый и воняй, ты ж мужик’
Грамотний хвіст• 08 мая 2023
Теж трошки смішно.
Інно4каа• 08 мая 2023
Ответ дляКрошка Енот
забыли еще татуаж губ,бровей,межреснички, гилауронку в губы ) Мужчина подкрасил волосы, все-гей и самовлюбленный павлин !
Срочнокпсихологу• 08 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
Та все так, але якось трохи не так)
Мойтмуд делает маникюр и педикюр раз в две недели. Ходит к косметологу регулярно. Человек за собой ухаживает и соответственно хорошо выглядит. Что в этом такого?
Додекаэдр• 08 мая 2023
Чоловікам йде і сивина, і шрами. Аби ж був розумний і в спілкуванні не козел. Коли людина дуже цікава, на його зовнішність і не звертаєш увагу. Фарбувати волосся особливо в темний колір то якось дивно як на мене. Павло Зібров чогось перед очима, якийсь антісекс. )))
Этожзвяздаяегообожаю• 08 мая 2023
хай краще волосся фарбує чим ті жахливі татухі по всьму тілу,терпіти не можу
Доль Чекомбана• 08 мая 2023
он ухаживает за собой, мне такие нравятся
СКИБИДЫШь• 08 мая 2023
Ответ дляНепереможна
или недолгожитель в деда
Кастрюлька• 09 мая 2023
Ответ дляРуда ліса
и я бы визжала,если в 45 меня называли полтинником.дожить до 60 уже не плохо...
некоторые и до 50 не доживают,как дети моей соседки.тромб у обоих с годом разницы.