Кошка Мурка• 17 июля 2023

Скільки може коштувати така робота?

Дівчата, підкажіть, будь-ласочка.
Я продаю одяг. Мені потрібна дівчина, яка відфотографує на манекені мій товар, це звичайні літні сукні. Приблизно роботи на 4-5 годин. Кількість суконь поки не знаю. Але на 5 годин планую залучити людину.
Скільки може коштувати така робота? Дівчину знайшла, вона живе біля мене, робити це у мене вдома в кофортних умовах. Треба визначити, скільки я пропоную оплатити.
Це біля Києва, селище.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
В смислі оплата 100 грн/год нормальна, головне домовитися, хто цей час буде контролювати
у мене вдома. Я вдома. Вона приходить і робить це. Я в цей час займаюсь іншою роботою.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Дитё может и согласится, но это не точно
уже погодилась, вона не діте, студентка. Але перепитала кількість.
Зараз все скажу• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ну якщо без підводних каменів, то ваші умови цілком прийнятні.
Маю декілька думок• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вони виглажені вже.
50 платьев за 5 часов. Это 10 платьев в час, это 6 минут на одеть- раздеть манекен, и сделать несколько кадров. Не успеет. Я сама фоткаю так одежду на манекене.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так а дівчина суму зовсім свою не називає? Скільки просить Вона за роботу?
не називає. Вона студентка. Є вільний час. Вона спитала, яка кількість суконь.
Зараз все скажу• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
А чому ви не можете порахувати кількість суконь?
Ниф_ниф• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
я їй сказала, роботи на 4-5 годин за 500 грн.
Вона спитала, а скільки суконь?... то може вона думає, що в залежності від кількості сукень якусь фіксовану ціну?.... наприклад, 1 сукня=20 грн.

У мене приблизно 50 шт різних суконь. Вони вже відібрані, треба тільки надягти на манекен, фото, та зняти з манекена. Але я таку роботу робила сама, робота однообразна. Сукні у мене недорогі, 300-400 грн.
Це по 5 хв на сукню?
Дістати із пакета, натягнути на манекен, клацнути без фокуса і зняти сукню. Тут навіть на рівняння немає часу.
Вам такі фото потрібні?
энциклопУдия• 17 июля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
та да, получается ни покурить ни оправиться и то вряд ли успеешь. Хотя если это манекен без ручек без ножек, типа швейного, то можно и успеть
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Вдягнути і роздягнути манекен- це не просто «зробити фоточки».
Чи то ви будете вдягати, роздягати, світло виставляти, розправляти, а дівчина тільки фоточки робити? Якщо так, то 500грн.
Якщо це все треба робити дівчині, то мінімум - 1000.
І ваш обʼєм суконь- то ваші справи. Час вийшов- дівчина пішла.
Не встигла- доплачуєте за додатковий час роботи
так я про це і кажу. Сплачую за час, а не за обсяг. 4-5 годин попрацювати, 500 грн сплачу. Нащо мені людина буде 8 годин упахіватися? наступного дня прийде, якщо її влаштує.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
ну нарешті. Підводних не має.
Ниф_ниф• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ви дивна. Вам не потрібен результат?
Леплю из пластилина• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
ось і я так пропоную, 100 грн за годину. 5 годин = 500 грн.
Це норм?
А якщо вона не встигне за 5 годин?
Країна мрій• 17 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ви дивна. Вам не потрібен результат?
Я тоже представила эти фото)
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
дякую. Я теж фоткала свій цей товар, але час не засекла. Фото гарні та достатньо мені фоток на телефон. Але я зрозуміла, що мені саме в моєму випадку краще найняти дівчину.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
манекен саме такий. Швейний.
Леплю из пластилина• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
не встигаю. Це мій додатковий заробіток, а не основний. Треба розпродати швидко, але не встигаю відфотати. Мені вигідніше найняти людину.
А де ви плануєте швидко розпродати?
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Я тоже представила эти фото)
називається реальні фото, а не каталожні (коли виставляють одне, а в реальності це трохи інше).
энциклопУдия• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
манекен саме такий. Швейний.
это тупо успеть называется. Как Золушке, бегом бегом.
Ниф_ниф• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Тому що ви знаєте, що це важка праця, тягати ті манекени 5 годин без зупинки і бігати фотографувати
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
у мене не має задачі сфотати 50 шт за 5 годин. Скільки встигне.
Цукрові вишні• 17 июля 2023
Автор, можно і ті 500 грн якщо невдалі фото просто втратити
Ви хоч бачили як дівчина фоткає, вміє чи ні.
Спробувати можно звісно вам та і дитині підробіток буде, але ж чи буде з цього те, що ви очікували
энциклопУдия• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
но и больше заплатить вы тоже не хотите )))
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
от Ви навигадували. Манекен стоїть біля стіни. Одяг рядом. Вдяг. Відійшов, клацнув з переду та сзаду. Зняв сукню. Манекен без голови, без рук. Швейний.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
якщо фото нормальні, як в мене вони виходили, і дівчина не проти наступного разу, то прийде наступного дня і ще заробить.
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
я подивлюс її перші кадри і зрозумію пійде робота чи ні.
Ниф_ниф• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ааа. Ще і крутити той манекен потрібно. І бігати навкруги.
Ми розуміємо, чому ви не хочете це більше робити)
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
о боже.... крутити. Відійти клацнути, підійте з іншого боку клацнути. Ще раз. Це некваліфікована робота.
Прибиральниця моя мабуть з задоволенням це робила. Треба їй запропонувати.
Цукрові вишні• 17 июля 2023
Автор, я фоткати не вмію але довелося ,без освітлення на телефон і то були меблі невеликі
Реально здуріти може шоб хоть якось передати фактуру дерева, показати саму модель і тд
автор Кошка Мурка • 17 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Це не важко. Це мої фото і їх якість для моїх цілей цілком достатньо.
delphoto
Цукрові вишні• 17 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
На наче нормальні ваші фото як на мене, тим паче сукні не дорогі