Гербарія сушу• 03 июня 2023

Парогенератор Керхер. Виходить пара з відсіку для води

І постійно світяться обидві кнопки. Парогенератоо позичили у родичів, вони запевняли, що він робочий. Кришка закручена на максимум. Що ми робимо не так, підкажіть, будь ласка.
Пара зі шлангу не йде
Стрекоза любви• 03 июня 2023
Не памʼятаю, чи в мене таке було… Можливо щось десь забилося и потрібно прочистити бак? Не пробували?
автор Гербарія сушу • 03 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ніби ні, не забився (
Стрекоза любви• 03 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ніби ні, не забився (
Червоним Керхер починає світитися коли мало води і вона закінчується. В Гуглі не шукали в чому може бути справа?
автор Гербарія сушу • 03 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Поки що знайшла лише про опис проблем, коли вода виливається зі шланга. А саме з відсіка для води - не знаходжу.
Пошукаю ще. Дякую
автор Гербарія сушу • 03 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ось думаю, можливо багато/мало води? Ви до країв наливаєте ?
Стрекоза любви• 03 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ні, по інструкції. Наливаю якщо не помиляюся 0,5 або літр максимум
Безпорадна Кроко• 03 июня 2023
Не повинна та кришка ’травити’. В холодний бак заливали холодну воду і потім вже гріли?
автор Гербарія сушу • 03 июня 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так. Холодна вода і холодний бак.
Певно, він таки зламаний (
Завтра зв’яжусь з власниками
Безпорадна Кроко• 04 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Так. Холодна вода і холодний бак.
Певно, він таки зламаний (
Завтра зв’яжусь з власниками
Подивіться ще чи дійсно добре закрутили кришку. Вона може трохи нахилитися в процесі закручування. Світлові індикатори спочатку горять обидва, коли нагріється, горить лише зелений. Час від часу під час догріву знову два горять. Закрийте сопло на ручці шлангу. Потім, якщо все ок, відкриєте і спочатку має вийти трохи гарячої води, а потім вже пар йде. І ще, якщо бак гарччий, ви кришку не відкрутите, вона прокручується поки бак не вистигне. Це норма, так повинно бути