Nytih• 02 июля 2023

Лікар ендокринолог при інсулінорезістентності

Доброго всім дня. Можливо хтось має інформацію і може нею поділитись. Потрібен ендокринологія, буде супер якщо проводить онлайн з адекватною ціною за консультацію. Заздалегідь дякую.
ioganna8• 02 июля 2023
Вес снижайте!!И удивитесь

автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
Вес снижайте!!И удивитесь
В цьому проблема, він не знижується. При поганих аналізах які дають інсулінорезістентність, без правильного лікування та харчування його не знизити
Elena755• 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
Вес снижайте!!И удивитесь
О, если б это было так легко
yulcha01• 02 июля 2023
Адекватна це скільки? Підписана в інсті на Діну Крилову - дитячий і дорослий ендокринолог. Консультація онлайн 700 грн. Мабуть багатенько, я не знаю зараз цін. Але хоч підпишіться, викладає матеріал для читання..
ioganna8• 02 июля 2023
Медформин.Холестерин проверить!!!Без Статников может и вес не уходить.И печень!Есть ли застои желчи?Причина?Я пью и урсодезоксихолевую
автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляyulcha01
Ну це ще норм.
автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
Високий рівень інсуліну. Пила глюкофаж. Тримала харчування, -3 кг і все

ioganna8• 02 июля 2023
Ответ дляElena755
О, если б это было так легко
Нормально снижается.Когда я ругнулась,что диабет и убрала углеводы.Я таяла по дням.Сама удивилась.Просто чувствовала сладкую слюну.И все.Медформин 850.Статины.Движение по максимуму!!!Все должно сгорать.Спортзала нет
автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
Які саме статини приймали та як? Це ви самі назначали собі?))
автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
Глюкофаж який я приймаю повний аналог медформіну.
imis• 02 июля 2023
https://instagram.com/dr_ulianchenko_irina?igshid=

Ирина Ульянченко, приём 500 грн, грамотный и доказательный врач из отделения эндокринологии научного центра радиационной медицины.
Очень рекомендую.
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляNytih
Я впм как врач отвечу- ир- это следствие лишнего веса, ничем вам эндокринолог не поможет, нужно соблюдать диету и худеть, медикаментозная терапия не нужна
автор Nytih • 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
Дякую. Буду тоді далі намагатись ще так, знову.
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
А я ви тоді поясните її навність у людей без зайвої вагі та дітей?
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка
А діти тут до чого? Харчуванням з підвищенним вмістом вуглеводів і пояснюється
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
І чому ж одна людина схильна до скачків інсуліну після вуглеводів, а інша ні?)
Киппи• 02 июля 2023
Ответ дляioganna8
В какой дозе и как долго Вы пьете?
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка
Тому що генетично обумовлено.
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
Тому що генетично обумовлено.
Ну так от ви з цього починайте, а не пишіть, що це виключно зайва вага.
Тому що в мене зайвої ваги немає, а ІР є.
В одного з дітей ще в 3 рочків вона є, другий і півторта може з´їсти і матиме глюкозу 4,5.
І в жодного немає зайвої ваги.
Це виключно генетична поламка, а не набуток внаслідок переїдання, і лікарі мені про це вже років 10 як казали, а ви людей в оману вводите.

inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка
І в жодного немає зайвої ваги.
В яку оману??? Я читко написала, що ір- це не причина зайвої ваги,як тут багато вважают, а результат, що не ясно??
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
У дворічної дитини без зайвої ваги - ІР це наслідок зайвої ваги?
У мами 25 років з ІМТ 23 ІР внаслідок зайвої ваги?? Що ви мелете взагалі?
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка
Мелете тут тільки ви, перечитайте те, що я написала, може дійде в кінці кінців
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
Читаємо разом вашу цитату: Я впм как врач отвечу- ир- это следствие лишнего веса,

Позоріще ви наше
Наслідки в неї.
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка

Позоріще ви наше
Наслідки в неї.
А пост 20 слабо осмыслить??
inna5577• 02 июля 2023
Ответ дляЧомучка

Позоріще ви наше
Наслідки в неї.
А мне стыдно за таких как вы, не в состоянии даже понять прочитанное, вы хоть школу закончили?
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
Не виправдовуйтеся) Мені баєчки таких як ви дистанційно навчених лікарів нецікаві.

Спеціально питання висвітлила, щоб інші зрозуміли що ви за горе-спеціаліст і до ідіотських порад не дослухалися.
inna5577• 02 июля 2023
Как это мило- гадостей написать и блокануть. Вы от этого, Чомучка, умнее не станете, к сожалению.
Чомучка• 02 июля 2023
Ответ дляinna5577
Навіщо мені і надалі спілкуватися з нікчемою? Щоб чергову маячню почути про ІР внаслідок зайвої ваги у дворічної дитини мабуть?
До чого ж тут діти? (с)

Шкода пацієнтів, з якими ви ось так експериментуєте за їхній же рахунок
ioganna8• 02 июля 2023
Ответ дляКиппи
В какой дозе и как долго Вы пьете?
850 .С февраля,как сахар заметила.Спровоцировал инфекционный мононуклеоз.Пигментации нет.полной меня никто не назовет.Я тоже врач)).А дама с вопросами выше,пусть на платную консультацию сходит
ioganna8• 02 июля 2023
чомучка,пусть школу с отличием закончит,в мед поступит,и его закончит,а потом,что то категорично судить будет