Заюшка_хозяюшка• 21 июня 2023

Как уговорить подростка пойти в школу в Германии?

Сложный сейчас период у дочки. Год были на ЗУ, но я по финансам уже не могла там тянуть жилье и быт. Сами из Запорожской области. Никак она не хочет идти в школу здесь ((( Угрожает вообще уйти из дома и т.д. Ей 12 лет
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І, далі шо, після натравить опіку? Насилля над дитиною- дитину вилучають з сім’ї.
Гугл, судячи з усього, в вашої сестри заблоковано
Ви очевидно не очима читаєте. По перше вона мені не сестра. По друге я написала що вона дитині боїться слово криве сказати- не може обмежити телефон наприклад чи інтернет. Мала або погрожує втекти(опіка знайде і забере) або скаржитись в опіку- кінець той самий.
Те що її заберуть з родини, дитину не лякає. Шантаж на всю котушку

Борисфенка• 21 июня 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Хотя на севере другой график, да. Зависит от земли
Так, у нас на півночі з 16 липня канікули. Всюди по різному.
Лизочек• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я все це пояснювала
Сказала нап´ється таблеток
Каких? Витамины в Кауфленде купит?
Не ведитесь
Менее Более• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
ну и что ?

при опеке все стороны в выиграше
Кривая спроса• 21 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Я своего не смогла уговорить. Побоялась ломать. И так возраст не простой. Просто у меня был перед глазами пример семьи где угрозами заставили, то то что я видела как стал себя вести ребенок и что творить, меня не сильно воодушевляло на террор авторитетом
ну вы же не в Германии?
там нельзя не ходить в местную школу.
автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Моїй малій 11, те що ви пишете про 12літку в голові не вкладається. Ви зовсім не виховували дитину? Не пояснювали?
Що значить не виховували у Вашому розумінні?
Так , я її ніколи не лупила. Вона відмінно навчається, дуже розумна та творча дитина. В олімпіадах по математиці завжди брала участь.
Так співпало - війна- стрес- підлітковий період
Менее Более• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я все це пояснювала
Сказала нап´ється таблеток
а что отец ?
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляМенее Более
ну и что ?

при опеке все стороны в выиграше
В смислі? У матері заберуть дитину. Де тут виграш?
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не зважайте на злі коментарі.

автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Сходіть в школу занесіть документи, скажіть їм, що донька в стресі, хай порадять психолога.
Доньці скажіть, що записали в школу без її присутності.
До вересня отямиться.
Ходила так. Директор сказала, що треба привести
КонхфЭдкаТузик• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
И за пособие говорила. Ещё и школа - сразу в немецкий класс, маленький посёлок
В какой Вы земле?
Во-первых, уже сейчас возьмите дочке репетитора по-немецкому 3-4 раза в неделю. Лучше 4.
На буки можете поискать.
-Ань-• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Да, с 7 июля
Но нам нужно уже сейчас подать документы в школу, а она даже идти на приём к директору нп хочет. А фрау сказала её привести
В Німеччині обов´язково ходити в їхні школи. Не буде дитина ходити в школу - ювенальна служба відбере її. Тому краще тікайте в іншу країну, поки дитина з вами. Якщо відберуть, то повернути дитину в сім´ю практично неможливо.
GaleTTa• 21 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
ну вы же не в Германии?
там нельзя не ходить в местную школу.
Мы были в Швеции, там тоже настаивали на местной школе, причем из-за незнания языка, предлагали водить 11 летку в дошкольный класс...нафиг надо
БоХатая• 21 июня 2023
Тоже хотела написать про секции. Отдайте её куда-нибудь. Часто проводятся встречи украинцев, разные мероприятия. Узнайте в ближайшем к вам городе. Может она познакомится с нашими. Стресс пройдет и всё наладится
Кров з молоком• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
НЕЛЬЗЯ
Здесь это обязательное условие
Я по этой причине и сидела с ними год на ЗУ
Три месяца может не ходить я так и тянула , мои тоже не хотели категорично дайте ей время
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я все це пояснювала
Сказала нап´ється таблеток
Вона вами маніпулює. Ви напевно дуже добра і піддатлива. Думаю і в Україні в вас с дитиною були проблем.
Ви скільки плануєте танцювати під її дудку?
Ви контролювали її навчання дистанційно? Впевнені що там не професійний копірайте в вас? Може вона тому і не хоче в школу, байдикувати зручніше
автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ дляСмайлик
Так куда собралась возвращаться ваша дочка?
Автор, вы её разбаловали, она вами манипулирует.
Есть такое
Признаю
Но что делать теперь ?
Борисфенка• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ай, не сильно переймайтеся. Їм треба, а у вас дитина в стресі. Напишіть заяву, покажіть документи дитини, запросіть їх, хай додому до вас прийдуть на дитя подивитися. Вони бувають гнучкими, коли хочуть.
А дитину не чіпайте, через місяць сама знудиться в тому селі і школа їй ще за щастя буде.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляЛизочек
В 12 лет? Кто на такое купится.
Купляються . Не переоцінюють дітей. 12 це не 15

