Всех в сад• 13 мая 2023

Молочка суміш нутрілон не краща коров‘ячого молока?

Ліка сказала після року можна молочні каші робити на коровячому
Можливо краще суміш купити і на ній ті каші робити?
автор Всех в сад • 13 мая 2023
12 міс, ще на гв
ДелайКак_Я• 13 мая 2023
Просто з року намагаються вже на молоко перейти. Як вам зручно суміш то можете суміш але вже через пару місяців можете сміливо переходити.
КошкинДом• 13 мая 2023
Зачем? Смесь - это полноценное питание. И на этом еще кашу варить...
40ка• 13 мая 2023
Ідеально купити безлактозне молоко і варити на ньому рисову кашу
Коржик• 13 мая 2023
Зависит от ребенка.
У моей была сильная аллергия на коровье молоко , поэтому выросла на Нутрилоне
Молоко не ела ни в год ,ни в 3 ,ни в 5 лет по этой же причине
Если ребенок нормально переносит молоко ,то наверное можно вводить его
Невгамовна Бу• 13 мая 2023
Конечно купите молоко,сначала детское,потом обычное .
Крем для арбуза• 13 мая 2023
Да, только разводить водой....но врачи рекомендуют смесь до 3 лет
Кудесница_с_пургеном• 13 мая 2023
Якщо дитина на гв, то спочатку роблять каші на воді з додаванням материнського молока, якщо можна щось зцідити. Якщо Ви спокійно самі вживаєте молочку і дитина на гв, то можна потім пробувати варити кашу на молоці і воді 1:1. Якщо будуть погані реакції на молоко, тоді вже можна спробувати суміш.
Головний кошак• 13 мая 2023
Якщо дитина на гв (та і на суміші), то нащо їй коров´яче молоко? Всі необхідні нутрієнти вона отримує.