Пишу_граммотно!• 27 мая 2023

З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA

Покращення за покращенням
Stefaniya K.• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Люди від такого життя роз´їдуться швидше.
Ну і не у всіх зараз є робота і нормальна зарплата, а не заплатиш погрожують судами.
конечно разъедутся а че ж не разъехаться)вон 30 квадратов 400 тыс евро квартирки за границами или можно в африку на пески.там похудеть отлично или индия -жить в палатке.везде ж рай)

GaleTTa• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
Так то воно так, але давайте для справедливості тоді порівнювати і ЗП і пенсії з європейськими
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Вы понимаете,что денег в бюджете больше не станет?
Люди будут экономить, а кто-то вообще перестанет платить
Та ми то розуміємо, але толку з того.
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Рік назад я в чоловіка питала навіщо нам виїжджати, в нас і так більш менш можнв жить, а він сміявся з мене, що я не розумію, що тут бу´де харашо через пару років.
Яся222• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ну ,кому не нравится,можно уехать в любую страну,где за копейки недвижка,стоматология,чернозем,натур продукты-мир велик)))а для меня моя страна-всегде зе бест.была во многих
Причем как тема про потребление электроэнергии, так у большинства максимум 200 киловатт в месяц) У кого электроотопление, тогда да.
Arines_• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Потім проїзд наступний
Да, уже об этом говорят полным ходом...
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
лишня вага як раз і по недоступності хороших продуктів
вивчіть тему перш ніж говорити про це
люди їдять дешеві макарони, мучне, картоплю, маргарин(

Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Та ми то розуміємо, але толку з того.
Это ужасная ситуация, мне кажется это добивает народ ещё больше чем ракеты
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Якщо я напишу, що нас не тільки йобнутий сусід винищує, а ще і наша влада, мене забанять?
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляПанВиктория
Ну може як би ще корупція була в нас хоч трошечки менша... То може хоч якось би та казна трималася) 😁
Та то понятно, але ж маємо шо маємо :)
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
А в мене на газу. Поки чудово
Шо вам чудово , що підвищаться ціни знов на все ((
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Поэтому я тоже подбираю слова.
Я вижу геноцид с двух сторон, но самое страшное,что люди не могут семьёй уехать от этого
Stefaniya K.• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
да?в концлагерях толстых не было.и в африке на песках не наблюдается)
Яся222• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Лишний вес от обжорства в большинстве своем. Даже если есть одни дешевые макароны, но не выше нормы по калориям, толстым не будешь.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Не так і давно з 1 січня, але ж хто їх зупинить підняти ще раз?
Неправда. Ще до війни тариф для юридичних осіб був більше 5 грн. Взагалі він завжди був вищий за тариф для населення в 2, а то й в 3 рази. А зараз влада просто хоче знизити навантаження на бюджет, бо саме звідти йде компенсація за такі низькі тарифи для населення.
Kristal2013• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Правды тут не любят....
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
А их 3 раза в день кормили макаронами с мазиком и картошкой?
Stefaniya K.• 27 мая 2023
мир открыт-везде рай.езжай куда угодно.а мы дома!
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Поэтому я тоже подбираю слова.
І ще я думаю, що ми розійдемося рано чи пізно. Бо на патріотизмі супу не звариш.

Color never seen before• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та всюди зараз буде так собі, бо часи такі.
Еленнн• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
...зарплату будем зрівнювати, з тими, іншими країнами?
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Где работать? Поделитесь вакансией для разнорабочего в Киеве с ЗП больше 20?
А вес лишний от макарон с картохой и зажарки.

И да,, средняя дневная касса в сетевом маркете Киева в январе 21 года составила 240 т, в январе 22 года 360, а в январе 23 года 170, это с учётом взлетевших цен. Так что ничего не нормально у людей.

п.с. на прошлой неделе только дорожали элитку с заказа перед 8 марта 22, обычно до лета текущего года раскупали, а тут полтора года продавали, при том это элитка 400-900 грн за бутылку всего
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляЕленнн
Вам моя відповідь не сподобається. Тому не відповідатиму
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ви відчуваєте різницю між тим щоб взагалі не їсти і працювати тяжко
між неможливістю дозволити купити собі продукти якісні , замість того курують дешеве
смішать такі тупі аргументи
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
В цій темі ні, бо ми тут як на диво , одностайні:)))
mar minor• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Вы сейчас серьезно ? Вы соизмеримость часа оплаты понимаете , в других странах 10 евро час .. Цены на продукты к слову с этими странами одинаковы .
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Перечитайте тему, я двічі написала
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Вони виростуть в будь якому випадку. І буде світло по 5.50 грн
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Нельзя уехать, в том то и проблема
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляЯся222
будеш! тому шо можна заробити цукровий діабет, проблеми з жкт гормональні збої через неякісне харчування + стрес
і ще багато продовжувати можна