Патріотка з дивану• 11 июля 2023
17 лет впереди 11 класс уезжаете или остаётесь?
11 класс закончит будет 18 лет хотел поступать в Украине, если уехать заграницу и 11 класс там закончить и там куда поступать ? Ваши варианты? Как поступаете? Боюсь не уедит потом не выехать,а уехать вдруг учёба вся коту под хвост?
Результат:
вже голосів:
250 (64.27%)
Тыц
57 (14.65%)
Уезжаем,пофиг на все
42 (10.8%)
Там прекрасно можно учиться
40 (10.28%)
Уезжаем,там 11 класс закончит
Домашка• 11 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ценность польского/чешского образования....ну так себе. Сейчас столько возможностей для украинских детей, поднапрячься, подражать, можно получить образование, о котором раньше и не мечтали
Наприклад ? Я поки з доступних тільки польську освіту бачу.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ для-Ань-
Не обзивайтесь. Не вибачу. Українцям теж роздають воєнні квитки. І внушають, що навіть неповнолітні діти не поступлять в ВУЗ без квитка.
А в законах ніде нема воєнного квитка, як обов´язкова умова вступу до ВУЗу!
Список необхідних документів для вступу треба дивитись в офіційних документах.
Цікаво, де ви «чєрпаєте» весь цей бред?
Ви взагалі розумієте, що постите?
Хочаб конституц відкрийте і почитайте, бо сумно стає, що такі як ви ще й дітей виховують
Ви взагалі розумієте, що постите?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ для-Ань-
Скоро на війну. Точніше брати участь у збройному конфлікті. Війна ж в Україні неофіційна.
Угу))) саме так. Тільки мій чоловік вже за сина і за мене борг державі віддав. Так шо готуйте своїх
Играю_на_кларнете• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Посипались зуби це не про пролікувати . Карієс від стресу? Рілі? Змінити старі пломби? Нащо, якщо в Україні роблять шикарно і якісно . В мене пломби і не видно, зроблені під колір зуба, зуб виглядає як цілий. Стоять вже років 15. Я навіть не уявляю, як вони можуть аипамти
Врач посмотрел, сделал снимки и сказал, что пора уже менять. Самой свежей пломбе было лет 8. Я не спорила. + Восьмерки нужно было удалить, я давно собиралась. Здесь свободного времени много. 3 месяца к стоматологу ходила, как на работу. Все сделал, я довольна. Особенно рада, что отреставрировал передние зубы
Играю_на_кларнете• 11 июля 2023
Ответ для-Ань-
А я думаю, що Україні краще без НАТО. Не треба нам європейські цінності:
Простите, а война за что началась?
Мурзилка• 11 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
порахуйте добре, мій пішов в школу в 6 років і закінчив 11 кл в 16
я пішла в 6 років і 9 місяців. І закінчила в 17
Балаболка• 11 июля 2023
Ответ дляБулку Дай
С сентября наше МО визжит что дистанционно ниче не будет
Есть оптима во-первых, во вторых что значит не будет? В нашей школе нет убежища к примеру. И уже сейчас сказали что будет онлайн.
Кубик Рубика• 11 июля 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Вроде писали что онлайн отменяют с осени кто заграницей
Это отменяют в государственных школах. Частные онлайн-школы никто не отменял. У меня 9-классник, сейчас оформляем документы, забираем из нашей школы и переходим в онлайн-школу Альтернатива. Она выдаст потом аттестат после 9 класса. 1600 грн в месяц, вполне подъемно. Параллельно еще в немецкой школе учится в первой половине дня
Ответ дляИграю_на_кларнете
Простите, а война за что началась?
Якщо ви про Україну, то в Україні війна не почалась. Всього лиш воєнний стан (це загроза нападу). А не стан війни. Ніхто не помічає напад, тільки загрозу нападу.
З 2014 року то АТО, то ще якась фігня. А війни нема. Не почалась...
Може по документам це взагалі проводять як спільні воєнні навчання України, Росії і США:
Домашка• 11 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Для того, щоб навчатись у виші польською мовою - треба здати польську мову на рівні В2. Для того, щоб наватись англійською - треба здати TOEFL або IELTS теж на рівні В2. Враховуйте, що навчання на англ мові лише платне.
Навчання в Польщі взагалі платне і в приватних і в державних ВНЗ.. Безкоштовно тільки з картою поляка або якщо польська С1. Для навчання польською потрібно або мати сертифікат про підтвердження рівня мови або ж багато університетів проводять свої мовні тестування. Для навчання англійською дійсно краще мати одразу сертифікат FCE, IELT, TOEFL
Кубик Рубика• 11 июля 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Т.е.если приезжаешь в 11 класс то и заканчиваешь их 11 класс (последний) а язык на каком там на польском обучение,а если не знаешь польского?
