Пописанная парта• 14 июля 2023
Вспомнила тему о переселенке 44лет, которая жила с ребёнком у немца
Так вот немец её приютил у себя, а через некоторое время начал проявлять знаки внимания..Автор ,как история Ваша сложилась по итогу ?)
Вимагаю спілкування• 14 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Цікаво, що з нами буде в разі перемоги Росії? Ну не знищать же вони фізично українців. А як тоді. Конфіскують майно, заборонять укр мову, що?
Садоводница• 14 июля 2023
Если по теме. У меня была подобная ситуация, как у автора той темы, только я свободна - муж умер ещё до войны(( Мне 35 лет, а немцу 51. Он очень хорошо зарабатывает, спортивный, ухоженный. Вроде и на характер ничего, но со своими неадекватными тараканами, как оказалось со временем. Ещё и его непонятные отношения то ли с бывшей, то ли еще с небывшей женой. То, что он ее выгнал со своего дома, было особо ни о чём. В общем, он нас взял к себе, чтобы проучить ее за все измены, дурацкие выходки и сильно уязвить. Но... Сильно влюбился и решил полностью поменять все в своей жизни. Возобновил со своими адвокатами процедуру развода. Конечно там началось такое, что некоторые мыльные оперы и криминальные сериалы просто отдыхают. Эта баба просто слетела с катушек. Одно дело тыкать пальцем и смеяться, мол, фу, подобрал какую-то беженку с Украины , а другое дело понимать, что эта беженка не только ещё молодая и красивая, но и очень образованная. Ещё и с адекватным характером. Он тоже себя повел не самым лучшим образом - его штормило нехило. И это все продолжалось даже после того, как мы от него съехали. В результате мы вернулись в Украину. Я продала почти все, что у нас там было. Купила недвигу в другой стране и вместе с моими родителями переехала туда. И вот недавно приходит мне от него сообщение-простыня с левого аккаунта на Фейсбуке. Написал, если сильно вкратце, что очень счастлив и благодарен за то, что мы появились в его жизни. За то, что показали ему, какой должна быть настоящая семья и что он может быть дорог кому-то только из-за того, что он просто хороший человек и тд.... В общем, не вижу смысла возобновлять с ним общение и давать согласие на встречу. Материально я ни в чем не нуждаюсь, поэтому не готова терпеть вынос мозга и напрягаться морально из-за мужика, даже такого, как он
Вимагаю спілкування• 14 июля 2023
Ответ дляДваДваВісім
Колаборанти лишаться жити, як жили. Патріотів будуть всячески намагатися або знищити, або витурити за кордон, або просто щоб заткнулись. В тому числі, так, і майно відбиратимуть у тих, хто не отримає паспорти з куркою, і лишатимуть можливостей заробляти, особливо активних - на підвали.
Чоловіків призиватимуть до армії рф і готуватимуться на м´ясо до подальшого наступу в бік Європи, що показала свою слабкість.
Перший абзац повністю влаштовує її. вона впевнена. що постелеться і нічого не зміниться. Бо вона ж така покладиста, її за що? ще й парочку українців здасть, особливо тих, у кого уде чим поживитись нахаляву. А як яйцуна путін візьме за шкірку і пожене за ’новую родіну’ воювати. то завжди можна витягнути прихований український паспорт і псячими стежками проблатися до європи, видаючи себе за українських біженців. Власне, отак і зробило маса подібних ’богинь’ з окупованих територій, коли їм росія ’ввєла’ по самі помідори після їхнього ’путєнввєді’
Вимагаю спілкування• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Тобто ваш чоловік дома сидить. Зрозуміло. І ви теж дома сидите. Тоді чого ви мені дорікаєте, що я сиджу. Чого це ви мене відправляєте? Тобто такі як ви будете цілими сім´ями сидіти ще й язик повертається писати жінкам з докорою, чого не воює? Оце безпринципність і безсоромність у всій з проявах.
ждуни, вони такі.... відсидітись за чужими спинами, вижити за рахунок інших... от і вся мораль
Ответ дляСплюшка
Мені не соромно. Не намагайтесь. Не треба мені продавати цю коняку, я вкурсі, що вона дохла. І соромити мене за те, що я просто нормальна людина теж не варто.
