Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
Мені здалося, що я зараз вибух почула. Але посудомийка так воду шурує, що нічого толком не розібрати. Піду на другий поверх, там мої хлопці сплять.
Fotografkiev• 06 июня 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Всім привіт! У Києві немає тривоги і по сусіднім областям - тиша. А на Київщині щось викликало тривогу. Я пока і сама не розібралась. Може хто в курсі?
Вже і в Києві
Ответ дляVA 11
Чого вони на другому поверсі, йдіть хоча на перший.
У нас там спальні кімнати. А взагалі наш будиночок небезпечний, що зверху, що знизу. Він фанерний якійсь. Але ми вже так звикли. Зато тут не так чути вибухи як в самому Києві.
катерина12009• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
Що?
Тривога поки, але мені сдалось я чула мопед блін не знаю
катерина12009• 06 июня 2023
Ответ дляKlodia
Беруши- зря выброшеные деньги(((
Мое почтение.
Ага я нікого не чую з ними, а тривогу чую
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляoksanav
Шикарний план! Бажаю вам виспатися.
Всім привіт.
Як загуло - вже і сп’яніння як рукою зняло 😡