когдадеЦкие• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так ми всі у війні живемо . Ми а окупації жили місяць. У дитини має бути розуміння обовʼязків. 12 років це вже свідомий вік. Дитина прекрасно все розуміє, сприймає інформацію. У вашому випадку- дитина маніпулює.
У вашому розумінні виховувати, то лупити?
Зараз все скажу• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Знаете, можно запугать, заставить, но вот думаю, что до уходов и таблеток дело не дойдет, а до психосоматики легко.
А она объясняет причины такого отказа? Что ее пугает в школе, с чем она боится столкнутся? Неужели ей не интересно посмотреть, как у немцев все устроено?
автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Якщо вона аж до таблеток не хоче, дізнайтеся чи є у Німечині опція домашньої освіти. Має бути щось такого плану.
Можливо від вашої школи є секції якісь протягом літа, може дочка погодиться сперше відвідувати секцію.
Вмове піти на розмову з директоркою і хай директорці скаже, що не хоче ходити, боїться чи що там у неї, потім запитайте у неї ж про ваші варіанти. Щоб ось прям усіх в школу, впевнена таке не можливо, тому що є різні ситуації та різні батьки, не всі хочуть навчати у державних школах.
Я теж думала про таке. Але директор дуже строга (( Не знаю, чи піде на контакт , бо тут вже трошки від нас втомилися , а мы ще й на території ГДР ((( тут багато хто за рашу
Бараболька• 21 июня 2023
Автор як я вас розумію. Мій істерики закатував щодня,що не хоче ходити в місцеву школу. Я наполягала. Він просто тупо лежав на уроках, схиливши голову на стіл. І українську закинув геть. Дз не виконував, з вчителями на контакт не йшов, з дітьми місцевими не спілкувався. Зараз канікули, не знаю що буде в наступному році. Моєму 14.Ніяеі вмовляння не працюють.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так
І куди вона хоче вернутись тоді?
автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ дляЛизочек
Каких? Витамины в Кауфленде купит?
Не ведитесь
Ой, у меня целый ящик. Маме 80 лет , она со мной . Но я их спрятала )))
Борисфенка• 21 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так ви сама ту директорку боїтеся, що від доньки хочете? А ви не бійтеся, вони законослухняні і бувають пухнастими.
-Ань-• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну то шо їм брехати і лякати поліцаями? Гугл там ніхто не відміняв. Сестра чоловіка скаржиться що слова їй кривого сказати не може донька обіцяє опіку натравити. Теж 15 років
Це дітям в школі так мізки промивають. Щоб діти скаржились на батьків, а потім дітей відбирають і уже не слухають дитину, що дитина хоче назад в сім´ю.
автор Заюшка_хозяюшка • 21 июня 2023
Ответ дляМенее Более
а что отец ?
В Запоріжжі
Лизочек• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не гоните.
Если ребенок в 12 заявляет, что наестся таблеток, то ваши собранные вещи его вообще не впечатлят.
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ для-Ань-
100 проц. Наприклад мала 100% часу висить у тіктоці, вже впав зір. Сказала- тільки попробуй забрати, я поскаржусь що ти обмежуєш мої права на навчання і доступний інет. Отака наука