Дуняша• 16 мая 2023
Що максимально дієтичне в Макдональдс?
Ті, хто їсть салатний листочок - мабуть краще пройдіть повз)
Що максимально дієтичне можна з´їсти в Макдональдс? Тільки кава чай,?
Мені по декілька разів на тиждень потрібно по півтори години чекати дітей з занять. Я в цей час працюю. Поруч тільки мак з вайфаєм. Без нічого тільки з ноутбуком ти ж там не посидиш. А я саме намагаюся скинути вагу. Хоч дітей не води нікуди (((
Безпорадна Кроко• 16 мая 2023
Ответ дляКотомафия
салатів в меню після повернення Мака не бачила,
роли не дуже й дієтичні, 400ккал
А чего роллы не диетические? Мне одного хватает, чтобы наесться. Это примерно 500ккал, треть дневного рациона.
Ms. Dolly• 16 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Сок еще есть.
Раньше морковка была, сейчас не знаю, у нас Мак закрыт((
25 грам цукру на маленьку порцію соку.
Дуже дієтично
Меряю от 0• 16 мая 2023
Американо без цукру і молока. Жменьку несмажених горішків взяти із собою з дому)