Мудрецыха мира• 29 мая 2023

Добрий ранок з прифронтової

Прокинулась біля шостої години, відчинила вікно. Пташки співають, сонечко світить.. Вибух і ще один, занавіси підкинуло від хвилі і зачепило за карниз. Страх. В голові: куди бігти і що робити. Тіло завмерло. Через пару хвилин ще два вибухи, в місцевій групі пишуть: БЕЗ ПАНІКИ. Лежу, собаки виють вже третю годину без перестанку. Вчора цілий день ракети літали над головою.. Фух, як зібрати себе до купи і розпочати цей день? Ви вже звикли до цього всього?
Анти-анонім• 29 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Жалоба за хамство!
На здоров´я! Жалійтесь хоч до срачки))
Ленне-Рейма• 29 мая 2023
А ви всі на прифронтовій продовжуєте після вибухів лежати у ліжку, дивитися на занавіси, слухати як собаки гавкають три години...?
Веселуха Муха• 29 мая 2023
Ответ дляАнти-анонім
Прям обсираєтесь?
При потрясающем пиротехническом эффекте в ночь на воскресенье мой дядя почтенного возраста вылетел на балкон(Киев,Печерский) ,чтоб ничего не пропустить .В это время тетка из туалета орала - старый идиот - именно от нервов дно прорвало в прямом смысле этого слова, не в курсе,что так бывает? Есть герои,есть экстремалы,есть дураки,есть трусы и просто обсеруны .Вот так. Взрослые тетеньки должны понимать.
Олеся Малиновская• 29 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А что ей делать? Тысячи людей живут так, не все переместились
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А що нам робити? Раніше тікали в коридор або у ванну кімнату, зараз лежимо. Вже снідаємо
Зубожиння• 29 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Я в Україні , і я не виїзжала , але жодного разу не чула не бачила не відчувала ракети , шахіди і тд .
Але мені все одно страшно буває .
Що ви відчуваєте - можу тільки здогадуватись . Кажуть , що звикається ? Хтоине хотів звикати - виїхали одразу
У меня тоже до сих пор было все нормально ,а в пятницу просто над головой пролетела ракета , непонятно что делать , бежать или падать на землю ,ужасный свист и гул , секунда или две и сильный взрыв ,дым ,попали в больницу в Днепре ,до сих пор страшно
Олеся Малиновская• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Автор, просто тему не стоило создавать. Ща вас тролем назовут
Ленне-Рейма• 29 мая 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
То ж має якийсь інстинкт самозбереження спрацювати, є ж якісь сховища, підвали
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
Зараз попрошу, щоб тему закрили. Хотілося спілкування.
Олеся Малиновская• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Даже не пытайтесь. Ну хотя платно это возможно. Тут уже надо 100 раз подумать, создавать или нет
Корсет_на_шурупах• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ну я лежу зараз, все, що планувала сьогодні робити - вже не буду. Не хочу
Отговорки
Олеся Малиновская• 29 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Угу, круглосуточно.
Ленне-Рейма• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Бережіть себе. Смачного)
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
Ну добре. Не буду намагатись
автор Мудрецыха мира • 29 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Бережіть себе. Смачного)
Дякую. Гарного, тихого дня і вам, і нам, і всим українцям )
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляВишня на торті
Авторе, у мене так само. Не звикла, дуже важко. Виснажена як лимон. Усі такі розумні зі своїм ’я б вже виїхала’. А коли, наприклад, батьки лежачі, теж би розвернулися й виїхали...
А якщо коти-собаки? Я би не покинула своїх тварин
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Это где такое счастье в стране?
В Хусте, например
Тримбулька• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ви знаєте, нам теж говорять, що до кінця літа треба потерпіти. Як хочеться в це вірити.
Всі стомилися чекати закінчення, але пришвидшити його не в змозі, якщо до кінця літа так нічого і не вирішиться, як тоді довіряти, навіть не знаю.
Inno4ka-ya• 29 мая 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я іноді не розумію, коли мені кажуть: ну ви ж вже звикли до такого. Як до цього можна звикнути????
Подруга приїхала з-за кордону з донькою провідати 20-річного сина. В їх приїзд під ранок трохи покупало пво. Вона каже, що вже не може дотерпіти, щоб повернутися назад. І видає мені фразу: ой, мені тут в Києві дуже страшно, це вам добре, ви вже звикли, а ми ні, ми не можемо, нам треба швиденько повертатися 😵‍💫
Вона дебільна? А сина старшого їй не шкода? Навіть якщо в неї ще 10 дітей, як вона могла поїхати і залишити сина?
Омлетик• 29 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Половина західних регіонів
А в Хмельницкой области опять прилет и пожары.
Ночью был прилет по военному объекту в Хмельницкой области, заявили власти региона.

’На данный момент продолжаются работы по локализации пожаров на складах горюче-смазочных материалов и хранения боевых материальных ценностей. Выведено из строя 5 летательных аппаратов.
Начаты восстановительные работы взлетно-посадочной полосы’, - говорится в сообщении ОВА. Данные о пострадавших уточняются.
Люсильда.ua• 29 мая 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
Тему можно было создать БЕЗ анонимов. Тогда не было бы претензий к автору. Почему (на основании чего?) советчицы должны верить анониму?! За ним может быть кто угодно и с любой точки планеты. Человек (даже та матрёшка через переводчик) будет вбрасывать фейки, чтобы раскачать тему, а мы будем все сочувствовать и пречитать.
Какой результата автор ждала под анонимом? Выведать инфу от других, кто реально в прифронтовых зонах живёт о происходящем там. Простите, других причин не вижу. Я была и в профронтовой , и в окуппации. И я знаю точно, что в такой ситуации и в таком месте аж никак не до Советчиц. А тут такой романтический стартпост. Простите, ну не верю и всё. Пусть автор от своего имени напишет, если это не так.
Хи хи, ну ну• 29 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Да-да-да, а в соседней теме вон с насмешкой спрашивают, кто те мужчины, которые в тревогу в метро ходят
Птица Говоруша• 29 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Переїжджати назавжди, це не нормальне життя
Цветочница• 29 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Але мені все одно страшно буває .
Ко всему привыкаешь((
Лапка• 29 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Але мені все одно страшно буває .
Вам повезло, я біля столиці живу, окружна, 15 поверх-дуууже все чую і бачу.
Люсильда.ua• 29 мая 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
Да, но это в основном те, КОГО НЕТ на Советчице и никогда раньше не было.
Їжак в панчохах• 29 мая 2023
Ответ дляЛапка
Я вірю .
Напевне до цього звикнути неможливо
автор SonyaPlekhanova • 29 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну ви даєте. Можу відкритись. Я просто хотіла спілкування
Лапка• 29 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Я вірю .
Напевне до цього звикнути неможливо
Я просто спускаюся з дитиною часто вниз. Не те, що звикла, просто в тонусі завжди, не розслабляюся(
Майская киска• 29 мая 2023
Ответ дляЛапка
А зачем смотрите? К окнам ведь запрещают во время бомбёжек подходит. Вы прям мазохистка.