Пишу_граммотно!• 27 мая 2023

З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA

Покращення за покращенням
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Автоматом все продукты питания.
Яким чином ваш тариф на електроенергію вплине на ціну продуктів харчування?

mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Перечитайте тему, я двічі написала
Так и не сравнивайте не сравнимое (
Еленнн• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
..таке слова,як інерція,знаєте? от вона і є,з тих ’бариговських’часів. а зараз уннас ’кінець епохи бідності’..,так що платимо і радієм,
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Вы понимаете,что денег в бюджете больше не станет?
Люди будут экономить, а кто-то вообще перестанет платить
Станет, первый раз, а потом станет ещё меньше, но кто же думает шаг вперёд?

Я с вами согласна, просто написала как наша власть думает.
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Так и не сравнивайте не сравнимое (
Я з вами не згодна. Не бачу сенсу на дискусію.
Даксо• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Я надіюсь тільки на те, що зараз народ хай підніме, по тиму, як про жіночий облік і вони передумають.
Ну якщо народ думає, що гроші беруться з повітря. За все треба платити
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Сколько лет вы жили в зап странах ?

Ирина 789• 27 мая 2023
После зимнего сидения без света. Как вспомню......ужас! Честно говоря я даже согласна. Пусть поднимают. Лишь бы было электричество в жилых домах.
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Сколько лет вы жили в зап странах ?
Це не стосується теми. Ще раз - не налаштована на дискусію.
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Так не пишите
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляИрина 789
сценарій спрацював
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Так не пишите
Так не відповідайте)
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляИрина 789
Его не было из-за ракет. Тут хоть 100 грн платите, если эти @лядины будут бить по станциям,то света не будет
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляИрина 789
Да нет , пусть все вырубают , будем всей страной сидеть и смотреть как экономику поднимать они собрались .
Даксо• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
А зарплати ремонтникам і на обладнання звідки брати? Чи ви думаєте європейці нас візьмуть собі на шию
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
да?в концлагерях толстых не было.и в африке на песках не наблюдается)
А здоровые там были? Или там умирали от голода и от того, что органы отказывали? Для вас это норма?
Яся222• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
будеш! тому шо можна заробити цукровий діабет, проблеми з жкт гормональні збої через неякісне харчування + стрес
і ще багато продовжувати можна
Сколько в мире стран, где у людей скудное и неразнообразное питание, от голода никто не пухнет. Даже в нашей стране 90-е были не сытыми для многих, толстых было мало. Некачественное питание может иметь последствия, но в основном лишний вес результат переедания и малоактивного образа жизни.
Koskor.com.ua• 27 мая 2023
ой молодці. як вони нас шикарно взули. Далі хвалимо зелених. можно ще підняти до 10 грн, хай буде.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Тільки українці на заробітки їздять, а не до нас. І Україна за статистикою одна з бідніших країн Європи.
Ага. Який відсоток зарплати у нас люди отримують в конвертах? Але при цьому свято вірять, що то зовсім не корупція.

Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Мы и так у них на шее.
А ремонтникам зарплату поднимут? Серьёзно? А вам зарплату поднимут из-за тарифов?
Даксо• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Мы и так у них на шее.
Хто сказав що піднімуть, її хоча б буде чим платити
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Я не знаю чи таке можна писати, але я живу біля самої станції. В прямому сенсі. Одного разу шарахнуло в 4:15 ранку. Зимою. Ми включили генератор, через годину дзвонить сусідка і каже. Відключайте генератор - світло дали. І я думаю. Нє, ну як нас можна зламати? Станція палає, а світло вже дали.
Kristal2013• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
сценарій спрацював
Даксо• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Розподілена енергосистема. Нє, нє слишал..
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
лишня вага як раз і по недоступності хороших продуктів
вивчіть тему перш ніж говорити про це
люди їдять дешеві макарони, мучне, картоплю, маргарин(
Та ви шо? А часом не від того, що хлещуть пиво, заідаючи чіпсами?
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ну я в енергетиці працювала 10 років) тому я якраз і чула і знаю😂
Я про сам факт)
Олечка79• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Это Манька и куча ее других акков, и в каждой теме она пишет про лишний вес , как показатель стабильной отличной жизни в стране. Тетка тупо отрабатывает копейку.
Я например заплачу и такую цену за ээ, но я так же понимаю что в стране большинство живет за чертой бедности , и я понимаю как тяжело будет людям
dreamsunny• 27 мая 2023
Поки що уряду офіційно запропонували встановити єдиний тариф 2,88.
Це ще не прийнято.
А дзеркало неділі з літерою рашистською у назві взагалі смітник.
04214• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
А зарплати і пенсії порівняти не хочете?
Элли Иванова• 27 мая 2023
Ответ дляДаксо
А знаете зарплаты консультантов ДТЭК? или менеджеров? Редко меньше 100 000. А польза от них нулевая. В отличии от ремонтников. И тогда становится понятно, что главный вопрос - в перераспределении бабла.