Блакитне небо• 07 мая 2023

Як ви ставитеся до чоловіків, які зафарбовують сиве волосся?

Нещодавно ходила з одним 37 річним чоловіком на побачення, все було добре, допоки мій погляд не проскочив по його потилиці і я помітила що в нього на нижче лінії окантовки проростає сивий пушок. І стало зрозуміло, що він фарбується. І мені про себе якось навіть смішно стало, від того що в нього таке фарбоване чорне смоляне волосся, а нижче окантовки проростає коварний сивий пушок який видає усю правду.

А як ви відноситесь до чоловіків, які зафарбовують свою сивину? Я вважаю, що це якось не по чоловічому і йде від якоїсь невпевненісті в собі і вбиває брутальність.
Результат:
вже голосів: 565
364 (64.42%) Нормально ставлюсь
201 (35.58%) Ні, це не по чоловічому
автор Блакитне небо • 08 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
И сразу лет пять прибавляет👍🤭
Якщо гарна зачіска і чоловік охайний і слідкує за своїм тілом то сивина ніяк його не псує. А коли неприродній віддінок волосся то це якось моветон. А знаю що багато чоловіків фарбуються щей жіночою фарбою, ну хіба це по чоловічому?)

Авокада• 08 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Зеля не красится.
да ну! ха хаха
Первоклашка Я• 08 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В мого чоловіка в 28 років сивина вже на 30%
Я не бачу в цьому проблеми. Я взагалі не бачу проблеми, коли людина змінює зовнішність. І жінка, і чоловік. Але що стосується сивини, мені подобається натуральність у чоловіків.
ГороховаЯ• 08 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Красный лак? И ресницы со стрелками?
А у вас маникюр только с красным цветом ассоциируется? А ещё с ресницами и стрелками?
Плету корзинки• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
да ну! ха хаха
Чего ж ха ха? Просто у него нет седины.
Хлопаю ресницами• 08 мая 2023
Как то раз один наш сотрудник пришел в офис и сразу : Ну как, ну как я?
Никто ничего не понял.
А он: Я седину закрасил!
Все :
66сезон666серия• 08 мая 2023
Потім не дивуйтесь, що чоловіки кажуть, що ганчірку до рук не візьмуть або посуд не вимоють, бо вони не баби.
Вибачте, авторе, ви сексистка.
Авокада• 08 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Чего ж ха ха? Просто у него нет седины.
не,ну не надо!прошу вас...
Непереможна• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
азиаты все красятся и наш Зеля тоже,хотя не азиат.
Наш Зеля краш для многих. Ему положено.

Хлопаю ресницами• 08 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Зеля не красится.
Не старпер же
Трохи злякана• 08 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Начали съезжать да не туда
Женщине тоже тогда не брить ноги подмышки и кормилицу
21 век на дворе
Долой стереотипы
Бешене сарі• 08 мая 2023
Головне, щоб в усьому іншому був чоловік. Робив чоловічі вчинки. А зовнішній вигляд, особисто для мене, справа особиста, є татух багато, є волосся дивного кольору й зачіска також смілива, є стиль одягу, є прикраси, для мене все це ок, якщо чоловік так виражається, або творчий, або артист. Але для мене є певні маркери, які виражають чоловіка (це не зовнішній вигляд), то як вони порушені, то все.
Oksana-f9a3• 08 мая 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Я була на манікюрі то там чоловік в 60 фарбувався, а на вигляд максимум 45 може правда колов собі щось, ну видно що дуже доглядає себе
Плету корзинки• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
не,ну не надо!прошу вас...
Вас это удивляет? Отсутствие у него седины? Это в пределах нормы.
Авокада• 08 мая 2023
Ответ дляНепереможна
Наш Зеля краш для многих. Ему положено.
ото ж воно так і є.
ник Плету корзинки в перших рядах.
ГороховаЯ• 08 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Начали съезжать да не туда
21 век на дворе
Долой стереотипы
Куда я начала съезжать?
Женщина может не брить ничего,это её право. Кто-то это оценит, кто-то нет.
Так же и мужчина может следить за собой, а может нет
GaleTTa• 08 мая 2023
Я наоборот своего уговариваю сходить в барбершоп подкрасить волосы и бороду, а он не хочет, типа боится что с него смеяться будут.
Трохи злякана• 08 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Куда я начала съезжать?
😂
Это с кучей комплексов вы называете следящими за собой?
Плету корзинки• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
ото ж воно так і є.
ник Плету корзинки в перших рядах.
Причем здесь краш?) Мне пофиг, красится он или нет. Грим ему, я уверена, наносят. Но седины у него нет.

ГороховаЯ• 08 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
😂
А почему с кучей комплексов? Это вы по себе людей судите?
Трохи злякана• 08 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Селина у него была. Но сейчас смотрю по фото уже нет. Значит таки подкрашивают.
Трохи злякана• 08 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Я не мужчина
Авокада• 08 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
я уже раз несколько обращала внимание,что у него после 40 ни одного седого волоса.
это же бред.
гримеры мажут-красят.
Непереможна• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
ото ж воно так і є.
ник Плету корзинки в перших рядах.
И что с того? А на первых страницах седой , старый и обрюгший никому не приятен. Это же плюс, что наш президент еще молодой и симпатичный. Нравится в том числе и иностранцам всех ориентаций.
автор Блакитне небо • 08 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
А чому вам цього так хочеться? Він набагато краще зробиться від цього?)
Плету корзинки• 08 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я не замечала. Вы, наверное, больше за ним следите...
Сонячний день• 08 мая 2023
Якщо Зеленському і підфарбовують,то роблять це гармонічно,бо ніколи не задумувалась,що йому вже під 50,а сивини на голові не бачила. А от борода у нього з сивиною.
ВільнаНазавжди• 08 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А вуса у него какие
Марина Марина любов моя єдина
А в кожній поїздці іще одна Марина
Карина
Дарина
І Ольга і Тетяна
Катюши
Оксани
По клітору вусами
Усім вам проведу
Первоклашка Я• 08 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Знаєте, з мого досвіду, чоловіки, які дуже заморочуються своєю зовнішністю, будуть дуже вибагливими і до обраниці. Це своєрідний нарцисизм.
Ну або його статус вимагає доглянутої зовнішності.
Я не належу до такого кола. Проста жінка. Люблю простих, здорових чоловіків.
Плету корзинки• 08 мая 2023
Ответ дляАвокада
это же бред.
гримеры мажут-красят.
Моему папе 74 года, и только сейчас на висках стала появляться седина!)