Всюди влазю• 30 мая 2023
Сколько зарабатывает муж, что вы не работаете? Не пилит?
ТАЗератти• 31 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Живём на 17000
Еда 8000, полноценная, включая клубнику и молодую картошку сейчас
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
Клубника и молодой картофель это уровень зажиточности?
Напланетянка• 31 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Я от читаю про такі високі ЗП, які, до речі, не така й рідкість, і не розумію: де платять такі гроші???? Навіть вйтішніки, яких я знаю, отримують не такі суми.
Не скажіть. В мене в подруги чоловік в айті. До війни і по 20 тис дол в місяць отримував. Зараз дохід впав
Тектологиня 80lv• 31 мая 2023
+-200к гривен. Не пилит, сама хочу работать и реализоваться, он против
Напланетянка• 31 мая 2023
Ответ дляПочекуха
До войны 50-60 тыс, сейчас 30тыс, хватает но впритык. Сама понимаю что нужно искать работу, но вакансии в нашем городе с ЗП 6000-8000 грн. Он говорит за такие деньги, лучше сиди дома, они нас не спасут, только будет ребенок страдать и ты будешь нервная))
Так 6 тис на продукти і то легше.
сказочное_Бали• 31 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Живём на 17000
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
А сколько вас в семье?
Напланетянка• 31 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ну какие средние? Давно это было. У меня на прошлой работе лаборант без высшего образования 20 тыс зарабатывал, фарм.предприятие, так я там уже 2 года не работаю.
А они живут втроем на 35. Это очень мало. Ни отдохнуть, ни купить что-то крупное, ни ремонт сделать. Это тупо выживание. И если при таких условиях жена не работает только потому, что не хочет - это треш.
В мене зп 12 тис і техніку купую і ремонт роблю. Правда живу в режимі економії
Доль Чекомбана• 31 мая 2023
Завжди до війни працювали обоє, заробляли 35 тис грн вдвох, ні на що не вистачало. Зараз тільки чоловік працює, заробляє в середньому 2200 євро, ні на що не вистачає. Хоча раніше я читала, що дівчата тут пишуть 2-3 тисячі доларів (євро) то мало, думала ото зажралися люди. І тепер розумію, не зажралися. Шукаю роботу, хоч тисяч на 15-18 гривень. )))
ТАЗератти• 31 мая 2023
Ответ дляЧесно брешу
То, щоб боротися треба було вчитися і отримувати доходні професії. А як закінчив пед універ для галочки, бо там легко вчитися, то звісно тоді хіба рвати жопу.
У меня вообще нет диплома, только аттестат)
Свой агробизнес с нуля, на старт зарабатывала в Польше.
Месячный доход 1-2млн грн чистыми, в зависимости от сезона.
Расскажите мне про важность образования))
Пацака-задирака• 31 мая 2023
Ответ дляpersonality
Сіжу на савєтчіце(с). Збережи мене боже від такого життя. Ну я б ще сказала, коли грошей вистачає, манікюр-перукарня-зал-театр. А так… я в шоці. Якесь життя інфузорії.
Є тут такі. Одна писала: не працюю і не збираюся, співмешканець мене годує - і на тому спасибі. Точно інфузорії.
Чу Ча• 31 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
При чем тут принято. 35 тыс в месяц - это очень мало. Неужели не хочется поднять свой уровень жизни? Или прикольнее в нищете, но лежать на диване целыми днями?
100%. У мужа 40 и я работаю. Не представляю, как можно жить в Киеве с детьми на эти деньги. А так мои 32 000 - 35 000 + вклад в семью.
Плюс люблю себя, косметика дорогая, процедуры, спорт. И то мы средний класс с натяжкой.
Мотористка• 31 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Свистит ваша подруга. 20 тыс имеет начальник ооочень высокого уровня либо владелец.
Аноним_• 31 мая 2023
Ответ дляТень льва
пробачте, не хочу вскриватись) Можу сказати що він живописець в класичному академічному, навіть, стилі, з хорошою базою, без абстракцій та всього модернового)
Обожнюю такі картини
Харчовий тріль• 31 мая 2023
Десь в районі 700000 на рік, але у нього сезона робота. Я не працюю,тому що повинна бути на підхваті , якщо знадобиться допомога. Але якщо знаходжу часткову зайнятість виходжу,коли набридає сидіти вдома
Alison_and• 31 мая 2023
Ответ дляЧесно брешу
Капец, жінки, які не працюють при доходах 20-30 тис чоловічих, вам не страшно так жити? Що ви дітям дасте в житті? Хоч вивчити, чи якийсь старт по житлу, чи авто хоч? А як ви будете жити в приклонному віці, зараз пенсію треба заробити , або мати збереження чималі, щоб старість прожити.
Мені батьки нічого не дали. Я вчилась на бюджеті. Авто квартиру купив чоловік. І що..
Nelly-4875• 31 мая 2023
Ответ дляПочекуха
А вы спросите кому они нахрен надо эти серьги?))) У меня и уши не проколоты)
Да это образный пример был. Айфон/макбук/диван/новая машина. Но если в целом ничего не нужно - то конечно хватит. Но зачем так жить, когда ничего не нужно😀
Глубоководная селедка• 31 мая 2023
боже, де такі гроші(( як заробити ? де працюєте?
