Мудрецыха мира• 29 мая 2023

Добрий ранок з прифронтової

Прокинулась біля шостої години, відчинила вікно. Пташки співають, сонечко світить.. Вибух і ще один, занавіси підкинуло від хвилі і зачепило за карниз. Страх. В голові: куди бігти і що робити. Тіло завмерло. Через пару хвилин ще два вибухи, в місцевій групі пишуть: БЕЗ ПАНІКИ. Лежу, собаки виють вже третю годину без перестанку. Вчора цілий день ракети літали над головою.. Фух, як зібрати себе до купи і розпочати цей день? Ви вже звикли до цього всього?
Слухи-руки не распускаю• 29 мая 2023
У нас в городе поспокойнее в этом году
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У нас в городе поспокойнее в этом году
Тьфу-тьфу
Там-тарарам• 29 мая 2023
Якщо в мене так було - я б виїхала вже давно.
к.Буланова• 29 мая 2023
Автор это какой город?
60 метрів сметани• 29 мая 2023
Не то чтобы привыкла. Мне кажется, я просто устала уже бояться, поэтому особо не дёргаюсь. Наверно, это тоже не очень хорошо.
ДевочкаКрасавица• 29 мая 2023
Искала бы куда выехать, я не смогла бы так жить
Луковая• 29 мая 2023
Страшне, а як ото діти в таких умовах... Я виїхала.
Пишу з калідору• 29 мая 2023
Нет, не привыкла. И с каждым разом убеждаюсь, что не смогу к такому привыкнуть
Душа компанії• 29 мая 2023
не знаю навіть, як вас підтримати(
тут під києвом кукуха їде від нічних атак, а ви там взагалі - просто залізні люди
тримайтесь та бережіть себе
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
Нещодавно повернулись
Шкала Радощів• 29 мая 2023
Вы живёте в прифронтовом городе и только сейчас вас это начало смущать?
Саджу все зарання• 29 мая 2023
В Киеве собаки из частного сектора гавкают минуты три после баха ПВО, и то не всегда. Никто часами не воет.
Анти-анонім• 29 мая 2023
У русні підгорає!! 40 ракет випустили сьогодні ..
Шкала Радощів• 29 мая 2023
У меня такое ощущение, что на работу заступили украиноязычные тролли. На каком там, семнадцатом? месяце войны наконец-то на фабрику троллей набрали людей, владеющих украинским
Саджу все зарання• 29 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
так и есть, тоже заметила.
Там-тарарам• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Нещодавно повернулись
Чого було
Оля_с_киркою• 29 мая 2023
Анонимов уберут через 1, 2, 3
Їжак в панчохах• 29 мая 2023
Я в Україні , і я не виїзжала , але жодного разу не чула не бачила не відчувала ракети , шахіди і тд .
Але мені все одно страшно буває .
Що ви відчуваєте - можу тільки здогадуватись . Кажуть , що звикається ? Хтоине хотів звикати - виїхали одразу
Вишня на торті• 29 мая 2023
Авторе, у мене так само. Не звикла, дуже важко. Виснажена як лимон. Усі такі розумні зі своїм ’я б вже виїхала’. А коли, наприклад, батьки лежачі, теж би розвернулися й виїхали...
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Не те що бентежить, і страху вже такого немає, як раніше був. Просто як до цього звикнути? Виїжджати я буду тільки в тому випадку як кацапи будуть сюди зайдуть, не дай Боже.
Моська-слон• 29 мая 2023
Понимаю что если буду паниковать- будут паниковать и животные и ребёнок и даже муж 😀😀 держусь, потому что понимаю что на мне держится спокойствие всех, а спокойны они - спокойная я , в общем замкнутый круг
Шкала Радощів• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Угу... верю...
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляВишня на торті
Ну я лежу зараз, все, що планувала сьогодні робити - вже не буду. Не хочу
Варена цибуля• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Так вы ж написали, что только повернулась. А сейчас пишите, буду выезжать, если кацапи зайдут
Слобожаночка• 29 мая 2023
Я звикла
Ой, сорі, я з Києва, не з прифронтової, не врубилася.
Вишня на торті• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Я вже нічого взагалі не планую(
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
Як зайдуть - виїду, я не зможу під окупантами жити. Але наші кажуть все буде ок, тому віримо хлопцям
Vailly• 29 мая 2023
Город, бахи были с 3.30, от этого и проснулись. Ну как, страшно каждый раз, прилететь то может в любое окно, до метро 20 минут пешком, ночью точно не пойдём, переглянулись и легли дальше спать… Наверно привыкли.
Коко Шанель• 29 мая 2023
Ответ дляАнти-анонім
Не знаю что у русни подгорает? Только обсераемся мы каждую ночь! Странно как то!
parele• 29 мая 2023
К этому невозможно привыкнуть.
Разве что ледяной комок в солнечном сплетении больше не появляется, как в первые месяцы.