Аноним_• 14 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Я з Вами згодна, але..якщо людина не хоче воювати- то навіщо влаштовути оте свавілля з ТЦК ?Який вояка з того, хто авутамата тримати не вмїє, або важить під 200 кіло?
Бо це конституційний борг перед державою. Вчора бачила як орали на хлопця і погрожували силоміць доставити , якщо сам не піде. Він каже, що немає такого закону, а той бугай орав, що хлопець землю українську топче даремно что ли , хай відробляє борг
Вимагаю спілкування• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Чоловік повинен мати совість не лише відносно держави, а ще й відносно родини. До садка доглядить, щоб я могла на ногах стояти нормально - і хай чеше куди хоче, щоб ми з їх військовими мільйонами з голоду не здохли.
ще ніхто з сімей моблізованих з голоду не здох, не треба тут фарисействувати і прикриватись дітьми
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Розкажіть мені ці анекдоти. А то я не знаю, що залишається з тієї зарплати після чергових ’випадково розбитих’ окулярів, ліхтарика і четвертої пари взуття (прикиньте, все це зношується). Я мовчу про витратні до автівок, самі автівки і екіп з усілякою хреномуттю. То ще й здихати будеш в кредит.
Вдома чоловік теж купує окуляри, ліхтарики , ще й одяг і їжу. Мій чоловік забезпечений всім. Взуття, так, купує сам. Але всю зарплату там не витрачає. Там це навіть фізично неможливо, нова пошта туди не возить))
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Так тут ось теми часто, чоловік ховається, з роботи звільнився, з хати не виходить, у батьків-пенсіонерів на шиї рік сидить. Годувальник, який не зможе родину в ЗСУ забезпечити ))
Ответ длямадам Везувий
Які окуляри він купує вдома!???Ви про що!?? Обвіси він купує вдома??? Фенстери по 6-8 тисяч + комплект батарей (ще стільки ж)??? Нахіба вони йому вдома? Боги...
Ответ длямадам Везувий
Нова не возить. Складаєш в пакет і ’наступна зміна’ завезе.
Я супер-пупер• 14 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
це чого не можете?
А как? Муж в Германии
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Нема зміни, просто нема…
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ага. Тобто останній чек мені наснився. Наступного разу вам скину - оплатите мої фантазії, тоді поговоримо.
Я вам нічого не винна. Мій чоловік зарплату отримує. Але йому треба нормально в тиші поспати, хоч колись
Мочалкин блюз• 14 июля 2023
Ответ дляСадоводница
во вас поимели, а вы так ничего и не поняли. Образованы вы таки далеко не очень)
Садоводница• 14 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Интересно, кто кого и как поимел? Ну я понимаю, если бы сидели у того немца до упора и цеплялись бы за него, как утопающие. Или вы думаете, что так легко было сразу же съехать с детьми в никуда на стадии оформления документов? Вы же явно даже не понимаете, как это всё оформлялось в прошлом году, когда из лагерей распределяли в семьи. Вот и мы. Оформились, сразу же нашли отдельную квартиру - и досвидос. А эти все личные войны и разборки немцев мне как-то побоку. С учётом того, что между нами ничего не было
Инста_Богиня• 14 июля 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ооо, а про Європу то і думки не було. Вважаєте, є в них такі плани? Цікаво, який привід в цьому випадку можна вигадати, кого вони там будуть захищати і проти яких нацистів боротися. Ну а взагалі дивно, передбачаючи такий сценарій, Європа не доклала максимум зусиль щоб спинити цю війну і залишити Україну надійним буфером. Може в них таємні домовленості, я вже нічому не здивуюся
Инста_Богиня• 14 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Девочки, вот честно не знаю, что заставляет вас, материально ни в чем не нуждаясь, вообще смотреть в сторону мужиков за 50. Комплексы? Чтобы по сравнению с ним и его женой чувствовать себя молодой красавицей? А так что? Вы же если нормально выглядите, можете ещё найти 30летнего без тараканов (но там конечно соответствовать надо, а с 50 летним да, просто моложе и уже в бонусе), в 50 все нормальные адекватные мужики давно уже глубоко семейные и заняты детьми и внуками, а не шастают в поисках новой бабы, это уже очень уважительный возраст. Зачем тратить свое время на все это скажите...
