Пліснявілий сир• 26 июня 2023

А что с теми у кого разрушены дома ?

Девочки есть тут такие ?
Наша власть вообще как-то покрывает расходы ?выдает ли новые квартиры ?
Хоть какие -то ??
Это сколько же людей без крыши над головой осталось
Нам выдают миллиарды помощи
Идут ли хоть какие -то деньги на жилье для людей ?есть какая-то инфо ?
В Киеве у подруги в квартиру влетело
Ни ответа ни привета
Бомж
Непереможна• 26 июня 2023
Гостомель- посилають прямим текстом в сільраді , зате свої кармани пічкають преміями
Не знаю, за що відбудовувати , живемо в літній кухні як є
Кого знаю - нуль допомоги з бюджету , всі своїми силами

МояХатаЗкраю• 26 июня 2023
В Изюме брату с семьей сказали выдадут ваучер на приобретение жилья в любом городе
Когда будет и в каком эквиваленте - неизвестно
Kidstaff Bot• 26 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Seehund• 26 июня 2023
Какое жилье, барабаны сами себя не купят.
осинка• 26 июня 2023
Передмістя Києва.
Житомирська траса.
Будинок знесли. 50квартир люди втратили.
Будуть новий будувати.
Наче є гроші в області.
Деякі отримали квартири за програмою Нова оселя. Але їх зовсім небагато було, бо фінансування страждає.
З приватним сектором складніше.
В кого будинок зруйновано лише модульний будиночок поставили непоганий. А далі невідомо
Polz• 26 июня 2023
Ответ дляосинка
Передмістя Києва.
Житомирська траса.
Будуть новий будувати.
Наче є гроші в області.
З приватним сектором складніше.
Напевно в кого є зв´язки і гроші ті і отримали Нове Житло
осинка• 26 июня 2023
Ответ дляPolz
Без зв’язків це точно. Навіть не очікували.
Але дали в основному багатодітним і в кого чоловіки на війні.

осинка• 26 июня 2023
для програми забудовники пропонували квартири, які у них погано купують. Великий метраж і останні чи перші поверхи
Polz• 26 июня 2023
Ответ дляосинка
Вже почитала. Це програма Київської області і лише 31 квартиру дали. І то пільговикам. В масштабах країни це дуже мало(((
П. С. Багатодітним і тут пільги
осинка• 26 июня 2023
Головне зареєструвати і отримати відповідні документи, щоб потім не лишитись без нічого
Marina_240722• 26 июня 2023
Ізюм.
Повністю зруйнований приватний будинок.
До сих пір ще не створена комісія, яка буде рахувати розмір компенсації.
Ну вона ніби створена, але …
Відповідь місцевої влади - немає спеціалістів 🤷🏼‍♀️
Чекаємо
snejs• 26 июня 2023
Ответ дляPolz
П. С. Багатодітним і тут пільги
Ну естественно, что в первую очередь думают о детях, а как должно быть?
Ваш психолог• 26 июня 2023
Вчера в новостях услышала,что херсонцам,у которых вода разрушила дома,выплатят....по 5 тыс грн ,разово.
Шок.
Вишневка• 26 июня 2023
Ответ дляMarina_240722
Ізюм.
Повністю зруйнований приватний будинок.
Ну вона ніби створена, але …
Чекаємо
Сочувствую вам . Вот интересно где найти информацию о том , что же делать тем людям у кого полностью разрушен город , а попасть туда нет возможности , ибо там продолжаются бои .
автор Tedik • 26 июня 2023
Ответ дляНепереможна
Жах 😭
Gra_Nata• 26 июня 2023
Ничего. Как и в 14 не было ничего.
Если у кого-то есть другой опыт, особенно мариуполь, поделитесь
Марія В• 26 июня 2023
Це ,що на соломянці недавно?
Marina_240722• 26 июня 2023
Ответ дляВишневка
Дякую ❤️
Спочатку, незалежно від того подана заявка в дію чи ні, потрібно щоб органи місцевого самоврядування зафіксували руйнування, не поліція.
Це комісія, яка просто фіксує, що будинок зруйнований внаслідок війни.
А якщо в місті ідуть бої, скоріш за все, там нічого ще не роблять.
Наше місто звільнили в вересні 2022, а перші огляди зруйнованих будинків почали проводити тільки в лютому 2023.

Якщо є контакти місцевої адміністрації, спробуйте з ними звʼязатися і запитати.
Nova LALI• 26 июня 2023
А с каких это пор власть о народе думает?

Korsika999• 26 июня 2023
И если нет фиксации разрушения местными органами, то начисляют коммунальные платежи.