Лупаю цю скелю• 21 июля 2023

Даете ли деньги взрослым детям?

Девочки, у кого взрослые дочки, помогаете ли деньгами?
Моей 24, работает, сама живет, снимает комнату. Денег не просит, но вот думаю может я плохая мама, что не даю денег сама? Лишних нет, но сколько то могу конечно отложить в месяц. Как у вас? Какие суммы если даете?
Психологічка• 21 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Автор, ну дивіться. Мені вже 40 (і чоловікові). Їздили на море в Грецію (у нас троє дітей, щоб двічі не вставати і не відповідати, як виїхали), то мої батьки дали 200€, батьки чоловіка - 250€. Хоча в нас немалі доходи, ну типу кажуть, дітям на морозиво.
Але нам не тільки гроші підкидають, ще й консервацію і якусь городину домашню або мʼясо з ринку.
а які доходи у батьків? якщо у вас немалі, але все рівно гроші взяли?

Цідило правди• 21 июля 2023
Давали до 26 ,и просто так и на праздники. В этом году перестали.
Я не чарівниця вам• 21 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Подарить что-то - это нормально. Помочь когда болен- нормально. Спонсировать взрослого человека, который не умеет распоряжаться деньгами- перебор. Так он никогда не научится.
Согласна,но сейчас у нашего ребенка не лучшее время в жизни.И эти 150 евро делают его жизнь немного лучше и веселее.Ничем другим,к сожалению,помочь не можем.
66сезон666серия• 21 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хотите чтоб она вам помогала? Вы мама, правильно понимаю?
Хочу, но стыдно, я не зарабатываю
Цідило правди• 21 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Дико бесит если сын просит.22 года.То на укладку ,то на штаны ...
Моему 19 , ничего не просит..хотя мы можем дать. Берет только как подарок на д.р
Психологічка• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
В нас спільний бюджет роками. Доступ до рахунків і карток з дитинства, заробляє з 13-14-ти, на прожити десь з 15-16-ти.
Я дуже по різному ставлюся до допомоги, бо іноді це медвежа послуга. Не хочу брати на себе відповідальність за чуже загублене життя.
а чим займалась?
Проня_Прокоповна• 21 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
У моїх близько 100 тис. в місяць, у чоловіка близько 150.
У нас як у батьків разом, але їм подобається, що вони можуть взяти участь у нашому відпочинку. Я не прошу, але і моя мама, і свекруха, могли піти, наприклад, в Маркс енд Спенсер і набрати дітям шкільної форми і одягу одноразово тисяч на 5. Ну такі вони - сильно переживають за нас, що не купимо щось «прилічное в школу»

Психологічка• 21 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
а ну тоді це реально на морозиво)
Ніхто не обідніє і не збагатиться)
Tammy21• 21 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
а чим займалась?
Починала з перекладів та граф.дізайну.
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Купили дочери собственный бизнес. Считаю,что сделали все, что могли. Давать деньги взрослым детям, считаю возможным только если они, не дай Бог, утратили трудоспособность.
Круто. А сколько стоит бизнес и как его купить?
Психологічка• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
Починала з перекладів та граф.дізайну.
зрозуміла)
зараз для дітей дісно набагато більше можливостей.
Моєму 10 років заробляє якусь валюту у грі, щось там програмує, але їх можна витратити тільки у грі.
Треба випихувати у реальний світЖартую)
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Что можно сказать, не зная размера дохода дочери? Может, она зарабатывает столько, что и ей хватает, и даже Вам может помогать.
Зарабатывает чтоб снять комнату, поесть и купить иногда наряд. Те все тратит
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну это ж единоразово? Иметересует регулярно
АнтиТроль• 21 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Для начала определитесь,чем хотите заниматься, тогда и сможете подсчитать сколько это может стоить.
Дочка дизайнер, у нее своя типография.
Мы купили ей все основные фонды, сырье и даже малоценку на первые месяцы работы
Tammy21• 21 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
зрозуміла)
Треба випихувати у реальний світЖартую)
Не випихуйте) Життя таке, що саме випихне. Моя просто школу рано закінчила, з мовами ок, та ще і з малечку бачила як я працюю. Випадково зорі зійшлися)
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
В такому віці багато дітей заробляють більше за батьків. Ну так принаймні було у мене і в знайомих, чиї батьки з маленьких міст. Ну ви точно не зобов´язані, маєте з чого - можете підкинути чи зробити подарунок до якогось свята, а ні - то ні.
Моя зарабатывает меньше меня немного.
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Дочка дизайнер, у нее своя типография.
Она сама захотела открыть и спланировала что нужно? Или это готовый бизнес был под продажу?
АнтиТроль• 21 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Она всегда хотела , получила профильное образование. Составила бизнес план. Нам он показался годным и мы его финансировали. Все создавалось с нуля.
З бісиками• 21 июля 2023
Да, даю сколько могу
Считаю никогда не лишними и 200 грн и 1000

