Самая СоветЧиваЯ• 09 июня 2023

Вчителя ЗП

Є тут вчителя ? Вам також підвищили ЗП?
Моїй колезі підвищили на половину ,а мені 0 Ось і думаю тепер як так....
Навчаю в школі Харкова (віддалено?
Светка-пипетка• 10 июня 2023
А яка в Вас зарплата? Освіта й так не погано заробляє. Вам же декілька раз підвищували ще до війни. У нас, культура, зараз зарплати 6-8 тис грн, хоча теж і онлайн робота, і очна, і працює менше половини колективу, інші на своїх рахунках сидять. У Вас же, наскільки знаю, набагато вищі зарплати.

БЦАшка• 10 июня 2023
Никому ничего не повысили, только сборы всякие дерут в три шкуры.
автор Самая СоветЧиваЯ • 10 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Зараз 13,зарплата непогана ,просто не розумію як так одним підняли ...іншим ні...
ГейСюда• 10 июня 2023
Вчителя?
Нервогенератор• 10 июня 2023
А чому вчителя, якщо вчителі, бухгалтери, менеджери?
МастерЮля• 10 июня 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Капець.13 тис. Сльози...один табір дитині 11 200 на 14 днів. Омь зпплатила. І це дешево. В осноновному 15-18 тис. А на що жити?
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Без разных надбавок, учитель начальных классов «чистыми» 8100 в Киеве 🤷🏻‍♀️

автор Самая СоветЧиваЯ • 10 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я тоже учитель начальник классов
автор Самая СоветЧиваЯ • 10 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Ну в теперішній час хоть щось ....
Айпишница• 10 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
У всьому світі люди відкладають на відпочинок, протягом року, а не з однієї зарплати сплачують
Светка-пипетка• 10 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Що тоді нам казати. Я зав. бібліотекою, 8 тис. В бібліотекарів взагалі 6-7 тис. І заходи проводь, і сайт наповнюй, і соцмережі веди, роліки , презентації. А з фондом яка прорва роботи з вилученням російської. Раніше хоч на рівні вчителя була зарплата. Якось всі бюджетники з вищою освітою більш-менш схожу зарплатню мали , а зараз така різниця.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2023
Ответ дляАйпишница
С такой з/п и отложить нечего
Светка-пипетка• 10 июня 2023
А у відпустки як зараз в освіті, йдуть як завжди вчителі? Нас просто не пускають, кажуть грошей нема на відпускні, не те що на оздоровчі. Оздоровчі і в минулому році не давали.
Бавовнятко• 10 июня 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я тоже учитель начальник классов
Так як Ви пишете, то не дивно, чому не підвищили) ви хоч не укр мову викладаєте?
Большой секретик• 10 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Что за сборы? Это кроме налогов вы ещё какие то сборы платите?
автор Самая СоветЧиваЯ • 10 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
В тому році отримала і відпускні і оздоровчі,в цьому році наче нічого не змінилося
к.Буланова• 10 июня 2023
Ответ дляБавовнятко
вы знаете кто такой учитель начальных классов?)
Бавовнятко• 10 июня 2023
Ответ дляк.Буланова
Так, вже прочитала… бідні діти, якщо так писатимуть в 4 класі
Попихтю та й годі• 10 июня 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А оздоровительные это в размере оклада или сколько?

БЦАшка• 10 июня 2023
Ответ дляБольшой секретик
Неофициально. То на армию, то опять на армию, то по десятому кругу на армию. Слуги народа воруют, а мы от своих детей отрываем.
Дівчина Бобула• 10 июня 2023
Закончили год в школе удаленно и вообще есть вопросы к части учителей. За что они получают зп.... Некоторые ровно один урок в четверть выходили онлайн))? Вообще я так понимаю, что все зависит от руководства школы. У нас вообще в середине года хотели классы объединять и учителей убрать(и зп соответственно). Но отстояли, отбились... А так было бы минус руководство, минус часы....
автор Самая СоветЧиваЯ • 10 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Не больше одного оклада
Марафетчица• 10 июня 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
13 - це непогана????
Большой секретик• 10 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Так скажите, что донатите на армию другим способом. Так разве нельзя?
Я просто сомневаюсь, что подобные сборы действительно идут на армию
Айпишница• 10 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
С такой з/п и отложить нечего
З 13 тис - так, на жаль(
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 июня 2023
13 тыс. - это у вас шикарная з/п. И скажите спасибо, что вообще не понизили. Родственнику понизили с 10 до 7 тыс. Тоже Харьков. Детей все меньше, часов - тоже
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Продавайте русские книжки на Фейсбуке, а не сжигайте. Озолотитесь. Там их разгребают. И пока одни фанатично выбрасывают, другие организовывают типа сборы макулатурки (причем бесплатно, деньги никому не платят за эти книги) и выставляют все в группах Фейсбука и на олх.
Irisha0604• 10 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
13? Я отримую чистими 5300, вчитель англійської мови . Рятує репетиторство
Светка-пипетка• 10 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Никто их не сжигает. Централизованно сдаются в макулатуру по безналу, есть нормы по весу, иначе списание не проходит. И списываются не все подряд на русском, а только выборочно советский период, 60-80-е годы, зарубежную на русском не списываем, нечем её заменять.
Шкідлива молекула• 10 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Російську вже вилучають? Рік тому в сховище ховали, щоб не зменшувати фонд.