Дуняша• 16 мая 2023
Що максимально дієтичне в Макдональдс?
Ті, хто їсть салатний листочок - мабуть краще пройдіть повз)
Що максимально дієтичне можна з´їсти в Макдональдс? Тільки кава чай,?
Мені по декілька разів на тиждень потрібно по півтори години чекати дітей з занять. Я в цей час працюю. Поруч тільки мак з вайфаєм. Без нічого тільки з ноутбуком ти ж там не посидиш. А я саме намагаюся скинути вагу. Хоч дітей не води нікуди (((
Дуняша
• 16 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Шаурма, наверное, не помню,как называется у них, роллы, что ли 😁
І без соусу
Чудо в декрете• 16 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
И салат
Бюст Березуцкого• 16 мая 2023
Ответ дляДуняша
І без соусу
Можно убирпть ингредиенты при заказе, в т ч соус
ИзЮмрудная• 16 мая 2023
Вода, чай, черный кофе.
Салат.
Фиш или чикен рол, еще бывают креветки, сыр.
Салат.
IQ 80• 16 мая 2023
рол с курицей, он что-то в районе 370 ккал.
а моб инет вы не можете раздавать на ноут?
Вумна, аж страшно• 16 мая 2023
Рол с креветками. Они, правда в кляре, но легко снимается. Соус можно убрать. Салат, морковка была когда то сейчас не знаю
Котомафия• 16 мая 2023
салатів в меню після повернення Мака не бачила,
роли не дуже й дієтичні, 400ккал
Я не чарівниця вам• 16 мая 2023
Ответ дляКумася
Чикен ролл
в чикен роле у них больше углеводов чем в биг маке, смотрите состав
так что сомнительнее что полезней
Дуняша
• 16 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
так что сомнительнее что полезней
Ох ти ж(((
По ходу тільки чай))
ИзЮмрудная• 16 мая 2023
А вообще автор, никто вас с ноутом и бутылкой воды из Мака не выгонит. Можете хоть день там сидеть.
Кумася• 16 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
так что сомнительнее что полезней
Яка ви нудна
Я не чарівниця вам• 16 мая 2023
Ответ дляКумася
Яка ви нудна
ну да я такая, всегда и на всём смотрю состав и углеводы)
Дуняша
• 16 мая 2023
Ответ дляIQ 80
Коли хороша погода, то я в парку сиджу. Але часто буває що дощ чи холодно. То доводиться кудись йти. Вибирати ні з чого
Дуняша
• 16 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ну то з одною кавою годину тим більше без проблем
Дуняша
• 16 мая 2023
Сподіваюся що не буде ’ зайшла, ввімкнула ноутбук, а далі як в тумані’)))