Садоводница• 14 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Я и не рассматривала этого немца в качестве кандидата. Просто так рандомно совпало с расселением и не более. И вы на все 100 правы. С годами разница в возрасте начинает сильно давать о себе знать во всех отношениях. А тут ещё и добавить кардинальную разницу менталитетов.... У меня был муж почти ровесник и мы жили отлично на одной волне. Поэтому у меня тот случай, что мне проще выбрать полное одиночество, чем терпеть кого попало((
Садоводница• 14 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
И да, найти хорошего мужчину 30+ можно. Сама сейчас с таким общаюсь. Только одна беда - он на фронте😥😥😥 и неизвестно, сможем ли мы опять воссоединиться(
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ну після слів чого я сиджу, а самісз чоловіком сидите , то зрозуміло що вам не соромно. Але коняка здохла тільки у вас в голові.
Ну ниче се• 14 июля 2023
Ответ дляАноним_
Лучше б тот бугай пошёл воевать
Ответ дляМоре Щастя
Я знаю ,як мінімум , два випадки щасливих відносин. Чоловіки буквально боготворять наших жінок. Обидві за 50, обидві із дітьми-підлітками. Можливо, залежить від конкретної країни із своїм менталітетом. Але тут , дійсно, чоловіки надзвичайно турботливі. Але, так, працювати краще обом, щоб мати достойний рівень. Це не тільки подвоєна зарплатня, але ще й заохочення від держави у вигляді різних субсидій.
Я не думаю, що відносини ок починати, коли ти виступаєш у ролі рятівника, для людини, яка знаходиться у залежному становищі. Проти відносин між українцями і іноземцями я звісно ж нічого не маю)
Наивная Хо• 14 июля 2023
Ответ дляАноним_
Розумію, але інше питання..
В мене племінник 1995 року зараз на нулі.
За пологи сестра дала триста доларів.
Дитина ходила в приватний садочок
потім привата школа + репетитори.
Першу освіту отримав державну, другу вищу- контракт.
Хіба на обліку в дитиячій полікліеніці ьув. так педіатрові дай, в лікарню попав- лікарям дай, ліки за свій кошт.
Де в нього тут держава допомогла, а ну скажіть..
Житла свого немає, є від бабці хата і то навіть не при совєтах отримана, будиночок приватний в місті , який вже поколінь 5 стоїть, бо родині належав ще до революції 1917 року
Але він в гарячій точці..
Скажіть мені, де Коля каКлєта? Де всі депутати? Де їх діти?
Правльно. в монако,Іспаніі.
Та щоб ви зрозміли, в мене знакомий отримав бронь. Як, якщо він працює директором будівельнох контрои, не знаю..Але знаю.Що 5 косарів заніс до ТЦК і та щось написали
За пологи сестра дала триста доларів.
Дитина ходила в приватний садочок
потім привата школа + репетитори.
Але він в гарячій точці..
Правльно. в монако,Іспаніі.
Відірву та викину• 14 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Знаєте, може це і не дуже красиво, але мене лякає фінансова складова. Я прекрасно знаю, скільки коштує зібрати хоч базу і яка частина з зарплати військовослужбовця доходить до його родини (то покришки, то заглушки, то ще якась куйня, то очки розбив, то печатки згубив... За взуття взагалі мовчу). Левова доля цього добра покривається з доходів мого чоловіка. А якщо його заберуть.. треба буде вигребти всі заощадження і шукати нормальну роботу, щоб банально з голоду не здохнути. Цікаво, мені хоч місце в садочку пільгове буде, чи приходьте коли вб´ють?
Але і ті хлопці що зараз служать вже більше року також десь працювали і багато з них мали гарний дохід.
Неробименінерви• 14 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Как я люблю рассказы о том как тяжело беженцам))
Приезжайте! Европа Вас любит)