Если вдруг поедете в Германию, то попадет на год в интеграционный класс. И в нашей, например, гимназии все дети учатся 13 лет, а не 11 как у нас
Домашка• 11 июля 2023
Ответ длядолой_лама
Не вгадали
Ці слова я говорила рік тому своєму 16 річному сину, який дуже успішно закінчив школу, отримав кілька грантових пропозицій і до останнього сподівався лишитися в рідному місті, комфортному будинку і тд
Але вчитися поза домом, вирішувати самостійно купу проблем, літати з однокурсниками в інші міста, вміти про себе подбати - це все принесе значно більше користі, аніж сидіти в комфорті біля мамці
Захоче - повернеться в Україну
Мій син поки так і планує
Захоче - повернеться в Україну
Мій син поки так і планує
Дякую, гарно написали, мені саме це потрібно.
Ответ дляКрайня невістка
Автор выезжайте пока выпускают и переводитесь в Альтерра Скул на экстернат и доучивайтесь 11 класс.
3500 в год.
Допустим если в Польшу поедете.
Пусть сын этот год работает в польском коллективе и активно учит язык на курсах - много бесплатных.
Окончите школу в мае и можно поступать в польский вуз.
В год оплата примерно 2000$. Но можно платить ежемесячными платежами по 180$. Большой плюс если сын будет иметь статус студента - тогда будет получать больше зарплату.
Учатся студенты не так как в Украине с 8 -15 пары. Тут пары плавают и не все будние дни учебные . Могут быть с 15 -20:00 или с 17-21 занятия - то есть студент спокойно может работать.
Есть возможность учиться в вузе по выходным - 4 выходных в месяц. А неделю работать.
Если что пишите - подскажу
3500 в год.
Допустим если в Польшу поедете.
Если что пишите - подскажу
А черкніть мені в особисті, маю трохи питань, стосовно навчання в Польщі.
Домашка• 12 июля 2023
Ответ дляТут как тут
не выдумывайте, студентов просто ставят на учет и никакую комиссию проходить не заставляют, на все уходит пол часа
Ну як на облік, потрібно спочатку таки пройти медкомісію (а раптом не придатний одразу) , потім отримати приписне, яке вже в інституті при вступі подається.
Булку Дай• 12 июля 2023
Ответ дляБалаболка
Офлайн Киев .
А поговорить?• 12 июля 2023
Смотреть по ребенку, что б потом не получилось, как у знакомых; ребенок дождался в Европе 18 лет, купил на свои деньги билет и вернулся в Украину.
Ответ дляжижифреймут
Ні, не важливо. Але, як президент країни, він мав би вести себе не як ображена дитина і не ставити незрозуміли ультиматуми організації, в якій наша країна більше зацікавлена, ніж навпаки.
Це але пробували попередні президенти. Не діє. Ці організації, як прощені панянки, чим далі шлеш- тим більше горнуться
Ответ дляlaska_vo
Фу, які гидкі слова. Уявляєте, є люди які не хочуть їхати з країни. У знайомої син кинув 1й курс в Європі і приїхав в Україну, і не в те місто де мама.
Ага. От родиш, ростиш, гробиш здоров´я, сили, гроші... а воно пропало десь під Бахмутом ((( Ви теж всім дитячим дурощам потакаєте, чи все ж інколи виконуєте свої батьківські функції?
Залатавая• 12 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вы не совсем поняли. Пришёл человек за военным билетом в военкомат, потому что этот билет обязателен для будущего поступления. Человека отправляют на комиссию. Тут же человеку выдаётся повестка. Человек ещё не студент (ещё документы до вуза не донёс), и в этот период мобилизовать его можно.
Аналогично было у моего знакомого которому предприятие давало бронь. Чтобы её получить, нужен свежий военник, в военкомате заставили перепроходить медкомиссию. Потом эти документы должны были отправляться в Киев и вернуться в виде брони (около месяца). За это время пока бронь ещё не выдана, человеку выдаётся повестка и он мобилизован. Моего знакомого не мобилизовали весной только потому что он студент. Вместе с ним комиссию другой мальчик проходил - того забрали.
Немає такого не пишіть дурню. Ніхто не дає повістки відразу після школи. Навіть у 18. І за бронь теж бред. Чоловік проходив комісію в нього бронь ніхто йому ніяку повістку не давав.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ще й косметика безкоштовна. І все по соціальній страховці? Чого ж тоді наші в Німеччині жаліються, дивно
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляДомашка
Англійська мова вам в поміст і безліч іноземних вузів відкриті для дитини.
Тількі мова на рівні С1 і сертифікати підтвердження, або закінчення школи в англомовній країні
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ для-Ань-
Клепки в вас точно не має. Дату документу подивіться? 🤦🏻♀️
Крайня невістка• 12 июля 2023
Ответ дляIncol
Тут спрашивайте