Куплю орехи• 23 июля 2023
Де купити хороше двохспальне ЛІЖКО порадьте
Щоб ж ламелями і матрац хороший. І красиве і ціна нормальна, і міцне.
Ви все знаєте
Куплю орехи
• 23 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Інтерія, Блест. Але матрац окремо там, де на них спеціалізуються
Дякую, гляну
Стрекоза любви• 23 июля 2023
Матрац ви сама обираєте, який подобається. Якщо український бренд і більш бюджетно, то подивіться на Константа. Тільки обовʼязково обирайте модель на ніжках, щоб пилосос міг проїхати.
Куплю орехи
• 23 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Мені здається найкраще взагалі ліжко щоб було без ніжок і простору, щоб не турбуватись там мити під ним
Куплю орехи
• 23 июля 2023
Ответ дляnavariya
Час від часу, з´являються б/у на OLX, можна купити...
Бу мене не цікавить
Стрекоза любви• 23 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Не зрозуміла ваш коментар. Ви хочете щоб не було простору між ліжком і підлогою?
АБВГДейка• 23 июля 2023
Передивившись у 2021 році хренову кількість ліжок в інтернеті і у магазинах, вирішили робити ліжко і матрац на замовлення. Майстри підказали кучу нюансів, за що я їм дуже вдячна. У нас немає відстані між підлогою та ліжком, пилососом туди не дістати, но є невеличка виїмка біля підлоги, за рахунок якої зручно ногам, коли заправляю ліжко. Нещодавно була у Києві, знімали квартиру з ліжком, там такої виїмки немає, бортики щільно до підлоги, побила собі усі ноги(
Матрац жорсткий, але за рахунок верхнього м´якого топпера, виникає дуже приємне відчуття, коли лягаєш. Немає відчуття жорсткості, і немає занадтої м´якості. Топпер пришитий до матрацу по усьому периметру, такий собі 2 в 1. Вага матрацу 60 кг. Ящик під ліжком ну дуже великий, багато місця для зберігання. Я неймовірно задоволена. У 2021 році вартість ліжка + матрац склала 27500 грн (біля 1000 $). Подібний матрац я тоді бачила турецького виробництва, на тот момент він коштував зі знижкою 29000 грн., а ми за свій заплатили 13500 грн.
Вот Она Я• 23 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Оце дспешне чудище 27500? Вас розвели як ... на Привозі. Ви попалися в руки Остапа Бендера?