ЛісАпетная• 11 июня 2023
Де знайти адекватну ціну на цю олійку.
Я в шоці з цін, купувала ще до війни за 700 грн., зараз вона вдвічі здорожчала. В мене закінчилась пару місяців тому і все, солома на голові. Можлив підкажете? Можливо можна відливант десь замовити. Буду безмежно вдячна
Барбітта• 11 июня 2023
Это относительно хорошая цена
Купите любое другое масло за 500 грн. Эффект будет тот же.
ЛісАпетная
• 11 июня 2023
Ответ дляБарбітта
Это относительно хорошая цена
Ні, стоїть якраз за 500, зекономила на свою голову. Тхне спиртякою і ще більше волосся зіпсувало
Грабля• 11 июня 2023
На мои волосы она почему-то вообще не зашла, есть еще кому не подошло?
Автор по теме, нигде. Есть хотите брать с проверенного сайта. Сейчас такие цены
ЛісАпетная
• 11 июня 2023
Ответ дляБарбітта
Это относительно хорошая цена
Для мене зараз це висока ціна, от мій максимум це був 500 грн.
Барбітта• 11 июня 2023
Ответ дляГрабля
Ну вот не могу сказать что не зашло, но я вообще в этих силиконах разницы не вижу. Опробованно очень много. Результат всегда один.
Грабля• 11 июня 2023
Ответ дляБарбітта
А какой вам дало эффект, мне кроме жира ничего. Ну у меня уход чи. Не знаю может вместе оно не лепится
ЛісАпетная
• 11 июня 2023
Ответ дляВишня на торті
На нотіно ловить знижку, з місяць тому замовила за 750грн
Нічого собі. А я за ним слідкую, такої ціни не бачила
Барбітта• 11 июня 2023
Ответ дляГрабля
И чи масло было. Ну силикон силиконом.
Барбітта• 11 июня 2023
Ответ дляГрабля
У меня волос пористый, любые масла проглатывает на ура.
ЛісАпетная
• 11 июня 2023
Ответ дляГрабля
Посмотрите chi silk infusion
Було давно. От реально Керастаз найбільше підійшов. В мене багато чого було і все не те
Грабля• 11 июня 2023
Ответ дляБарбітта
И чи масло было. Ну силикон силиконом.
Маслом не пользуюсь. Шампунь кондиционнер и маска.
ЛісАпетная
• 11 июня 2023
Ответ дляВишня на торті
А це що за акція була? Буду дивитись тепер кожен день
Пишущаяся• 11 июня 2023
На шафі гляньте буває продають дешевше що не підійшло
Нотіно десь 3 міс тому ціни були супер.
Аноним НаВсеГда• 11 июня 2023
мені дуже подобаються крислали Бреліл, а доньці купила масло Аусі , доречі дуже від нього мяке волосся , кінчики приводить до ладу!