З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82
Якщо доживемо ...
А що вас дивує ? Не міряйте терміни життя країни і людини !
Зараз на кону стоїть існування нашої держави , зараз !
Ответ дляInvictusgirl
В ее теме писала .🤦🏻♀️
Что вы там писали , как все супер и хорошо , опять фигню про плюсы постили .
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
Думала , хоть вы не бот зелёный , ошиблась .
В этой теме вас 73%
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
В этой теме вас 73%
Какую фигню? Что мир не будет бомбить Москву, как вы хотите? Что надежда только что жоп сделают наши Всу?
Вы верите в бобежки москвы нато?
Да ну.. розовые очки
Также вы не верите в успехи всу?
Вы ж не молчите? Тут - Не молчите, где еще, третий пост, спрашиваю, в ответ стенания.
? Что именно вы делаете?
Кроме постов страдания на советчице, хотя ваш город не затоплен и вы в пижаме не тикаете.
Вы верите в бобежки москвы нато?
Да ну.. розовые очки
Также вы не верите в успехи всу?
? Что именно вы делаете?
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Ми не мовчемо з 24.02.2022. Орків і далі будуть боятися через ядерку. Заклику до світу не працюють на всі 100%. Врятувати себе можуть тільки українці. Що ми і робимо згідно своїх сил.
не боятися , а прораховувати найгірші варіянти
KrupinkaSs• 06 июня 2023
Ответ дляWeero
Бо це, блін, наші!
Це цілісність держави.
Держава не може існувати без людей.А люди без держави так.Життя людини це найвища ціна .Не землі,а люди.
Ответ дляInvictusgirl
В ее теме писала .🤦🏻♀️
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
В этой теме вас 73%
Нас лупят , а мы стоим , ага и молчим .
В этой теме вас 73%
Насчет зе и зеботов- мимо
Пойдите в темы политики 19 года
Меня там, как противника Зе, порохоботом обзывали еще
Я вообще против этих ботизмов - розового чи зеленого. Надо ж понимать реалии
А не какашками пулятся в соотечественников
Пойдите в темы политики 19 года
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Ну бачте,зернова угода працювала,з минулого року,одже домовляються.
Газ теж шурують на Европу.
А як нам свою економіку підтримувати ? Це і нам вигідно , бо війна дуже коштовна штука (
Всередині ворог сидить , ось де катастрофа та гальмування (((
Ответ дляMariya Prokhorova
Ось вони і порахували, що можливо і по ним полетить і ніхто ядерну війну із-за України починати не буде, як і бомбити рашу, чи впрягатися конвенціально за нас. Максимум військова допомога і то обмежено і економічна.
Ответ дляNasta9019
Експертизу ніхто робити не буде. Залишається просто чекати.
Будут, если не имеют планов быстро бежать, а соберутся удерживать территории и Крым. Хай чинят пидарасы, пока еще мост крымский есть для снабжения стройки. А вот если собрались тикать отовсюду и хоть трава не расти - то останемся с этой дыркой мы надолго... У нас денег и возможностей ее оперативно латать точно нет. Может быть, когда нибудь потом...
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Ядерна війна то піпець всім буде тоді (
будуть виснажувати рашку , як ссср , але це десятіліття
Ответ дляPrervana
А навіщо ремонтувати, якщо самі ж і умисно підірвали, не можу зрозуміти логіку.
Труп нареченої• 06 июня 2023
у мене на роботі колега питає а що катастрофічного в підриві гес
просто ці люди серед нас
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Вот мне интересно, а будет ли какой-то жёсткий ответ от мира из-за этого?
Сейчас уже нам нанесли непоправимый урон, что дальше? Ядерка? А весь мир - ну мы в шоке
Где-то так и будет
Ответ дляPrervana
Смешно
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Насчет зе и зеботов- мимо
Пойдите в темы политики 19 года
В цьому і біда , люди не вміють правильно ставити пріоритети , розуміти причино-наслідковий зв‘язок !