Пишу_граммотно!• 27 мая 2023

З 1 червня ціна на електроенергію складе 2,68 грн/кВт-год, – ZN UA

Покращення за покращенням
viato4ka• 27 мая 2023
Ми самі винні в тому, що робить влада й купка олігархів-корпупціонерів. Хочемо нормально жити - захищаймо себе, перш за все - юридично !!!!

Veronika_100k• 27 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Цену на газ зафиксировали на год до июня 2024
Как зафиксировали, так и ’расфиксируют’...
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та все потягне і продукти і ще купу всього. До речі знов же повертають податки для підприємців і акциз на пальне. То щнов у космоц ціни полетять, а ми ще до цих не ззвикли.
Ну это же капец будет.
В Украине не такие огромные зарплаты у людей,не так много работы, а на заработки не выпустят.
Почему нельзя держать налоги/цены до конца войны?
Ведь это только больше будет бить по обычным людям
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Війна війною, а поповнити бюджет якось потрібно. Мабуть іншого шляху не знайшли. Справедливості ради, потрібно сказати, що у нас дешева електроенергія у порівнянні з іншими країнами.
А зарплату вы сравнили?
Элли Иванова• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
А зарплату вы сравнили?
И возможность заработать....
Kristal2013• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Тогда давайте сравним зарплаты с другими странами. И стоимость продуктов и не только , по сравнению с ценами в наших магазинах
5cmhybyna• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
і пенсії у 70 баксів після 50 років стажу.

Люблю море• 27 мая 2023
Ответ дляПанВиктория
І що, що на газу...?? З електрикою все подорожчає. Там наче і бензин дорожчати буде🤷‍♀️
То, що опалення і гаряча вода в мене газове
viato4ka• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Чому завжди хотять поліпшити ситуацію щґза рахунок народу ???? І скільки ще будете приводити приклади інших країн іидря чого???? Давайте виходити із ситуації в нашій країні і з своєю країною розбиратись без різних прикладів, адже в інших країнах і середня зп інша....
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Ну это же капец будет.
Бо війни кінця краю не видно, а казна пуста.
lisa2101• 27 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Не передумаю
Далее по списку пересмотр тарифов на воду, ну и на отопление соответственно

К сожалению
Автоматом все продукты питания.
Marina..• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
Та мабуть і зп такая , як в інших? Якщо не говорити про великі міста, то здебільшого зп це мінімалка і то ще потрібно знайти.
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Мне кажется,что поднимая цены мы отпускаем покупательную способность.
Т.е. если у людей доход 40 тысяч гривен на семью, то больше 40 они не потратят, будут ужиматься, жить плохо и бизнес будет от этого тоже страдать
Stefaniya K.• 27 мая 2023
Ответ дляkanuka
Реально я в шоке, твари просто, нет слов, основная масса народа за чертой бедности, еле концы с концами сводят, а они никак не нажрутся (ворье вонючее (
ничего себе бедность.даже в селах на иномарках.жигули редкость.у каждого второго -лишний вес.люди строятся,ремонты дорогие,моря,горы.и так еще в войну грех жаловаться.просто работать надо и все ок
Tasya-Natusya• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Люди від такого життя роз´їдуться швидше.
Ну і не у всіх зараз є робота і нормальна зарплата, а не заплатиш погрожують судами.
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляviato4ka
Це питання не до мене а до влади.
Україна рухається в сторону Євросоюзу, тому електроенергія не буде такою дешевою як зараз. Надіюсь що і зарплати прирівняють хоча б з часом.
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А сейчас нет смысла привыкать, ценники ежедневно меняют, эх....
Yuliya82• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
А зарплати? А дохід?
Труп нареченої• 27 мая 2023
Ответ дляtolyu
отак в живемо з таким мисленням

Вкусныйпончик• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Та на бізнес влада забила вже давно, ще як світло вимкнули і крутіться як хочете.
Яся222• 27 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Автоматом все продукты питания.
А какое отношение они имеют к ценам для населения? Там свои тарифы, 6 грн вроде.
ПанВиктория• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ну може як би ще корупція була в нас хоч трошечки менша... То може хоч якось би та казна трималася) 😁
tolyu• 27 мая 2023
Ответ дляYuliya82
А зарплати? А дохід?
Вам моя відповідь не сподобається. Тому я промовчу)
Tasya-Natusya• 27 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Тільки українці на заробітки їздять, а не до нас. І Україна за статистикою одна з бідніших країн Європи.
Stefaniya K.• 27 мая 2023
ну ,кому не нравится,можно уехать в любую страну,где за копейки недвижка,стоматология,чернозем,натур продукты-мир велик)))а для меня моя страна-всегде зе бест.была во многих
Only Trance• 27 мая 2023
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ну и что мы будем иметь в сухом остатке? Больше налогов? Нет, не будет этого, будет только хуже.
Наоборот нужно поддержать народ, нам же сейчас сложно очень
Kira2022• 27 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Ну это же капец будет.
Бюджет пустой, вон впо и военным выплаты задерживают
Труп нареченої• 27 мая 2023
от сукі слів немає
Мимо_шла• 27 мая 2023
Ответ дляKira2022
Вы понимаете,что денег в бюджете больше не станет?
Люди будут экономить, а кто-то вообще перестанет платить