Тоска в носках• 18 мая 2023
Петиція "Про окремі вагони для жінок та чоловіків в потягах"
На сайті Кабміну зареєстрували петицію, яка закликає створити по одному окремому вагону для жінок та чоловіків в усіх потягах “УЗ”, які слідують маршрутом довше 6 годин.
Петицію створено 15 травня Ожогіною Ольгою. Вона вже набрала понад 2,5 тис. голосів з 25 тис. потрібних для розгляду Президентом України.
Авторка обґрунтовує петицію тим, що коли є необхідність сну в купейних чи плацкартних вагонах, пасажири можуть відчувати дискомфорт через пасажирів протилежної статі. Непоодинокі випадки неприйнятної поведінки такі як нав’язлива поведінка, умисні дотики до інших пасажирів тощо. Відомі навіть випадки зґвалтування у купейних вагонах.
Окрім того, як жінки, так і чоловіки можуть відчувати потребу змінити одяг, що зробити у присутності представника іншої статі неможливо.
Виділення принаймні одного окремого вагону для жінок та одного вагону для чоловіків зробить поїздки безпечнішими та запобігатиме негативному досвіду пасажирів. Петицію вже підтримали ГО “Дівчата” та спільнота “Жіноцтво”.
Дівчата, цікава Ваша думка
Дякую
Дівчата, цікава Ваша думка
Дякую
Мизимец• 18 мая 2023
Драсьті
І як їхати тепер у плацкарті, коли там якийсь мужчинка під кодрочкою тірібонькати не буде, і парочка трахкатися на верхній боковій під простирадлом
Сумчатая кошка• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
жалко что такого не будет, но надеюсь я доживу до этого момента и буду ездить поездом без вонючих мужиков в плацкарте
ради этого я всегда езжу интерсити, там хоть проветривают и мужики не алкаши вонючие
А что,женщин вонючих не бывает?
ЛеньГуглить_правда• 18 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А с кем тогда женщины с детьми и старушки полками меняться будут?
По одному вагону. Не все
Бронетапці• 18 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
А что,женщин вонючих не бывает?
не встречала. Мужиков вонючих - да
120-120-120 (не худею)• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
да, не умрет без жены
А если с детьми?
А если сопровождение?
А если не хватает билета, а вагон с другим полом полупустой?
А если сопровождение?
Нульовий сантиметр• 18 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
А если муж с женой едут,то в разных вагонах?
я думаю будуть спільні вагони, але обовязково наприклад на поїхд має бути 1 вагон суто для чоловіків і 1 суто для жінок, типу такого
ЛеньГуглить_правда• 18 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
По одному вагону. Не все
ЛеньГуглить_правда• 18 мая 2023
Ответ дляМизимец
Драсьті
По одному вагону. Не все ж
120-120-120 (не худею)• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
дети пусть с женой будут
сопровождение - пусть покупают св или купе
В смысле пусть?? Это кто решает за семью?
Глас_Народа• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
дети пусть с женой будут
Дети девочки? Иначе какой смысл?
Перекус беру завжди• 18 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
А если с детьми?
А если сопровождение?
У спільному вагоні брати квитки тоді
120-120-120 (не худею)• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
дети пусть с женой будут
За какой шиш покупать , например больного везут? Бабушку, маму везёт сын например на операцию
120-120-120 (не худею)• 18 мая 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А был как0ой-то толк от этих петиций?
Ни разу
120-120-120 (не худею)• 18 мая 2023
Ответ дляПротея
на операцию деньги есть, а на купе нет?
Представляете???