Мені 45 в цьому році - працюю зарплата 12000 грн, у чоловіка зараз 10000 грн.. вже не знаю що робити, де шукати ту роботу ? в Києві реально такі великі зарплати ?
у нас двоє дітей. підлітків
Буду благодарна, якщо порадите щось дієве(( в ІГ не виходить (( в мережевому не виходить (
у нас двоє дітей. підлітків
Nelly-4875• 31 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Запросто) квартира может быть своя, серьги, косметолог и рестораны не интересовали и с хорошим доходом)
Серьги это отрадный пример был. Я диван недавно в кухню покупала, простенький, 58 тысяч. Хотелось бы получше, но денег не хватало. Ремонт/новая машина/отдых не в засратой турции/образование детям/а не дай бог серьезные операции и лечение, да куча всего, на что нужны деньги. Но, если ничего не нужно, ни ремонты, ни новые машины, ни отдыхи, то ок. Я просто всегда стремлюсь жить лучше. А если скатиться до уровня дауншифтеров (когда ничего не нужно кроме самого дешевого) - то и 10 тысяч хватит😀
Ответ дляНезнакомлюся
А саму себе не шкода? Я зараз без підковирки, справді хочу дізнатися думку «з іншої сторони». Просто я, наприклад, горю на роботі, мені від неї кайфово і це дає мені багато енергії (ну, правда, і грошей багато). І я не уявляю, як можна відмовитись спокійно від того, до чого йшла та прагнула, аби сімʼї було економніше (
Ну так це тому, що робота приносить задоволення та гроші (що там кривити душею, гроші теж важливі). У мене теж чимало залишається, навіть якщо вирахувати ’додаткові трати’. Ну і я вдома дурію від цього всього. А комусь подобається саме домашніми справами займатись, і відмовлятись від задоволення заради копійчаної роботи чи пахати у дві зміни (дім плюс робота) - я їх розумію, хоч сама власне теж так не можу.
Кумедна• 31 мая 2023
Працюю, чоловік вдома, інвалід, тому має пенсію ( не знаю яку).Мій дохід в середньому 70 тис. грн. Плюс пасивний дохід маємо 50 тис . 1 дитина, нам на все вистачає
Чу Ча• 31 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Живём на 17000
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
Проезд 700
Ком услуги с интернетом и связью 3000
Кафе/прогулки 2-3000
Одежда 2000
Как то так, в среднем
Вас двое в семье? Дети? У нас кружки только у дочери на 5 000.
Я в дамках• 31 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
у нас двоє дітей. підлітків
Тут 90 % прибрехуюють про шалені гроші. Озирніться навколо. Більшість українців зараз в скруті.
В моєму середовищі є люди з різним достатком. Є дуже заможні. Бізнес у них будівельні компанії, розмитнення, грузоперевозки.
В моїй сім’ї дохід з початку війни впав в два рази.
Радуга-дуга• 31 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Киев 20 тыс грн, не пилит, но говорит что у всех жены работают, я говорю ты же знал до что я никогда не работала и не собиралась
А чем вы занимаетесь целыми днями?
Почекуха• 31 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
Вы спрашиваете зачем живут 80% населения нашей нищей страны? Я например не удивляюсь и не злюсь когда люди выезжают массово.
Глубоководная селедка• 31 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
так і озираюсь , і не бачу довоколо таких доходів(( всі знайомі, майже, так як ми ((
Ответ дляМамзелькіна
Я работаю удаленно, езжу в офис пару раз в месяц по необходимости, ребёнка забираю и работаю дальше. В классе у ребёнка есть дети, которые ходят на продленку. А на больничных спокойно сидят все, кому надо. И так во всех иностранных компаниях, я не понимаю этого вопроса. В крупных керманича компаниях кзот очень хорошо соблюдается.
Ой, ну звісно))) Ви ж прекрасно знаєте, що є ’норма’ по лікарняним, у всіх компаніях (в тому числі іноземних). І мамка, в якої дитина 2 дні в садку - два тижні лікарняний, в неї ніяк не вписується. А якщо дітей двоє.. Такі всі чарівні. Це, видно, хто похапцем няню не шукав
Ламборджини• 31 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Да это и заметно) Хорошее образование формирует определенный тип мышления, навыки анализа и прочее. И если бы это у вас было, то таких вопросов не возникало. Потому что было бы понятно, что миллионы людей не могут выращивать грибы и клубнику. В нейрохирургию, авиацию, енергетику, любую инженерию вас же не возьмут с опытом выращивания грибов и аттестатом. Надеюсь, так понятно. Ваш опыт замечательный и может быть. Но он никак не связан с важностью образования для других.
Я в дамках• 31 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Бо так воно і є. Тримайтеся. Бажаю нам щоб усе задумане здійснилося;)
Глубоководная селедка• 31 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Дякую, нехай все задумане здійсниться
olgabaluta• 31 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
У моего мужа доход больше, чем тут написали + я работаю (свой бизнес), у нас нет детей, и нам постоянно мало денег! Это совсем не высокие з/п.