ЯНаПэПэ• 01 июня 2023

Вага вже 90 кг....Що почитати для мотивації ?

За останній рік дуже набрала вагу. Скажу чесно заїдаю стреси. Є люди у яких зникає апетит від стресу, а у мене навпаки він стає звірський. Стільки я в житті не важила. Спасає зріст 176 см. Я виглядаю не колобком а вгодованим тюленем. Може є якась література, яка при читанні діє на психіку? Не можу налаштуватись щоб не жерти.
Мені 44.
Кондуктор маршрутки• 01 июня 2023
Ответ дляГуби до вух
аргументируйте, или вам просто нравится слово ’бред’?
Можна я аргументую. Жила рік в скандинавській країні. Європейки в любому віці і вазі вдягають що завгодно, те що зручно .
А ніякі ні ’утяжечки і класичні брючки’
Муркамурковна• 01 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
а я по совему прочитала, типа посмотрите, я вешу 300))) и сижу, жду фото, чтоб на вас посмотреть)))

я канешно не дюймовочка)) але ще не до такої степені)))
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляКидстаффовна
Люди різні. Я набрала вагу коли їла рідко. Був у мене такий період життя, коли єдиним прийомом їжі була тільки вечеря 🤦‍♀️ А коли їла якраз багато (сніданок, обід, вечеря) але це було збалансоване харчування я худла досить швидко, не будучи голодною чи зі сльозами над несмачною прісною їжею. Тому мене всі ці поради про закрити рота мʼяко кажучи дивують.
Не треба закривати рота. Його треба відкривати, але класти до нього нормальну їжу без харчового сміття.
О! Шикарна і розумна порада
Криниця щастя• 01 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
При таком росте - лишний вес намного хуже, чем на невысоких женщинах.
Я сама 179 - тоже сейчас набрала - 69 кг вешу. Нужно худеть...
При небольшом росте слишком очевидным становится определение ’легче перепрыгнуть, чем обойти’)))
karinaanik• 01 июня 2023
Почитайте художественную литературу. Чтение не поможет, зеркало ваш лучший мотиватор.
Мамзелькіна• 01 июня 2023
Автор, коли хочеться щось поїсти, берете овочі. Кришите салат смачний. І об´їдайтесь! Овочі це вуглеводи в яких мало калорій!
Попа как у Кардашьян• 01 июня 2023
А я молодец. На 3 кг похудела за 2 недели. Осталось еще 2 скинуть
Пишу_граммотно!• 01 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Бегом в бассейн. У вас все получится. Я в вас верю❤️
ну для бассейна надо ж уметь правильно плавать? если я могу только по лягушачьи, то как мне бассейн поможет? или как это работает?
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Може скинетесь мені по пенделю? І тоді мозок перемкне
Я теж 176. З початком війни я наїлп 81 кг. Просто взяла себе в руки. Ходжу в зал, на масаж. Зараз 74, зупинятись не планую. Мені допогають примірочні в магазинах
Яйцеголовая• 01 июня 2023
Снегопадка• 01 июня 2023
Ответ дляКидстаффовна
Про що власне і писалося. Я ж так думаю,що дорослим адекватним людям ясно,що під ’закрити рота’ мається на увазі не закрити його для відвареної риби чи м´яса?
автор ЯНаПэПэ • 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ага, і ногу за ногу щоб сховати товсті ляшки. Треба рівно фоткатись, а не робити пародію на фотомодель
Збираюсь на вулицю . Ноги рівно. Без вікового плаття
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Мені соромно йти в спортзал. А вдома я пробувала. День-два займаєшся, а потім знаходиш справи ’важливіші’
То у вас ще й самооцінкою проблеми.
Там таких як і ви і повніших і старших багато. Ніхто на вас дивитись не буде)))
Неваляшкина• 01 июня 2023
Вот моя история похудения:
1.Основная мотивация - любовь и постоянный секс, каждый день или через день.
2. Отказаться от сладкого, и хлеба. От слова вообще!!!!. Кофе/час без сахара. Конфеты, плюшки, ватрушки - ТАБУ!.
3. От дома до работы две маршрутки. Одна с поселка - (3-4км) вторая основная -15-20км. Я отказался от первой маршрутки и ходил утром/вечером пешком. Выходило в среднем по 30 минут ходьбы.
4. Когда вошел во вкус пошел на стадион и бегал сперва по 200-400 м. Когда организм привык к нагрузкам, то увеличивал дистанцию до 2-3-4км. Потом надоело бегать на километры и включил таймер на 30 минут. Пробежал 30 минут и походил еще 10-20 мин. и домой. Периодичность 2-3 раза в неделю.
5. соответственно юттуб, тик-ток, и другие соц сети отвалились сами собой. некогда было. До этого никогда не бегал. В школе была двойка по физ-ре.

