Пишу_граммотно!• 27 мая 2023
З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA
Покращення за покращенням
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Автоматом все продукты питания.
Яким чином ваш тариф на електроенергію вплине на ціну продуктів харчування?
Ответ дляStefaniya K.
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
..таке слова,як інерція,знаєте? от вона і є,з тих ’бариговських’часів. а зараз уннас ’кінець епохи бідності’..,так що платимо і радієм,
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляИрина 789
После зимнего сидения без света. Как вспомню......ужас! Честно говоря я даже согласна. Пусть поднимают. Лишь бы было электричество в жилых домах.
сценарій спрацював
Ответ дляИрина 789
Его не было из-за ракет. Тут хоть 100 грн платите, если эти @лядины будут бить по станциям,то света не будет
Ответ дляИрина 789
Да нет , пусть все вырубают , будем всей страной сидеть и смотреть как экономику поднимать они собрались .
Ответ дляТруп нареченої
будеш! тому шо можна заробити цукровий діабет, проблеми з жкт гормональні збої через неякісне харчування + стрес
і ще багато продовжувати можна
Сколько в мире стран, где у людей скудное и неразнообразное питание, от голода никто не пухнет. Даже в нашей стране 90-е были не сытыми для многих, толстых было мало. Некачественное питание может иметь последствия, но в основном лишний вес результат переедания и малоактивного образа жизни.
Koskor.com.ua• 27 мая 2023
ой молодці. як вони нас шикарно взули. Далі хвалимо зелених. можно ще підняти до 10 грн, хай буде.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Тільки українці на заробітки їздять, а не до нас. І Україна за статистикою одна з бідніших країн Європи.
Ага. Який відсоток зарплати у нас люди отримують в конвертах? Але при цьому свято вірять, що то зовсім не корупція.
Ответ дляМимо_шла
Я не знаю чи таке можна писати, але я живу біля самої станції. В прямому сенсі. Одного разу шарахнуло в 4:15 ранку. Зимою. Ми включили генератор, через годину дзвонить сусідка і каже. Відключайте генератор - світло дали. І я думаю. Нє, ну як нас можна зламати? Станція палає, а світло вже дали.
Ответ дляtolyu
Розподілена енергосистема. Нє, нє слишал..
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
лишня вага як раз і по недоступності хороших продуктів
вивчіть тему перш ніж говорити про це
люди їдять дешеві макарони, мучне, картоплю, маргарин(
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Та ви шо? А часом не від того, що хлещуть пиво, заідаючи чіпсами?
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Это Манька и куча ее других акков, и в каждой теме она пишет про лишний вес , как показатель стабильной отличной жизни в стране. Тетка тупо отрабатывает копейку.
Я например заплачу и такую цену за ээ, но я так же понимаю что в стране большинство живет за чертой бедности , и я понимаю как тяжело будет людям
dreamsunny• 27 мая 2023
Поки що уряду офіційно запропонували встановити єдиний тариф 2,88.
Це ще не прийнято.
А дзеркало неділі з літерою рашистською у назві взагалі смітник.
Це ще не прийнято.
Элли Иванова• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
А зарплати ремонтникам і на обладнання звідки брати? Чи ви думаєте європейці нас візьмуть собі на шию
А знаете зарплаты консультантов ДТЭК? или менеджеров? Редко меньше 100 000. А польза от них нулевая. В отличии от ремонтников. И тогда становится понятно, что главный вопрос - в перераспределении бабла.