Пишу_граммотно!• 27 мая 2023
З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA
Покращення за покращенням
Stefaniya K.• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Люди від такого життя роз´їдуться швидше.
Ну і не у всіх зараз є робота і нормальна зарплата, а не заплатиш погрожують судами.
конечно разъедутся а че ж не разъехаться)вон 30 квадратов 400 тыс евро квартирки за границами или можно в африку на пески.там похудеть отлично или индия -жить в палатке.везде ж рай)
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
Так то воно так, але давайте для справедливості тоді порівнювати і ЗП і пенсії з європейськими
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Рік назад я в чоловіка питала навіщо нам виїжджати, в нас і так більш менш можнв жить, а він сміявся з мене, що я не розумію, що тут бу´де харашо через пару років.
Ответ дляStefaniya K.
ну ,кому не нравится,можно уехать в любую страну,где за копейки недвижка,стоматология,чернозем,натур продукты-мир велик)))а для меня моя страна-всегде зе бест.была во многих
Причем как тема про потребление электроэнергии, так у большинства максимум 200 киловатт в месяц) У кого электроотопление, тогда да.
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
лишня вага як раз і по недоступності хороших продуктів
вивчіть тему перш ніж говорити про це
люди їдять дешеві макарони, мучне, картоплю, маргарин(
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляПанВиктория
Ну може як би ще корупція була в нас хоч трошечки менша... То може хоч якось би та казна трималася) 😁
Та то понятно, але ж маємо шо маємо :)
Stefaniya K.• 27 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
да?в концлагерях толстых не было.и в африке на песках не наблюдается)
Ответ дляТруп нареченої
вивчіть тему перш ніж говорити про це
Лишний вес от обжорства в большинстве своем. Даже если есть одни дешевые макароны, но не выше нормы по калориям, толстым не будешь.
Lampochka_05• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Не так і давно з 1 січня, але ж хто їх зупинить підняти ще раз?
Неправда. Ще до війни тариф для юридичних осіб був більше 5 грн. Взагалі він завжди був вищий за тариф для населення в 2, а то й в 3 рази. А зараз влада просто хоче знизити навантаження на бюджет, бо саме звідти йде компенсація за такі низькі тарифи для населення.
Kristal2013• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Якщо я напишу, що нас не тільки йобнутий сусід винищує, а ще і наша влада, мене забанять?
Правды тут не любят....
Color never seen before• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та всюди зараз буде так собі, бо часи такі.
Ответ дляStefaniya K.
Где работать? Поделитесь вакансией для разнорабочего в Киеве с ЗП больше 20?
А вес лишний от макарон с картохой и зажарки.
И да,, средняя дневная касса в сетевом маркете Киева в январе 21 года составила 240 т, в январе 22 года 360, а в январе 23 года 170, это с учётом взлетевших цен. Так что ничего не нормально у людей.
п.с. на прошлой неделе только дорожали элитку с заказа перед 8 марта 22, обычно до лета текущего года раскупали, а тут полтора года продавали, при том это элитка 400-900 грн за бутылку всего
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ви відчуваєте різницю між тим щоб взагалі не їсти і працювати тяжко
між неможливістю дозволити купити собі продукти якісні , замість того курують дешеве
смішать такі тупі аргументи
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
В цій темі ні, бо ми тут як на диво , одностайні:)))
Ответ дляtolyu
Вы сейчас серьезно ? Вы соизмеримость часа оплаты понимаете , в других странах 10 евро час .. Цены на продукты к слову с этими странами одинаковы .
Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляmar minor
Шо вам чудово , що підвищаться ціни знов на все ((
Вони виростуть в будь якому випадку. І буде світло по 5.50 грн
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляЯся222
будеш! тому шо можна заробити цукровий діабет, проблеми з жкт гормональні збої через неякісне харчування + стрес
і ще багато продовжувати можна