Най хоч раз• 25 мая 2023
Страшно какое общество ждет детей
Сегодня на площадке наблюдала за двумя агрессивными мальчиками лет 7-8 которые пришли обозвать, ударить, поугрожать всем детям на площадке. Пока я искала их родителей один из них уже целился ногой девочке в лицо.Мне стало так жутко и страшно за наше общество и будущее адекватных домашних детей.Захотелось уехать подальше, а что Вы думаете про будущее здесь?
AnyaSkazka• 25 мая 2023
Бачила відео, як жінка на дитячому майданчику почала співати гімн України, і всі діти зупинились, приклали руки до серця і співали разом з нею. Також була свідком, як діти в нашій школі щоранку вшановують хвилиною мовчання всіх загиблих. У мене сльози на очах, це покоління підійде Україну з колін.
Nikol-9a2f• 25 мая 2023
О так прям підійшов тей хуліган і хотів побити дівчинку?Не знаю вашої ситуації на майданчику і взагалі я проти любої форми агресії, але є такі дівчатка, що самий хочеться підійти і вмазати. Іноді просто не розуміють слів, а коли вона ще й битися лізе, то вибачте перестає бути дівчинкою і отримує здачу як хлопець. Вчора з собакою гуляла, бачила толпу дівчаток, різного віку від 7 до 9 років знімали Тік ток, там таке спілкування між собою, виключно фактами та матами, про існування яких я в свиї 38 років не знала. А зранку стоять принцеси з мамами біля школи, самі янголятка
Stefaniya K.• 25 мая 2023
боже боже по швейцаріях вона всім дітям квартири купить,вивчить,собі коттедж побудує))),буди їсти органіку без хімії і кататься та обслуговувати своє авто,лікувати зуби і все це без кредитів...)а да..ще 2 рази в рік моря за кордон,гуртки дітям,спорт...нє ну шикарно чьо..а як завтра захворієш і зляжеш?бляха наївні люди
Stefaniya K.• 25 мая 2023
автор і хто їй пілспівує=ви будете так горбатиться там на важких роботах що очі вилізуть і никого не ї.е хвара ти чи ні бо на твоє місце 10 душ.а потєряєш роботу-всьо труба можеш іти авішаться одразу.а як здлровья маєш ну років 30 попашеш як раб то тоді і будеш мати те що в Україні зараз маєш
Зараз деякі дорослі подають приклад своїм дітям. Далеко не ходити, в мене на роботі, бабуся вчить онука, давати здачі дівчаткам.Для мене це не приємлемо.Мене виховували, що дівчатка, це тендітні створіння. А от бабуся з вагою у 200 кг.і онук 10річний з вагою під сто кг.зобовязаний з її слів дати здачі його однокласниці. НА ,,мое недоумение’ вона аргументує А ШО? МОЮ КУЗОЧКУ ЗАЧІПАТИ НЕ МОЖНА
От таке зараз суспільство і таке виховання, кожен турбується про свою 100кг.кузочку і не хоче будувати чисті, не заздрісні, добрі відносини, а не аморальну поведінку. До речі в мене двоє синів, і виховую їх так, як виховували мене / дівчатка то тендітні створіння
Україна понад усе• 25 мая 2023
Зараз люди набагато стриманіші, більш культурні, ніж у совку чи у 90х, і діти також.
Оксана-004e• 25 мая 2023
Ответ дляOllka
Люди, які весь час живуть в західній частині країни - так не пишуть.
Всю жизнь говорю - на западной. Даже не добавляю Украине. Днепр обл
Ответ дляKittu2008
А что с этими пиратами не так? Хуже сирийцев?
Я не обобщаю, а то запишут меня в расистки, но тех детей что я имела возможность наблюдать - они агрессивно ведут себя на площадке, если они хотели кататься на качелях подбегали рычали на детей, пугали их, стягивали за руки. Им ни в коем случае и их родителям нельзя было делать замечания, сразу агрессия, причем начинают они кричать на своем языке, махать руками.
Yaska yana• 25 мая 2023
Этих детей, что на площадке, воспитали тетки с советчицы)) Они тоже сюда приходят чтоб навредить ближнему)
Ответ дляЗакуйовджена життям
То, что общество будет токсичным и агрессивным это факт. Война меняет людей и не в лучшую сторону. У нас до войны было далеко самое приятное общество. Я хочу, чтобы моих детей окружали адекватные люди, чтобы им не хамил каждый второй, поэтому мы переехали в Швейцарию
І саме Швейцарія, виступае за ОНО ( не він чи вона)
пропагує унісекс
пропагує зміну полу
пропагує унісекс
пропагує зміну полу
Ответ дляGaleTTa
Вы в Германии?
Irina-5d24• 25 мая 2023
Ответ дляМать драконов
Ой, а в вашем детстве на было таких? Всегда есть и оторви головы и спокойные детки.
В нашем детстве мы сами гуляли и таким научилтсь отпор давать с 5 лет максимум.
Irina-5d24• 25 мая 2023
Ответ дляволосатое стекло
все нервные давно уехали, а вы чего ждете?
Нормальные, а не нервные. Нервные остались и еще больше усугубляют свое состояние.
Irina-5d24• 25 мая 2023
Ответ дляВесела моль
С добрым утром. Но сейчас конечно же самое лучшее время выехать, что тут еще скажешь
Уже)
Irina-5d24• 25 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Вы разок погуляли бы в Европе на площадке с сомалийцами, наших бы расцеловали)
А что сомалийцы? Мы с разными гуляли, мои не жаловались. Все дети адекватны
Irina-5d24• 25 мая 2023
Ответ дляСтервочка
Тоже об этом думала.. Особенно когда своего воспитываешь, что все конфликты надо стараться решать диалогом и т.д... а потом попадаются такие отморозки и просто ступор
Диалогом надо решать до момента когда в тебя летит кулак. Дальше 2 варианта: бежишь если отпор дать невозможно, даешь отпор. И этому надо тоже учить
vikinguryonok• 25 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Живу на західній Україні, таке бачу тут вперше- дуже сумно(
Я в своєму житті бачу більше агресивних дівчаток, ніж хлопчиків. Ледь що не по її - вона мінімум товариша опустить нижче плінтуса.