Сунуся в чужі справи• 12 июня 2023

-6 кг за місяць і от що я вам скажу було самим складним

Не піджирати між прийомами їжі
Реально, багато хто цього не помічає
Ну і перестроїти свій організм під режим, щоб він перестав клянчити ті піджеранея. Там яблучко, там мандаринка, там горішки, там цукерочка.
Це при тому що я їла одне і теж фактично цей весь час.
І тих перекусиків мені не те щоб хотілось - дурна звичка.
парИла я парИла• 12 июня 2023
Автор, ваша вага до схуднення? І зріст і вік будь ласка)
ГугелП@лАмался• 12 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ужас, не пишіть це нікому, особливо в нормальних темах
если нет гастрита и кислотность желудка в норме 5-7 дней можно худеть раз в пол года. этот совет получила от доктора.
Небалувана Галя• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
От жиров не поправляются
Очень смешно. Можно все заливать маслом свободно?
автор Сунуся в чужі справи • 12 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Я все написала вище
Небалувана Галя• 12 июня 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я 1 ч л і не худну 🤣
Лично я ем салат без масла. Отлично худеется
Ответ дляГугелП@лАмался
Ясно, ну от получили і не пишіть нікому ні про пол года ні про доктора
Я тут с краю постою• 12 июня 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я так тоже худела
А потом заболела 😷
Не советую ограничения большие
Sandra_6594• 13 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
От жиров не поправляются
Вы в курсе сколько ккал в тех 2х ложках? И это неправда что от Жиров не поправляются. После перехода на такие белково жировые завтраки ( которые советуют все инста врачи нутрициологи) я за год на них набрала + 10 кг. Жир тоже очень калориен и способствует также выбросу инсулина.
Небалувана Галя• 13 июня 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я так тоже худела
А потом заболела 😷
Не советую ограничения большие
Я естественно не все жиры уменьшила. Но 2 ложки в салат это занадто
автор Сунуся в чужі справи • 13 июня 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Кому занадто?
Мені так дивно, хто ці люди які розповідають про занадто, не вірно, не правильно. Хто ви всі? Лікарі, дієтологи, професійні спортсмени, тренера? Хто?
Небалувана Галя• 13 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Кому занадто?
Я там выше картинку добавила. Ваши две ложки масла (это же немного по-вашему) это почти 250 калорий! У вас же цель похудеть всё-таки, а не набрать вес
Полтавська галушка• 13 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Прочитайте про кетодієту яка грунтується на споживанні жирів
Я тут с краю постою• 13 июня 2023
Ответ дляПолтавська галушка
То шо випила бутилки олії і схудла?
Всьому є міра ж
Ответ дляSandra_6594
Мій тренер, тренер збірної України з бодібілдінгу і фітнесу, тренер багаторазових чемпіонів світу, але точно знаєте краще
З понеділка на дієті• 13 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Обмін речовин приводиться в порядок режимом
У здорового человека.
Sandra_6594• 13 июня 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Що мені читати, я на катодієтах сиділа довго, знаю про них з особистого досвіду. Ви краще почитайте останні наукові статті про кето дієту, зараз все більше лікарів її не радять для схуднення.
Sandra_6594• 13 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
У вас такой же расход калорий как у вашего тренера? Ну камон автор, у вашего тренера намного больше расход калорий, ну просто в разы больше, чем у вас. Ему можно, а вам - я сомневаюсь в этом. Я занималась в спортзале силовыми с тренером много лет и ходила на соревнования по Кроссфит, поэтому да, я знаю о чем говорю. Я занималась силовыми 4-5 раз в неделю но таких объемов на завтрак никогда не ела, а тем более 2 ложки масла в салат… 🤨
Живите дальше в своем мире, где такое питание является правильным.
Нервогенератор• 13 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Автор похудела за месяц на 6 кг на 2 ст л масла, а вы за год поправились на 10, так может, проблема не в масле)
Жир наоборот уменьшает выброс инсулина от других нутриентов
Нервогенератор• 13 июня 2023
Ответ дляНебалувана Галя
При низкоуглеводной диете как у автора, можно
Ганцю в кєдах• 13 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Худнуть не від триразового харчування, а від дефіциту калорій.
хто вам таке сказав самі придумали?
Кусачая Я• 13 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
хто вам таке сказав самі придумали?
Дорброго дня, приїхали.
Тобто ви стверджуватимете, що є інші причини для схуднення, аніж більший за прихід розхід калорій?
Небалувана Галя• 13 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Дорброго дня, приїхали.
Ну что вы хотите, люди не знают элементарных законов физики :)
Нервогенератор• 13 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Дорброго дня, приїхали.
Только расход разный в зависимости от состава БЖУ, инсулинорезистентности, скорости обмена веществ и много чего ещё
Кусачая Я• 13 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
І як це заперечує те, що не всі худнуть на режимі?
Одним словом: є дефіцит-є мінус, а писати, їжте тричі і похудаєте можна, звісно, але гарнтій 0.
автор Сунуся в чужі справи • 14 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Ви це зараз серйозно написали? До чого до мене розхід калорій мого тренера?
Ви дійсно думаєте що програми тренувань і харчування людина складає для себе і потім роздає її всім підояд?
Ні, ну всяке буває.
І ви при чому тут до мене з вашими дожками в салат?
Але я вже то бачу: вся збірна їсть і тренерується по графіку потребам тренера
Sandra_6594• 14 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ні, ну всяке буває.
У вас явно якийсь психічний розлад…ви взагалі не вмієте слухати точку зору чи недайбоже критику. Вам тут 10 разів написали різні люди що 2 ложки олії це не правильно, а ви все огризаетеся, бо всіж тут тупі, так? Одна ви розумна, ніхто окрім вас ні спортом не займався ні худнув, а вже знати щось про правильне харчування більше за вас, то це просто неприпустимо.

Їжте далі свою олію ложками, привіт панкреасу🫢
Ответ дляSandra_6594

Ви ще діагнози ставите
Sandra_6594• 14 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Мені до ваги автора ще дуже далеко, навіть при + 10 кг, я поправилася з 54 кг до 64 при зрості 170 кг.
Я от не розумію як можна наїсти 89 кг 🙄🤔
Нервогенератор• 14 июня 2023
Ответ дляSandra_6594

Не ешьте жиров, привет застой желчи, запор, прощайте гормоны
Sandra_6594• 14 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Хто вам сказав що я не їм жири? Я їх їм як раз, але не в такому обʼємі. Про застій жовчі, гормональні проблеми без жирів я в курсі, не хвилюйтеся. Я просто не вважаю правильним споживати надмірно будь що, а особисто жири такі як олія. У нікого з нас немає дефіциту по Омега 6 жирів, тому такий обʼєм олїї не потрібен ні жовчному ні гормонам.