Пукимончиг• 02 июня 2023
Почему люди заводят в холодильниках такой бардак?
У кого в холодильнике такой же беспредел, расскажите, пожалуйста, почему так
КликОЛЬКА• 02 июня 2023
Ответ для40ка
У мене медична освіта.
А те, як ви бурхливо відреагували...
освіта не означає фах і розум. Як бурхливо? Я запитала - цей холодильник є шизофринія? Що Вас так вразило в цьому запитанні?
Пукимончиг
• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
ага. таке важке життя у автора, побігла фоткати і викладати
Почему моя жизнь должна быть сложная
Ответ для40ка
Безлад це один із симптомів психіатричного порушення.
У шизофреніків так може бути. Вони реально не бачать, що не так
На жаль, такі проблеми в голові дуже ускладнюють комунікацію з іншими людьми, провокують безлад на робочому місці, у справах.
Давайте побажаємо усім ментального здоров´я
Вы знаете, если работать по восемь часов в день физически и иметь двоих школьников, к примеру плюс так по мелочи немножко задач кроме холодильника, то да, можно считать такого человека однозначно с нарушением психики уже, вы правы
Пукимончиг
• 02 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
То вони їдять 4-річну консервацію?
Получается, что да
КликОЛЬКА• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Почему моя жизнь должна быть сложная
це до мене питання?
Бабо-лебідка• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Почему моя жизнь должна быть сложная
Так какое отношение вы имеете к этому холодильнику и почему не можете помыть?
Мороженная курица• 02 июня 2023
Готують явно не на плиті, тому просто треба їжу перекладати у лотки чи якийсь чистий посуд, а тут цим не переймаються, тому мий не мий, буде брудно.
Виниловая пластинка• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Потому что другого холодильника нет. Один на всех
Так вимийте холодильник і користуйтеся
Стопясят раз обсуждала• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Получается, что да
Да там половина банок выглядит так будто стоит в том холодильнике минимум год
Пукимончиг
• 02 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Здесь есть плита газовая
Успокойся_Успокойся• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Здесь есть плита газовая
Авиор, не держите интригу, чей холодильник и зачем вы его фотографировали?)))
КликОЛЬКА• 02 июня 2023
Знаете що мене цікавить у таких Як автор? Ось Ви кудись приїхала. Це чужа хата, чужий простір, чуже життя. Питання - чому Ви вважаєте що інші люди повинні жити за Вашим розумінням? Такий не такий холодильник... Брудно не брудно. Це не Ваше діло. Це НЕ ваш холодильник. Все. Чому там повинно бути як Вам хочеться? Автор, скажіть?
Мороженная курица• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Здесь есть плита газовая
НТой що, чорне то сажа, явно не з плити. Чи ще фото плити чекати?
Доль Чекомбана• 02 июня 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Городская в село приехала, похоже.
И вся такая в шоке с самого утра)
Пукимончиг
• 02 июня 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Городская в село приехала, похоже.
И вся такая в шоке с самого утра)
Вы бы не были в шоке с такого, открыв холодильник?
Петриківна• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Це холодильник власника помешкання?
Пукимончиг
• 02 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Фото плиты не будет. Кухня закрыта на замок
Успокойся_Успокойся• 02 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Подождите, но вы же сказали, что холодильник тоже ваш? А кухня закрыта? Вы с кем-то в аренду пополам купили холодильник?)))
Маурита• 02 июня 2023
Автор, Вас туди силоміць привезли і прикували до батареї?
Якщо ні, то не розпаковуйте речі, а повертайтесь до звичного легкого життя.
Є ще варіант - взяти тазік і ганчірку та помитити холодильник.
Чому люди заводять бардак питання риторичне. Ну от не паряться чистотою та й усе. У мене така свекруха. Мила жіночка, але у хаті жах. В холодильник не заглядую, боюсь)). Пару днів гостювання терплю і повертаюсь до свого життя)).
Завжди недо...• 02 июня 2023
Ответ для40ка
У мене медична освіта.
А те, як ви бурхливо відреагували...
Ви ще бурхливіше😀погана у вас освіта, бо тут не той випадок)) чи у вас 3-місячні курси і ви психолух?але знаток всього і всіх
Єдина Країна• 02 июня 2023
Автор приїхала до свекрухи в село або в спільну з далекими родичами дачу.
Холодильник не верх чистоти, але я думаю, що у себе дома кожен може робити, що завгодно.
Опля Картопля• 02 июня 2023
Ответ для40ка
Ну такое. Когда человек все постоянно намывает до блеска, то это тоже часто указывает на психическое нарушение.
Женщина_в_лосинах• 02 июня 2023
просто помыть и все переложить в контейнеры. вид будет совершенно другой
Ответ дляГде тут 0?
не завжди.
насправді люди не завжди мають час і пріоритети педантично речі розкладати на полицях. іноді вони виирають більш цікаві види роботи, замість миття полиць чи розкладання речей.
можу розповісти розпорядок дня свекрухи, що живе в селі. вона зазвичай миє і прибирає, але іноді в неї теж тикий безлад буває.
Добре