З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
KrupinkaSs• 06 июня 2023
Ответ дляyulia906090
Які пропозиції?
Здатися чи що?
А ваші які?
Якщо наше керівництво обговорює зернові угоди,аміакопровід ,газ качається через Україну,домовляються за обмін полоненими,а от щоб оце все зупинити домовитись не можуть
natallochka• 06 июня 2023
Может кому нужно распространите пожалуйста, нужно спасать людей
❗️Укрзалізниця допомагає місцевій владі з евакуацією мешканців Херсону та прилеглих сіл через підрив ворогом Каховської ГЕС.
Перший безкоштовний евакуаційний поїзд відправиться з Херсона о 12:00. За потреби будуть призначені додаткові евакуаційні поїзди.
🇺🇦Довеземо всіх до безпеки, незважаючи ні на що.
Ответ дляInvictusgirl
Та нет , молчать как обычно, пусть всю страну уничтожат
Война - можно в удобной одежде ходить .
Дамбу взорвали - опять хорошо пишут , что это плюс .
Да, мне надоела эта дичь .
Война - можно в удобной одежде ходить .
Да, мне надоела эта дичь .
Ми не мовчемо з 24.02.2022. Орків і далі будуть боятися через ядерку. Заклику до світу не працюють на всі 100%. Врятувати себе можуть тільки українці. Що ми і робимо згідно своїх сил.
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Я понимаю
Но что именно человек делать будет сегодня?
Вона істерити ( та працювати далі на сайті , зраду роздмухувати
Ответ дляNasta9019
Зруйновано Каховську ГЕС повністю. Інформація від Укргідроенерго.
Это значит что она не может выполнять ту функцию, для которой ее построили. Делать энергию. Но это не значит, что она физически расщеплена на молекулы и тонны бетона с ее плотины плывут по Днепру. У нее есть подводная часть, которая и держит русло. Может в трещинах, может с дыркой. Но она там пока еще есть.
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А ваші які?
З терорристами не домовляются
Ответ дляNasta9019
Вот
Да в ее теме писала - мир не вмешается, бомбить москву в ответ никто не будет, только Всу есть надежда. То что ж делать?
Есть возможность помочь пострадавшим- хорошо.
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
Ответ дляPrervana
Про таке не писали.
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А ваші які?
В мене ніяких
Мені здається, що все ж таки війна вигідна і нашим і тим, і гроші перш за все.
І судячи з того, що і наші політики творять, то їм пофіг на звичайних людей.
На жаль, ні ми ні ви нічого не вирішуємо. А так як більшість мовчки все хаває, то в принципі все очікувано. Війна геть не змінила в кращу сторону нашу ситуацію в країні.
Ответ дляPrervana
Я тоже думаю основание есть, видно по видео серединка прорвана. И не хлынуло нахрапом.
При этом несколько сценариев. И надеемся на не самый плохой.
Опять таки Девочки - меседжи западу будут другие, вот то меседжи западу.
KrupinkaSs• 06 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
З терорристами не домовляются
Ну бачте,зернова угода працювала,з минулого року,одже домовляються.
Газ теж шурують на Европу.
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82
Тільки деяким їх успішно списують. Приклади наводити?
До чого це ? Україна повністтю залежить від західних грошей !
Не розривайтесь , наш борг інфляція з‘їсть
через 50 років
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляjulia_kid
Так зробили би за гроші офіційно , для держави . А не в карман комусь одному
Вам так принципово чи офіційно чи ні?
Чи ви хочете офіційно поїхати, а потім офіційно як ні в чому приїхати?
Продавайте все, дайте на лапу та їдьте в один кінець. Ви ж знаєте, що в нашій країні це не проблема.
Ответ для4udik
Не думайте
Всі ці споруди дуже міцні, їх неможливо вагомо пошкодити ракетами чи ще чимось
Каховську дамбу підірвали саме з середини - замінували вже давно, але тоді всі сподівались, що ці тварюки це просто для шантажу роблять, бо це дуже серйозний воєнний злочин.
Але, як в котрий раз довела ця війна - вузьким на всі закони начхати, вони просто орда, терористи срані.
Вони в чатрулетці давно казали, що замінували в трьох місцях… тільки підірвати планували на початку травня… Я до останнього не вірила.. все моє життя повʼязано з містом… Там залишилось дуже багато людей, у котрих не було грошей на виїзд…
Ответ дляLudaSHS
Вот
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
Все ще сподівається, що Америка томагавками почне бомбити. Цього не буде.
Істерики та кататися по підлозі тут не допоможуть.
Ответ дляKrupinkaSs
Газ теж шурують на Европу.
Мало того наши в зерновую хотели пропихнуть Николаев, не только Одессу. Как думаете зачем? Для чего коридор с Николаева хотели в гарантии?
А то что часники продают зерно, ну так да продают.
Сецчас Многие области в тылу все засеяли уже, отчитались, плохо чтоли что сеют, собирабт и продают?
А гарантии , хотелось бы на большую часть до Николаева на те воды, от Эрдогана.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
Нас так много лупят, а мы стоим, стоим.
Думали - упадем. А стоим
В ее теме писала .🤦🏻♀️
Что вы там писали , как все супер и хорошо , опять фигню про плюсы постили .
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
Думала , хоть вы не бот зелёный , ошиблась .
В этой теме вас 73%
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
В этой теме вас 73%
Татьяна123• 06 июня 2023
Ответ дляdiablo12
Вырыгните уже свою зависть в унитаз)
А на вас можно? Обзавидовалась уже вся. Вы из тех кто всю жизнь был нишебродом?
Ответ дляPrervana
И не напишут. Ее нельзя взрывом в машинном зале достать до самого дна. Гребешок верхний снесли, к сожалению. Что там внизу - надо экспертизу делать. Ситуация идентична вот этому снимку, это Запорожье в ВОВ. Восстановили.
Тобто можливий не найгірший варіант?
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляnatapril
Я вас поддержу. Договорняк многосторонний.
А как боты тут верещат , как всё хорошо , задача глаза замылить на уничтожение Украины и украинцев .
Но Бог есть , поперёк горла им станут те гроши , за которые они тут написывают по методичкам.