Трохи злякана• сегодня в 08:24
Тина Кароль врет что впервые получила права хотя еще в 2011 она была за рулем
Какую пушку я вам принесла! 😂😂😂 Интересно, за кого держит людей Тина Кароль, когда прилюдно рассказывает, что ВПЕРВЫЕ сейчас получила водительское удостоверение?😂😂😂
Гугл помнит, как еще в 2011 она, БУДУЧИ ЗА РУЛЕМ, совершила ДТП. Она что, получается - созналась, что ездила без прав?))))
Тундиринда• 54 минуты назад
Ответ дляТрохи злякана
По яких форумАХ?))) І звідки ж ви така обізнана про ці форумИ? Певно, ви самі часто по тих форумАХ бігаєте, тобто у вас з успішністю не склалося? А у мене зараз відпустка)
Так-так😅 людина, яка кричить про це найбільше, найуспішніша 🤣 якраз я часто бачу успішних людей, і вони на таку херню часу не мають, бо живуть своє життя😅 хоча якщо ваше життя - це лише плітки про зірок, значить, не все так супер🤣
Трохи злякана
• 53 минуты назад
Ответ дляТундиринда
Ви фанатка Тіни?)))))))))) А успішні люди мають час на будь-яку хєрню. Бо їм, як вам не треба працювати на дядю за копійки)
Тундиринда• 53 минуты назад
Ответ дляТрохи злякана
Ні, звісно, нах вона мені всралась😅 а ви її хейтер?🤣
Трохи злякана
• 52 минуты назад
Ответ дляТундиринда
Я просто маю фінансову можливість займатися будь-якою хєрнею
Тундиринда• 50 минут назад
Ответ дляТрохи злякана
Звісно😅
ТАЗератти• 38 минут назад
Трохи розбавлю жовч в цій темі. Не фанатка Тіни і її не виправдовую, але більше схоже, що стаття в 11 році просто трохи брехлива.
Вона тоді ще не була супер-зіркою, а писати про щось треба, щоб люди не забували, от і наклепали ’цікаву’ статєйку з фото біля машинки, як в голівудських зірок.
Ставлю на те, що вона і справді сама не вміла їздити донедавна. На всіх відео вона з водієм, або менеджером виходить