Бойова• 03 июня 2023
Завтра в ресторан на ювілей, а я собі таку красу зробила
Допоможіть, може є якісь засоби, а то я, як циганка, або індієць Джо? Тон не домомагає, проступає цей помідорячий колір. Може якось можна це перевести в інший колір, якісь маски?
Працівниця року• 03 июня 2023
Маску с центелой и серум с гуалуронкой (на влажную кожу), закрытый кремом, для восстановления барьера
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
От чего это? Пилинг делали?
Ні, згоріла вчора. Не відчувала, було і пасмурно часом, а навечір відчула, що горить лице, шия, груднина, руки.
Обстановщица• 03 июня 2023
Пробуйте берантен крем шматками накласти і докладати цілий день. Колись доньці гемангіому лазером прибирали, накладали шматок бепантену потім. То за добу опік стухав
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
Замажьте тоналкой
Пробувала, не лягає, просвічує.
Обстановщица• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Це треба зразу спасати,а шо вже більше доби пройшло
Пьяная вишня• 03 июня 2023
Куди дивитись? Пляма на шиї чи що? Так її не видно. Все інше нормально у вас. Зачіску зробите, напудрите носика й красотка.
Путающаяся• 03 июня 2023
любой крем/пену с пантенолом, раз в полчаса слоем, к ночи будет легче раза в три
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А що, інакше не пустять на ювілей?
Негарно, лице як у запойної алкоголічки
ГендиреХтор• 03 июня 2023
До завтра зблідне, я мазалася бепантеном, теж чомусь того тижня згоріла, відвикла від сонця 😁
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Вчора на ніч жирненьким кремом намазала, полегшало, а то як пожежа на лиці.
Морожена_курка• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Пробувала, не лягає, просвічує.
Возьмите консилер на все лицо, он плотнее
Обстановщица• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Бепантен крем і докладати-доклалати.
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ой, пляма родима з народження. Згоріла, вживу страшно в зеркало дивитися, фото колір не передало, бордовий.
Смурфетта• 03 июня 2023
Кефир,сметана на лицо.Мне так всегда при солнечных ожогах в детстве мама делала
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Тим, що дупки дитячі можна?
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Мажьте пантенолом, завтра будет легче. Можете на ночь сделать холодную сметанную (йогурт, не кислый кефир) маску, она снимет отек. Умыть и опять Пантенол.
Дякую.
Огірок та Помідорчик• 03 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
А шматок бепантену - це як?)
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Що ж Ви спф не нанесли на себе...
Тепер пантенол і чекайте
Так вийшло, не планувала бути скільки на сонці, було не так і жарко.