Вес согнал с 115 кг до 90 кг
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
На носочки не надо становиться, не надо казаться лучше чем есть)) раз не худеете, значит все устраивает, никакая мотивация не поможет.
Ой мля, вас треба питати як ставати для фото де ви такі беретесь тільки
А я с Рио-де-Житомира!• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
прочитайте отче наш, закрийте гаманець, і вперед ) Сама така. За рік плюс 13 кг. Важко. Неділя, як прикрила рот. Поки то тримаюся, то зриваюся. мінус кіло.
Снегопадка• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Все уВас з самооцінкою нормально,враховуючи що Ви одягаєте. І слава Богу. УВас говорить лінь,а не страх,що на Вас косо будуть дивитися. В мене подруга коли після пологів набрала вагу, так вона соромилась так,що все літо проходила в джинсах,бо боялась ноги показати,а там вага ледве дотягувала до 70. Так що йдіть в спортзал і бажаю удачі.
Упругая попка• 01 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого давати такі нерозумні поради?)))
Йогурт наніч, голодні дні
ти ба,яка розумна обізвалася, почепіть собі медальку з картоплі))) це мені для контролю ваги порадив дієтолог. звичайно,що в інші дні не жерти все підряд. але я теж схильна.а з цим підрахунком калорій задовбешся. фіз-ру ніхто не відмініє,але найшвидший результат дало саме це. за 12 годин ще ніхто не вмер. пити достатньо води і все. я це робила вперше. щоб заснути(хто не може) можна випити чогось рідкого на ніч. я люблю йогурт несолодкий і все життя його п*ю. хтось може випити чай.головне не тверду їжу,а рідку. але за 2 міс я втратила 6 кг. не напрягаючись. моя баба,неосвічена в селі, все життя робила по середах собі такі дні.до старості була струнка як тополя з шикарною фігурою,без болячок, без фіз-ри і калорій. головне пити воду. за добу нічого не зробиться .
а зараз всі такі розумахи в 21 столітті,зате з купою хвороб,зморшками в 35 років,як скажені рахують калорії і т.д. і ходять як пожовані або жирні як свині. я,маючи колись в минулому виразку 12-палої, прекрасно себе почуваю. ще маю від дієтолога одну очищувальну дієту. Їсти певну страву 3 тижні,варену,не моно. мінус 11-12 кг йде. і ти не голодний. але треба робити,коли сезон перцю,томату,зелені +червона чечевиця. вага тікає як вода крізь пальці. в мене мама за 1,5 міс на цій страві втратила 15 кг. і вагав тримається по сей день. звичайно,що не жерти хліб і торти на ніч
Кидстаффовна• 01 июня 2023
Ответ дляСнегопадка
Ви будете здивовані, але в подібних темах начитатися можна такої нісенітниці))) І про останній прийом їжі о 16:00, і про повну відмову від вуглеводів, і про розділити одну порцію їжі на три прийоми, і їсти по півзернятка
ФсеСама• 01 июня 2023
Животик у Вас досить товстенький🙈, але Ви так граційно ніжку виставили, що дуже елеганцько виглядаєте, гарний тюленчік)
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Та ну. Невысокая женщина с +5 часто похожа на колобка.
Высокая долго выглядит хорошо, +5 вообще ни о чем
+100. Я тут колись фото виставила. Ніхто не вірив моїй вазі))
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я двое суток сидела хлеб± вода, потом достала сметану, сделала миску крема, сметана сахар лимон, и съела за 5 мин всю миску 🤣
. Це не смішно
Кидстаффовна• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
У Вас гарна форма ніг, не товсті щиколотки. Просто вони заховані за наїженим.
Дюйм оф о4ка• 01 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
. Це не смішно
Сейчас в зеркало посмотрела 🤣 ноги как с концлагеря.
Надарила сковородку картошки, поем как нормальный человек, с яйцом
Цигарний шланг• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ніякі ні ’утяжечки і класичні брючки’
Це дійсно так, я рік як в Австрії, повних жіночок більше ніж худеньких. Але вони можуть одягати що завгодно і відчувають себе впевнено. Тут харчування, від правильного аж занадто далеко. Але вони впевнені в собі, їдять булочки з нутелою на сніданок, подорожують, фотографуються в соціальні мережі, мають чоловіків і не комплексують роздягатись на пляжах. А ми, вічно на когось обертаємось і не вміємо насолоджуватись життям
Тепличная• 01 июня 2023
Головна мотивація для мене це примірочні в магазині, після останьої зрозуміла треба брати себе в руки. Я лічила колорії і ходила по 5-13 км в день, але ні на кг не схудла, тоді я стала робити дні голодовки. На воді з лимоном, і моя вага пішла вниз, 1 день на тиждень, зараз хочу 2 рази на тиждень.
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляГуби до вух
44 это уже классическая одежда превалирует в гардеробе, а не шортики вырезанные до писи, как щас во всех тряпочных магазинах висят. Утяжка для области живота и бедер, классические брючки или свободного кроя, яркий верх, платья без очерченной талии и вы прекрасны!
А ще можна білу простинку приглядати)))).
Яка ж брєдятина
#Пойду_кгадалке• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ніякі ні ’утяжечки і класичні брючки’
І стрижечка))
Леди_на_драндулете• 01 июня 2023
Минимизировать хлеб, сахар, каши и картошку. И как можно больше ходить, внешней мотивации не бывает , вы сами должны захотеть
Борщик• 01 июня 2023
Я читала як розвивається діабет, гіпертонія, артроз суглобів і яка в цьому роль зайвої ваги. Мене дуже мотивує.