Змінила місце реєстрації. Моя пільга автоматично має перейти за новим місцем реєстрації чи необхідно звертатись до пенсійного??
Пільгу по 2 категорії ЧАЕС я можу використати лише за місцем реєстрації чи де фактично проживаю ?
Я така бойова• 09 июля 2023
Автоматично ничего не происходит. Везде надо заява и бумаги показать. В 2 местах вряд ли.