Кондуктор трамвая• 18 июля 2023
Буду я сьогодні смілива. Дівчата чекаю пораду що змінити в собі
Волосся стало рідке . Можливо стрижку. Тільки яку? Губи теж. Можливо хоч 1 мл вколоти?. Ну і взагалі що б ви порекомендували змінити
Аноним_• 18 июля 2023
Ви красуня, не потрібні ніякі уколи вам, тим паче у вас красиві свої природні губи. Зачіску так потрібно щось зробити і будете цукерка
Бронетапці• 18 июля 2023
С фильтрами сказать сложно, на сколько выглядите, но стрижку короткую и задорную сделать обязательно.
Вы довольно симпатичная, не надо вам губ утячих
Глас_Народа• 18 июля 2023
Каре з філірованою чолкою, губи не треба, хіба, що може 0.5. Років 38-43.
Красный Смех• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну і на скільки років виглядаю?
С этим сложнее. Фильтры на фото? А то такой контраст - носогубок нет, как будто вам 30, а овалу лет на 10 больше.
А я кумедна• 18 июля 2023
Довжину вкоротити. Губи не чіпайте. Вигладяєте на років 40-42. Складаєте приємне враження.
Красный Смех• 18 июля 2023
Ответ дляЛапка
Очі трошки косять чи мені здається?
Кажется. По отражению в зрачках всё ровно
Пані з калабані• 18 июля 2023
Зачіску і брови трошки підкоректувати. Вам мабуть 37-38, обличчя молоде, овал видає вік. Ви красуня🌷
Самая СоветЧиваЯ• 18 июля 2023
40+, овал и брыли выдают возраст. Губы ещё больше усугубят ситуацию (притянут внимание к нижней трети лица, + обычно ’гиалуроновые усы’ идут бонусом к губам). Вы симпатичная, но губы не стоит делать.
66сезон666серия• 18 июля 2023
якщо рідіє волосся, то точно не такий темний. он подивіться (туж інсту її)як Холоденко покращала коли трохи освітлилася, а то раніш аж просвічувалася шкіра голови..
і ще мені здається вам треба фулфейс ботоксом, бо сильно напружена нижня третина лиця тягне брилі
Лапка• 18 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Схиляюсь до того, що все ж таки є
ИзЮмрудная• 18 июля 2023
Мне кажется, у вас вот такой типаж, вы похожи на вот эту девушку (ей 39 если что). Я бы вам тоже губы увеличила, подтянула овал лица каким-нибудь ультразвуком и конечно брови
Красный Смех• 18 июля 2023
Ответ дляДА да да
Каре зробіть, губи не треба!
А ничо, что совсем другой тип лица и разная густота волос?
ДА да да• 18 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ничо
Красный Смех• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
Здесь моложе.
Но второе не загрузилось.