Ukraine my home• 29 мая 2023
Вчера один иностранец искренне удивлялся,а чего я переживаю,если все сбивают.Обьяснила доходчиво,что блять пережить это сбитие ещё нужно.
Ответ дляUkraine my home
Я як вип´ю то сплю, а як не вип´ю то хвилююся, але ж я не можу пити кожен вечір)
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
А він де знаходиться? Нехай приїде і послухає ці бахи, дебіл блін
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Нидерланды
И такой ещё,вам столько всего мы дали
Я поняла,они нам не поддержка и кто бы что не говорил,моральная я имею в виду!
И такой ещё,вам столько всего мы дали
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Нидерланды
И такой ещё,вам столько всего мы дали
Як взагалі можна сподіватись на підтримку тих хто не знає про що ви говорите і не відчував на своїй шкурі? От саме про простих людей говорю. Хоча і політиків таких достатньо.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Я не надеюсь) это старые знакомые по бывшей работе.Так в телеграмме иногда пересекаемся.
Интересно послушать девочек,у кого парни или мужья иностранцы,как они реагируют,поддерживают переживают или тоже ноль.
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Блін...здавалось би дічь строчити в чатах коли війна на дворі, але дійсно допомагає) думаю збожеволіла б, аби не було всіляких чатиків, тільки вони і тримають мене з початку війни ще. 🥴💪
Куди ж ще? Дітям не можна демонструвати паніку, чоловіки інакше реагують. Жінкам завжди реально допомагає потриндіти, якось легше боятись гуртом і переводити все на жарти.
Північ Києва сказали подальше від вікон, а я лежу в ліжку, живу на Мінському масиві.
БрЮнЕтОчКа77777• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Пишут что ракет нет
Надеюсь правда
может еще не долетели?
Ответ дляVA 11
Свет выключили пять минут назад.
Хм, ви в Києві?
Страхуються електрики.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Где пишут?
У меня один паренёк ,подписана него ,толковый
Ответ дляUkraine my home
Вот блин написали что таки есть ,и кому верить
Так, ракети зайшли зі сторони Чернігівщини
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Багато хто так. Стояли якось на вулиці зранку коло була тривога около 3:30, світилось лише кілька вікон на 3 висотки. Інші спали...