Дюйм оф о4ка• 24 мая 2023
Хто продає на розетка?
Чи варто пробувати? Тільки зайшла на сторінку, а вже просто мільйон вимог. Маю 5 років магазин на пром, вони не такі дотошні мабуть
Гомосноб• 24 мая 2023
Я відмовила їм. Вони ще й настирні, телефонували мясяці три, а останній раз ще й претензією, що тратять на мене свій час. То я сказала, що як не розуміють простого ні, то можу послати в грубій формі.