Гладиолус• 21 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Моей 17 мне не помогает, хотя может.
У меня минуса на картах (
Хай Бог милує такої матері... Мінуса в неї на картах... Жіночко, навчіться жити ’по средствам’!!
Бідна дитина((( Буде ще мамкині кредити закривати, бо вона безголова((
ТаЕщеОптимистка• 21 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А скільки давав? Щомісяця якусь суму?
Щомісяця не давав, може раз на два місяці. В районі 200 доларів
Гладиолус• 21 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Хочу, но стыдно, я не зарабатываю
А працювати не пробували?))))) Якщо дочці 17 - то Ви молода жінка! Я відкрию секрет: зарплату платять за роботу! А не за попи*дєть на форумі))))
ПолБатона• 21 июля 2023
Даю по надобности. Моя хорошо зарабатыет, 24 года. Но вот внезапно надо к врачу - я бросила 1000, чтоб она не ждала зарплату, а прям сегодня шла. Ну, бывает на крупные покупки могу доложить. На кондиционер 5 тысяч дала. Но это ещё весной было. За полгода пока все)
Фуліганка• 21 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Ну покушать у меня есть и коммунальные заплатить и всё
чому так?
Психологічка• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
та не всіх випихує)
на його забаганки ми гроші даємо, я готова йому оплачувати будь-які курси і навчання, поки така можливість у мене є.

Він дуже гарно малює, це можна монетизувати. Але не для того, щоб зменшити мої витрати, чи мені допомагати, а просто щоб він якомога раніше міг стати більш автономним і фінансово захищеним.

В цьому плані війна сильно підвищила тривогу за майбутнє дітей, будь що з батьками може статись( така реальність
КапитанльнаЯ• 21 июля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Сыну 26 лет, он мне дает, если попрошу. Мне 50, мне родители дают. Я думаю, мальчикам не надо давать, девочкам надо.
Вы хорошо устроились! Вам все дают, и ребенок и родители?
Не худа ні разу• 21 июля 2023
Я так-здала на права,я ій купила машину на початок.Свою на сервіс і іі заодно підкрутити.То закінчився абонемент в тренажерний,в нас різниця місяць,обом купляю.Часто поіздка чи шопінг,собі крем,ій теж і т.д,я ще більш менш молода,нормально заробляю,чого не допомогти.Вона в мене одна.
Сарафанное радио• 21 июля 2023
Бувший чоловік висів на моїй шиї всі 12 років шлюбу, ще й в своєї мами щось брав. Боялася щоб син таким не був, наче й виховувала правильно. І розумний він, і в Європі був на студ.практиці заробляючи непогано, а все рівно...й не зручно йому просити, а просить в мене, бо в батька ж як завжди все погано, і батька шкода, а я семижильна. Кілька місяців тому щось знову говорили, питаю , а ти помічаєш скільки я тобі допомагаю, він ну може євро 200 за рік кажу, глянь виписку, здивувався ..там більше 2000 тис. Ось думає робити пропозицію ..не просив нічого. Але ж знаю що зп 14 тис, і куди з тими копійками. Скинула 1000 євро весільний дарунок. Сподіваюся, що колись таки мій 25 річний син стане на ноги, і якщо мені треба буде якась допомога, то не відмовить (але хто знає...). Одне цікаво, чому ніколи жодних претензій немає до батьків, а все мама та мама
автор Лупаю цю скелю • 21 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Нову машину? Добре заробляєте?
clernikol• 21 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
’Моей 17 мне не помогает, хотя может.
У меня минуса на картах (’

Ну іноді в 17 заробляють більше, чим в 40.
Іноді в батьків- пенсіонерів грошей значно більше, чим у дітей.
Буває різне в житті.
’можете помогать’ не значит,что работает и не значит что много зарабатывает, если работает. Но, родители обязаны содержать несовершеннолетних детей!